Jump to content

Цртани филмови верске садржине

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Да је цртани филм, јесте. Али, откуд "православан"?

http://pravoslavljeworld.blogspot.com/2013/02/blog-post_15.html

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 U vezi sa predhodnim linkom,... poruka izdavača :

 

Са великом радошћу вам представљамо прво анимирано издање Књиге Знамење. Реч је о књижици "Повест о Нерукотвореном лику Господњем" коју смо штампали 2013. године са благословом патријарха српског Иринеја. Наша велика жеља је да овим снимком отворимо серијал православних цртаних филмова и понудимо данашој деци ваљану алтернативу за многе рђаве садржаје којим су она обасипана са ТВ екрана. Овај пројекат је некомерцијалан, добровољан и добротворан па молимо све оне који желе и могу да помогну да се јаве на [email protected] .

 

Prijatno  iznenađenje, svakako  vredno naše pažnje..... 

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

На велику жалост и не знам на чију све  срамоту.....овај дивни подухват је дело ентузијаста.


Као што видимо требало  је доста времена да се уопште и чује о томе шта су направили. 


Уосталом,ево комплетне поруке издавача..


 


Са великом радошћу вам представљамо прво анимирано издање Књиге Знамење. Реч је о књижици "Повест о Нерукотвореном лику Господњем" коју смо штампали 2013. године са благословом патријарха српског Иринеја. Наша велика жеља је да овим снимком отворимо серијал православних цртаних филмова и понудимо данашој деци ваљану алтернативу за многе рђаве садржаје којим су она обасипана са ТВ екрана. Овај пројекат је некомерцијалан, добровољан и добротворан па молимо све оне који желе и могу да помогну да се јаве на [email protected] .


 


.....шта учинити, како помоћи?


Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На велику жалост и не знам на чију све срамоту.....овај дивни подухват је дело ентузијаста.

Entuzijazam je uvek na radost, bio masno placen ili bedava.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Entuzijazam je uvek na radost, bio masno placen ili bedava.

 

Да, ....па?  Да ли се тиме срамота због незаинтересованости  (не знам чија све) умањује, увећава или је најлакше све гледати кроз вукајлију и добро се забавити ?    

 

vukajlija.com/entuzijasta

entuzijasta. Zaluđenik za neku glupost za koju sve ostale (normalne) zabole.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, ....па?  Да ли се тиме срамота због незаинтересованости  (не знам чија све) умањује, увећава или је најлакше све гледати кроз вукајлију и добро се забавити ?    

 

vukajlija.com/entuzijasta

entuzijasta. Zaluđenik za neku glupost za koju sve ostale (normalne) zabole.

Pa, onda entuzijazam nije nikada za zalost, to je sve sto sam rekao. Zalost je kada nema entuzijazma. Da je cekao na "sve ostale (normalne)" to bi bilo za zalost. Mene nije sramota sto ne delim entuzijazme svih ostalih ljudi sveta, niti ocekujem da ostali, bilo normalni ili njima slicni dele moje moj entuzijazam. Ko dosao - dobrodosao (ni ne trudim se da se ostali osecaju lose sto ne vole isto sto i ja)! Uostalom, sad je dobio 14000 pregleda na jutubu, bice mu valjda lakse da kupi podrsku za naredni posao, pa ce moci i bez entuzijazma da ga radi.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa, onda entuzijazam nije nikada za zalost, to je sve sto sam rekao. Zalost je kada nema entuzijazma. Da je cekao na "sve ostale (normalne)" to bi bilo za zalost. Mene nije sramota sto ne delim entuzijazme svih ostalih ljudi sveta, niti ocekujem da ostali, bilo normalni ili njima slicni dele moje moj entuzijazam. Ko dosao - dobrodosao (ni ne trudim se da se ostali osecaju lose sto ne vole isto sto i ja)! Uostalom, sad je dobio 14000 pregleda na jutubu, bice mu valjda lakse da kupi podrsku za naredni posao, pa ce moci i bez entuzijazma da ga radi.

 

Dokle smo dogurali kad ti treba da obasnjavas verujucim ljudima vaznost introspekcije i vrednosni sistem introverta. :D



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...