Jump to content

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Zašto ste aktivni baš na ovom forumu ? (zašto vam se svidja baš ovaj forum?)  

45 члановâ је гласало

  1. 1. Zašto ste aktivni baš na ovom forumu ? (zašto vam se svidja baš ovaj forum?)

    • Dobre teme
      7
    • Dobri ljudi (članovi i "uprava")
      24
    • Moderan forum
      2
    • "Kulturne" diskusije (Nema "pljuvanja")
      7
    • ostalo ...
      6


Препоручена порука

Ljubav, sam sajt i najviše vlasnik 1401.gif' class='bbc_emoticon' alt='pospan' />

  • Волим 1

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Mene je ovde doveo ovaj nas Alef.Udavio me dok nisam pristala.

A zadrzao me je Hristos,ljubav moja najveca i najvernija!A zadrzavaju me i ljudi,koji mi pisu lepe reci. pospan

A volim ovaj sajt,jer je originalan.Ovo je jedini pravoslavni forum,koji ima Zenski kutak,exempli causa.Volim raznolikost tema i sadrzaja,a i ljudskih karaktera.Volim sto nije suvoparan teolosko-filozofski,vec je egzistencijalisticki.Kao sto su nekada bile RK"Beograd"-"Za nekoga sve-za svakog ponesto!"

Mislim,sta ja da kazem o sajtu i forumu?Obzirom,da sam ja pisala text za rubriku O nama. 1401

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Задржала ме је жалост сарадника, са којима заједно сам направила овај сајт и форум, када сам на ружан и неправедан начин оптужена. И нечије покајање. Задржала ме је одговорност за моје дело, да се не поквари, штета би била.  0110_hahaha  Детаљи нису потребни.

iconrazzvx2.gif
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог,драга браћо и сестре,Божијим Промислом опет скупа,но, никада се нисам ни одвојила од духовних разговора са непоновљивим свештеником,најнеобичнијим досад којег знам,а то је Отац Иван.Често пишем текстове,које Отац Гаврило објави на сајту Лепавине,слушам редовно и читам Светигору,Видослов,Православље и Ваш одличан радио и један и други програм и тако гледајући друге,човјек види заправо себе и свој духовни развој.Тако живим и радим у свему што одише Православљем,а свима жељнима рада на себи и својој души,преферирам православну психолошку анализу и усавршавање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слава Богу,жива сам и јуче сам изашла из болнице,имала сам операцију на левој нози,која је била у 2/3гангрене и сад опет ради,ја сам у колицима,радосна и весела под мојом шумом,у малој кућици и чемпресима витим,загледаним високо у небо,мој пас,моја кћи и сад мој син долази по награди,богослов и сви Ви који стремите за Истином.Иначе болујем од рака по награди Бога,за гријех и покајање,али ето ,нема метастаза, а лијек имам само Острог и ћивот Св.Василија,Слава му и милост.Опростите!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ????,???? ??? ? ???? ??? ?????? ?? ???????,????? ??? ????????? ?? ????? ????,???? ?? ???? ? 2/3???????? ? ??? ???? ????,?? ??? ? ????????,??????? ? ?????? ??? ????? ?????,? ????? ?????? ? ?????????? ?????,?????????? ?????? ? ????,??? ???,???? ??? ? ??? ??? ??? ?????? ?? ???????,???????? ? ??? ?? ???? ???????? ?? ???????.????? ??????? ?? ???? ?? ??????? ????,?? ?????? ? ????????,??? ??? ,???? ?????????, ? ????? ???? ???? ?????? ? ????? ??.????????,????? ?? ? ??????.?????????!

Zaista slava mu i cast!

Mozda ne znas pa da napomenem Sveti nektarije pomaze obolelim od raka

Постављена слика

Akatist

kao i  Ikona Bogorodice svecarice

ikona_presvete_bogorodice_1981.jpg

Akatist Bogorodici Svecarici

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Paaaa...svi ucesnici...direktno ili indirektno.

Naisla sam na ovaj forum trazeci po netu odgovore na neka pitanja....i usudila se registrovati i pitati...i ponesto nauciti... klapklap

Ukratko naveo me je na razmisljanje i analiziranje svog zivota pa i moje gresne duse....neke stvari su isplivale na povrsinu koje su bile duboko skrivene u zapecku a nisam ni bila svesna da su tu...trudim se da ne postanem ovisnik...tj. da ne visim stalno na forumu... klapklap

My wish for you

Be with God-and may God be with you!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Сестро Александра од недавно сам овде  , поздрављам твоју храброст и борбеност и здрав разум.

  Од Бога ти здравље овог света ,од Пресвете наше Мајчице Богородице оздрављење. dada

 

  На овом форуму задржале су ме Изидине поруке , и начин да се изразим кроз коментаре на почетној

  страници и на Д-молу. А значи ми и то што читам коментаре на појединим темама. klapklap klapklap

  Вероватно нико није приметио да ме није било овде неколико дана ,али свеједно пуно вас све 

  поздрављам који ово читате. 0703_read 0110_hahaha 0110_hahaha 1405_love klapklap dada https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='0409_feel' />

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

   ?????? ?????????? ?? ??????? ??? ????  , ?????????? ????? ???????? ? ????????? ? ????? ?????.

   ?? ???? ?? ??????? ???? ????? ,?? ???????? ???? ??????? ?????????? ??????????. 1405_love

   

   ?? ???? ?????? ???????? ?? ?? ??????? ?????? , ? ????? ?? ?? ??????? ???? ????????? ?? ????????

   ???????? ? ?? ?-????. ? ????? ?? ? ?? ??? ????? ????????? ?? ????????? ??????. klapklap klapklap

   ????????? ???? ???? ???????? ?? ?? ???? ???? ???? ???????? ???? ,??? ???????? ???? ??? ???   

   ?????????? ???? ??? ??????. klapklap 0110_hahaha dada 0703_readhttps://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/aplauz.gif dada dada.gif' class='bbc_emoticon' alt='0409_feel' />

?? ??? ????????, ??? ???? ????????? ?? ?????????  0110_hahaha
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

  Вероватно нико није приметио да ме није било овде неколико дана ,али свеједно пуно вас све 

  поздрављам који ово читате.

Свако је битан на нашем форуму.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...