Jump to content

Ја појма немам...

Оцени ову тему


Баба

Препоручена порука

Ne znam:

-da se parkiram....

Уф да, сетио сам се. Нисам био пијан, али гужва на паркингу, с лева комби с десна неки голфић, ја тад возио волво.

Буразер каже-Ајмо на друго место немош овде ући. Ја не могу овде ући?!- Викнем ја и кренем да се углављујем.

Кад поче шкрипа дерем оног с лева дерем оног с десна, почели се људи освртати и загледати , буразер се ухватио за главу, ја у рикверц, још мало шкрипе, издерем оба аута и гас побегао сам колико ме точкови носе. Не због одговорности него због блама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Исто се мени десило ономад кад сам долазио тамо. Овде у Вавилону су ти сви паркинзи огромни, немаш скоро никада никакав проблем.

 

Шта сам све радио у Србији, псовао, претио, показивао средњи прст, сад ме срамота кад се сетим покрио би се ушима... Једноставно се одвикнеш од тих ствари. И од ручног мењача, сто му громова...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овде у Вавилону су ти сви паркинзи огромни, немаш скоро никада никакав проблем...

Ја сам имао проблем да нађем ауто. Сваког, али баш сваког дана.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

    Физика, марксизам (имала сам га као предмет у школи), права, техника, информатика, мода, већина спортова......

 

:.mislise.Ма Жељко, шта ти је требала оваква тема ?!??! :.mislise. Сад се питам да ли  иочему имам појма :unbelieveble:

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Postoji par stvari koje povrsno poznaje , ostalo ..."tabula rasa" . Ali zato kad ukljucim gugleta , ma niko pametniji i obrazovaniji od mene , sve bre znam

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam: -da se parkiram....

 

Za ovo si dobila lajk. :)

 

Kad sam malo razmislio video sam da ne vredi da razmišljam o tome šta ne znam i da bi lakše bilo da vidim šta znam. Onda...kad sam vidieo da se moje znanje svodi na neke nepotrebne sitnice ( košenje trave, umem sam da instaliram operativni sistem na racunaru, da igram basket...) čudi me kako uopšte opstajem u životu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја појма немам како сте ви толико искрени кад пишете шта све не знате. Свака част.

Толико не знам да стварно почех да размишљам шта стварно знам.

 

Па ето ајде да напишем шта знам.

Знам свакојаке неке спортове.

Тенис,одбојку,кошарку,клизање на леду,вожњу бицикле,планинарење,пливање на дуже по Морави и мору.

Знам да се упаркирам са аутом ако није баш џип...хехехе...

Знам да плетем клот и фркет,да хеклам косицу.

Да остављам зимницу.

Да тешим брижне.

 

Е сада, уз то једноставно знање плетења могла бих да научим да плетем и чарапе,ваља се.

Него жао ми је што касно сазнах овог лета да је био курс ткања на малом разбоју.Организовао га наш Музеј уз подршку неког министарства.

Баш бих волела да то научим.

Свиђа ми се и како Марушка из Прељине осликава свилене ешарпе.Врх.

За то треба таленат који ја немам.

 

 

Све у свему ја појма немам како ме Господ носи више на својим плећима.

Хвала Ти Боже,све Ти се може.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам ти брате ко Црногорац, чега год се уфатим то знам, и да не знам-знам.

4chsmu1

 

Зато ми је потребно да утврдим градиво шта ипак не знам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...