Jump to content

Волите ли своје свекрве и таште....? :)

Оцени ову тему


Препоручена порука

........ Има ......

Meni moja nesuđena, sada nakon što je već odavno nesuđena, jako nedostaje... njen sin ne.

Ali nedostaje mi da nas dve popijemo zajedno jutarnju kafu, žao mi je što sam kukala kad treba da dođe kod njega- pošto ne živimo u istom gradu- i što će da mi je uvali da je vodam sa mnom dok se on pravi da ima posla, mnogo mi ta žena nedostaje. Da živimo u istom gradu, sumnjam da  bih izdržala da je ne pozovem na kafu da se ispričamo. Mnogo me volela, i to nije moglo da se odglumi.

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni moja nesuđena, sada nakon što je već odavno nesuđena, jako nedostaje... njen sin ne. Ali nedostaje mi da nas dve popijemo zajedno jutarnju kafu, žao mi je što sam kukala kad treba da dođe kod njega- pošto ne živimo u istom gradu- i što će da mi je uvali da je vodam sa mnom dok se on pravi da ima posla, mnogo mi ta žena nedostaje. Da živimo u istom gradu, sumnjam da bih izdržala da je ne pozovem na kafu da se ispričamo. Mnogo me volela, i to nije moglo da se odglumi.

ееее........на жалост,  не могу у исто време да буду добри и свекрва и муж........ :cmizdrenje:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni moja nesuđena, sada nakon što je već odavno nesuđena, jako nedostaje... njen sin ne.

Ali nedostaje mi da nas dve popijemo zajedno jutarnju kafu, žao mi je što sam kukala kad treba da dođe kod njega- pošto ne živimo u istom gradu- i što će da mi je uvali da je vodam sa mnom dok se on pravi da ima posla, mnogo mi ta žena nedostaje. Da živimo u istom gradu, sumnjam da  bih izdržala da je ne pozovem na kafu da se ispričamo. Mnogo me volela, i to nije moglo da se odglumi.

 

Зато и јесте несуђена - то није нормално понашање једне свекрве :)

"По томе ће вас познати да сте свекрва и снаја-ако немате љубави међу собом" ;)

 

Иначе, о мојој ташти мислим све најбоље, јер живи у другом граду, јер нас увек лепо дочека, угости, истрпи дан-два, а кад дође у госте не може због "обавеза" да буде дуже од 24 сата, мислим да јој је рекорд 48... Тако да се чујемо једном седмично (тј она са ћерком, са мном једном месечно отприлике), видимо 10-ак пута годишње... Идила... Зато се међусобно уважавамо и ценимо.

Иначе, кад смо требали да идемо на море па су сестра и зет хтели да одустану, каже моја жена да ли да њу поведемо-само једном је била на мору, сигурно би јој пријало. Већ следеће секунде смо се погледали и заједно: "Нееее, можда би њој пријало, али нама..." Ипак су ишли зет и сестра.

Нек је Бог дуго поживи и да спрема ајвар сваке године....

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Лидија Миленковић,

Лидочка, ја мислим да ћеш ти бити супер свекрва! :) Нешто ми говори да ће те твоје снајке уживати у свим твојим благодатима :) а првенствено мислим на кување и чување дјеце.............! :) :) 

 

:0442_feel:  :0442_feel:  :0442_feel:   

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja imam svresen odnos sa tashtom . Ja ne govorim kineski ni tajvanski, ona ne govori engleski ni srpski tako da nemamo ama bas nikakvu komunikaciju .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лидочка, ја мислим да ћеш ти бити супер свекрва! :) Нешто ми говори да ће те твоје снајке уживати у свим твојим благодатима :) а првенствено мислим на кување и чување дјеце.............! :) :)

Знаш Бикси, и ја тако мислим . Чини ми се да ми моје будуће снајке спремају  летовање, као поклон - изненађење. Видела сам да набављају  туристичке проспекте, и то за две дестинације - Сирију и Египат 0405_feel

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dok-svekrva-sarulju-p.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

demotivacija.rs_Imam-oseaj-da-e-svekrva-

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Opasna+svekrva.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

svekrva-dolazi-u-gost.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

хаха

 

моја жена нема свекрву, није је ни упознала

 

свекра је упознала

 

били су ок до једног момента, раскантали су се пре 4 године и од тада се не видоше нит чуше нит ишта слично :)

 

ма дивота :D

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

moja-svekrva-miladin.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...