Jump to content

Шта користите од хемије за личну хигијену?


Milan Nikolic

Препоручена порука

Само ракија после бријања. :D

 

Ал за унутрашњу употребу. Издржаћу бол, ал греота да се баци добра брља.

 

Уствари, кад се анестезирам изнутра, издржи се пецкање споља.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovi sapuni koje ja koristim su samo 300 din.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Треба се башкарити са таквим сапунима. :) Али стварно, нема ништа лепше од тога кад ти се кожа не исуши, па ти се после не замасти, не сврби, не љушти, итд. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам сигуран да тамо има сапуна и шампона, нешто за бријање, итсл. Нисам до сада чуо за њих.

 .....па ето кад се човек распита свашта може да сазна :) ........  само ти  укуцај   нпр.-хемел асортиман ,...или Хемел колекција за мушкарце

Домаћа фирма, постоје већ скоро двадесет година и  наравно да имају  (и то неколико  комлетних програма ) за мушкарце.....  такође им је одличан и програм за бебе,спортисте ,......

Нешто се може купити и у апотекама али је боље директно код њих наручивати. Шаљу брзом поштом а цене врло коректне спрам квалитета.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ишао у апотеке на снимање темена главе, много добра ствар, симпатична дерматолошкиња ми препоручила неколико препарата фирме Rougj hair (кажу да се чита"ружи"). Углавном, сјајна ствар, после две недеље перут потпуно нестала, теме се опоравило, коса живнула, ма лудило.

Једина мана што су апарати прилично скупи, па одустадох од примене, а временом и оћелавих...

Не ваља свашта к срцу примати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nego, cime mazete bradu i fitiljite brkove?

Masna gibanica je najbolja za to...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo si mnogo lepo primetio. No, cuvaj se sapuna, ako se sa njim pretera, lako moze da ti spere sve feromone. Stoga ga treba umereno dozirati, vise kao pomodni zacin, nego kao istinsku potrebu.

Јок, то се онако запере човек кад крене негде у госте или на доделу неке награде ил тако нешто.

И потопиш се за веће празнике, кад се ваља.

Zimi treba izbegavati ... Moze da se nazebe...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ал за унутрашњу употребу

 

Нормално, јок по лицу ћу да се мацкам. 

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 years later...

Кад мужу понудим крему да не изгори на сунцу, он се прво осврне да види има ли неког из Образа или 1389, па онда као жемо...
 

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...