Jump to content

Кућни алати и уређаји

Оцени ову тему


Препоручена порука

Клима уређаји имају основну намену да промене температуру простора у којем се налазе. У том смислу, најефикаснији су они који размењују температуру са неким простором који је ван система који расхлађују.

Преносни клима уређаји такође морају да размене температуру па се у ту сврху постављају близу неког, обично, прозора на којем се уграђује додатни отвор који слуђи за избацивање вишка температуре у неки други простор. Клима уређаји не доводе хладноћу у простор који хладе већ одводе топлоту.

Ако би користио преносни клима уређај у неком простору који нећеш да константно хладиш или је у питању простор који није твој (изнајмљен стан) или пословни простор, онда су оправдани. Такође, ако немаш физичке могућности да уградиш спољну јединицу или не желиш да реметиш фасаду или неки други простор. Или се разводиш па ћеш климу да понесеш са собом...У свим другим случајевима препорука је сплит систем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Булшит. Не бацај паре. Ако хоћеш климу купи климу. Имам пар комшија коју су узели то чудо и хлади пола метра у кругу. Бацање пара.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 9 months later...

Ако имате скучен простор или потребу да сушите веш на плафону, онда је ово решење.

 

http://www.plafonskasusilica.com/index.html

 

Овако изгледа код мене:

 

dsc02155r.jpg

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 months later...

....тражила сам тему по форуму, али је нисам нашла,,,,,

 

...као што постоји тема где налазимо помоћ за компјутере, тако може да постоји и ова за евентуалну помоћ везану за кућне апарате.....мислила сам да је најзгодније да је поставим у женском кутку..... :)

 

...ево , за почетак, поставила бих питање:

 

да ли се некоме дешава да му се усисивач искључује у току усисавања и да ли зна разлог томе?

 

SAMSUNG%20usisivac%20VCC%205485.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kineski shit, pregreje se, ili je negde Wackelkontakt

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Wackelkontakt

шта то значи?

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

можда делимичан прекид у гајтану проводнику,ако се не води рачуна како се умотава...можда заштита од прегревања тј прегревање.можда лоши контакти у штекеру....струја је чудо...не види се а и убија :D

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nekad je najjednostavniji nacin da nesto popravis od elektronike, a nemas pojma o tome, uzmes pa rasklopis masinu, pa sklopis, mozda proradi, tako sam ja moj usisivac popravio, a kum mi tako popravio Bosch busilicu lol :D

Obavezno izvuci steker kad se bilo sta menja na bilo kojim aparatima! Isto vazi i za audio tehniku...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nekad je najjednostavniji nacin da nesto popravis od elektronike, a nemas pojma o tome, uzmes pa rasklopis masinu, pa sklopis, mozda proradi, tako sam ja moj usisivac popravio, a kum mi tako popravio Bosch busilicu lol :D

Obavezno izvuci steker kad se bilo sta menja na bilo kojim aparatima! Isto vazi i za audio tehniku...

И не брини о вишку делова при склапању стално стављају неке глупости које нису потребне 0110_hahaha

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

можда делимичан прекид у гајтану проводнику,ако се не води рачуна како се умотава...можда заштита од прегревања тј прегревање.можда лоши контакти у штекеру....струја је чудо...не види се а и убија :D

значи, у сваком случају звати мајстора..... :D

мислим да је прегревање у питању,,,,

зато сам и питала да ли се још неком то дешава.....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени се периодично упокоји комплет техника у пар дана. Фен, комп и таблет.

А приметила сам да кучни апарати и аутомобили дуже трају ако им даш име. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...