Jump to content

Долазите ли сутра на (у) Литургију?


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

  • Гости

i8G0OHpBN2Ivm.png

Један од мојих првих мотивационих постера... види се ентузијазам :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sutra na Liturgiju i pricesce obavezno !

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

малопре стигла.....:)  

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

...на жалост, нећу моћи......Боже здравља ићи ћу на св.Пантелејмона....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако Бог да идем, на здравље и на спасење свето причешће онима који ће се сутра причестити!  :slavaaa:

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бејах у петак и данас, а ако Бог Да и сутра  :slavaaa:

"Прости верник"

Господе, дај ми да мирно примим све што ми данашњи дан донесе и да се потпуно предам Твојој светој вољи. Упућуј ме и помажи свакога часа у току овога дана. Управљај мојим мислима и осећањима у свим делима и речима. Не допусти да у непредвиђеним случајевима заборавим да све долази од Тебе.

http://www.pravoslav...ta Filareta.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бејах у петак и данас, а ако Бог да и сутра  :slavaaa:

 

  :lala:

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

...ДАААААААААА............. :D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

У навечерје Празника, када је Свети Јован, претеча, пророк и Крститељ Господњи, отишао ка Господу, с миром прихвативши крај овоземаљског живљења, најискреније све молим, да послушамо речи његове, и да се најискреније покајемо....сматрајући себе као неког који је због свог начина живљења најстранији Господу, молим вас, да се помолите једни за друге, па и за моју породицу и мене, и потпуно умиримо..... јер срж Тајне Спасења и јесте, највише, у сопственом покајању....размислимо, покајмо се и рецимо свом свештенику, све што нисмо, а мучи нас....и Да нам Бог Да снаге, стрпљења и мудрости, да одолимо искушењу понављања исповеђеног...

Свети Јоване, пророку, претечо и Крститељу Господњи, моли Христа Спаситеља нашег, Да нам Опрости све грехове наше и оних за које се молимо, учињене мишљу, речју или делом, свесно или несвесно.........

И сутра, ко год може, нека иде на Литургију Свету, да се Светим Причешћем, Телом и Крвљу Годпоњом освети. да би заиста другима био со.....а ко не може, нека не тугује, јер ћемо у молитвама својим прво поменути њих, а тек потом себи драге и себе

"Прости верник"

Господе, дај ми да мирно примим све што ми данашњи дан донесе и да се потпуно предам Твојој светој вољи. Упућуј ме и помажи свакога часа у току овога дана. Управљај мојим мислима и осећањима у свим делима и речима. Не допусти да у непредвиђеним случајевима заборавим да све долази од Тебе.

http://www.pravoslav...ta Filareta.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...