Jump to content

Трчање или вожња бициклом.....

Оцени ову тему


Таша

Препоручена порука

Naravno, samo što je mnogo lakše trčati po betonu, trava dosta otežava

Ali zdravije je, trcanje po betonu se i ne preporucuje osim ako nemas gde drugde... ima utabane zemljane staze to je prava stvar, parkovi, reke, jezera, sume, priroda.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Може и овако:Трчим зато што волим да трчим.

Ја не трчим,само кажем. :170fs799081: 

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како се исхраном борити против слободних радикала? Које антиоксиданте користите? 

pravilna i prirodna ishrana ima sasvim dovoljno anti-oksidanasa...

međutim pošto je trčanje kao ekstremno naprezanje tijela potpuno neprirodno za čovijeka u smislu čestog upražnjavanja pitanje je koliko su anti oksidansi dijelotvorni,možda grešim,ali meni to malo neprirodno izgleda,mada svakako je bolje trčati nego ležati

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta znam, zavisi kojim intezitetom cepaš drva :D

 

Sve je to stvar treninga i ishrane, pri čemu je ishrana više od 60% , kada je sport u pitanju.

 

Sa dobrom ishranom i 10 minuta laganog trčanja ima efekat :)

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta znam,trčanje je dosadno!Ja treniram ronjenje već 8 godina i voda te extra izgradi i dobiješ vrhunsku kondiciju.Treniram još i istorijsko mačevanje pride!

Ali trčanje trčanja radi,nope,to mi dođe ko heklanje...al' ok,ko voli...

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како се исхраном борити против слободних радикала? Које антиоксиданте користите? 

Па на пример ја једем све што нервира Немању Шаровића, Красића, Гордану Поп-Лазић, а Шешеља ћу када и он постане слободан. А најбољи антиоксидант који користим је пиво.

Извини Милосављевићу, било је јаче од мене, када сам видео да си поменуо твоје омиљене радикале :)

 

Трчање је закон за скидање килограма, стомака, као и за још милијарду ствари, осећаш се лепше када си у кондицији. Али најважнија ствар за све спортске активности, пре и после добро истезање.

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Трчање је закон за скидање килограма, стомака, као и за још милијарду ствари
Naravno ali ako koriguješ ishranu.

Moj drugar je i trčao ,koristio sagorevače u tom periodu i ništa...nikakav rezultat, jer nije pazio šta jede

Link to comment
Подели на овим сајтовима

treba još napomenuti za one koji ne znaju a skidaju stomak npr. nema izolovanih vježbi za skidanje masnih naslaga,možeš se ubiti od trbušnjaka nećeš sa njima nikada skinuti stomak,nabićeš trbušne mišiće,ali se neće vidjeti od sala,masne naslage se skidaju ravnomijerno sa cijelog tijela,nema načina da se skida izolovano,osim mehaniči plastičnim operacijama tipa liposukcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno ali ako koriguješ ishranu.

Moj drugar je i trčao ,koristio sagorevače u tom periodu i ništa...nikakav rezultat, jer nije pazio šta jede

 

Имаш више врста трчања, на пример спринтери су јаки, набијени, а маратонци као гранчице. Зависи како се трчи.

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мене чини срећном, ту је и слободан ментални простор, ослобађам се свакодневних мисли, дефинитивно за мене је трчање кардиоваскуларни тренинг. Трчим свако јутро у 04:30 h :)

  • Волим 1

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имаш више врста трчања, на пример спринтери су јаки, набијени, а маратонци као гранчице. Зависи како се трчи.

Naravno, HIIT treninzi su sad popularni, najveće lučenje testotsterona je lkada šprintuješ oko dvetsa metara pa usporiš i tako u krug, može i na vreme da se meri..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...