Jump to content

Трчање или вожња бициклом.....

Оцени ову тему


Таша

Препоручена порука

Није случајно то што се у војсци устаје сабајле и одмах излази на трчање без мајце. Тако је код нас било. Немогуће је да се тада човек не препороди.

Ja sam imao srecu da ne mrom da idem u vojsku ali je to isksutvo koje zelim da ubacim u svoj zivot :)

Bas sam povodom ove teme razmisljao kako bi bilo super cim ustanem umijem lice operem zube uzmem krem bananicu i odem da istrcim 500 /1000 metara za pocetak :)

a sto se vojske tiche, ima tu korisnih stvari ali u sustini :

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да скипнем иуриса и да допуним постић.

Наравно да ако је човек расположен да трчи нека трчи, колико хоће, али сам хтео рећи да је много лакше натерати се на ходање. Лакше је и од бајса и од трчања натерати се на то.

И нисам задовољан оним "ФАНАТИК". Делује рогобатно и мучно. Оно је требало да значи да се човек често происпитује колико је тог дана ходао, да се макар до продавнице прошета, да измисли да некуд оде само да би шетао.

Поздрав српским рекреативцима са Алпа!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није то старост. Ако си у могућности, уради детаљан систематски преглед, срце обавезно, можда су тегобе изазване неким здраственим проблемом. Али свакако је препорука физичка активност, умерена, а редовна. Битне су ти и обичне вежбе истезања и дисања. Пробај да уведеш редован сан, ако је могуће због деце, и што здравија исхрана. Што се тиче исхране, ту већ имаш огромну одговорност и због деце, да им одмах створиш навику да се здраво хране. Било би баш лепо да кренеш да вежбаш са децом, и пред децом, а им се од малена усади љубав према вежбању.

Ја сам велики поборник бављења спортом у природи, зато не волим никакве тренажере. Неко рече шетња, тј високогорство, планинарење. Ја на то не гледам као на спорт, него као на хоби. Ако си у могућности, то ти је супер, да уживаш и слушаш природу како дише...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Адреналин Тале. :)

Од овога ми је само луђе оно лелујање по небу звано параглајдинг.

I moje zensko dete je ucestvovalo u ovome prosle godine ... sa svega sest godina :) ...

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

онда имаш истрчавања (лагано трчкараш, ил шеташ, па онда спринт 20-50м, и тако циклично 10ак пута),

Oprobah ovo jutros i prstgore

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

meni nekako logicnije da trcis ujutru nego uvece...Istrcis se, istusiras, i razbudjena si i spemna za dan, a ne za krevet :)

Pa i meni , mada .... :)

Ali veceras se vratih sa decom iz parkica i vidim guzvu na mestu gde trcim. Vise je vecernjih dzogera nego jutarnjih; mada je jutro prijatnije i svezije, pa rekoh da pitam ima li kakve veze :)

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima li neke veze termin u kome se trci? Jutro ili vece ?!

Кардио би требао да се ради на скоро празан стомак, ујутру. Попијеш ђус или кафу и трчиш. Није проблем ни увече али кажу да је најбоље ујутру. Дакле, може и једно и друго с тим да је јутром ефектније.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://www.exyu-fitn...m/forum/cardio/

Имаш овде, мало прочачкај, није лош форум. Има да се нађе штошта и добро.

Неке теме су глупе, неке су ок.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...