Jump to content

"Да те питам... немој да ме прекидаш! А шта мис&#108

Оцени ову тему


Тавита

Препоручена порука

                           

MOJE IME JE >>>>>>>> B. Z.

Постављена слика

Zašto baš forum ŽRU?    Bog je tako hteo. A i ja

Kada bi mogao napraviti neke promjene na forumu, gdje bi se najvise zadrzao?

Ne smem da kažem

Biti moderator za tebe znaci?

Viriti u tudji inbox ...haha...šalim se,naravno.....to je pre svega odgovornost..... vladati temama,čitati postove i svima biti sve zarad dobre atmosfere na forumu i pre svega radi svedočenja pravoslavlja

Dovrsi recenicu ..... 0110_hahaha

Jutros sam..  ...spavao do 11

Kad malo bolje razmislim...  ...to je drugi put za 3 godine braka da sam uspeo to

Nikada nisam... otišao na spavanje kada sam planirao

Najbolje bi bilo.... da nisam potpisao bratu Ivanu kad me molio da mu budem žirant

Muzika je... Hristos u notama

Da je nema... ... i dalje bi bilo Hrista ali ne u notama

Sve sto zelim je... ... da zima bude blaga kako bi nam preostao ugalj za iduću grejnu sezonu,znate....

Dok hodam... ... uživam u slobodi pokreta...

Kroz granje... ... do vranje

Osmijeh je......besplatan....to neki ne znaju...

Ako mene pitas.... ...ja sam za to da sladoled bude posna hrana

Moje dijete......je čudo  koje mi nije jasno iako smo svakog dana together

Ja uvijek.... ...stavljam djumbir u kupus

Sutra cu... ...ići u Pečenjevce po jubilarnu nagradu koja nije moja

Ja sam...iskra svećice  na kolima koja vozi Bog

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O administratorima i moderatorima Bata je rekao :

Alefshin : Temelj foruma...čovek i sveštenik na svom mestu....voli filmove samo ga jednom nisam razumeo kad je pisao o privremenom sudu posle smrti.

Svestenik Ivan : Stub nosač,čovek je fenseraja....radi sve radnje i nije mu teško.....pun je ideja kao naša Crkva ekumenista...a,da...imamo isti telefon...5800 express music...samo su njemu dali i trzalicu a meni ne...

Meda: Najpažljiviji i najodgovorniji u čitanju i kontroli postova,super lik....uvek kontaktira na pp za sve što treba....samo bi trebalo da više sluša klasiku i da kulira....

Zeljko: Dozvolio je da nas mačka rastavi-moja slika na fejsu....al ja sam je promenio....poeta čovek...ko bi reko da uredjuje razbibrigu....

KaradjordjeCovek se preziva mišković...treba li dalje pričati

Izida: Neumorni pregalac na njivi našeg sajta.... Gospod će je nagraditi...ali tek kada nauči da postere pravi u photoshop-u....

Lazarica: Lazarica je osoba koju pre svega poštujem...a tu ne mislim na godine već pre svega na ličnost...zna šta hoće...što je još bitnije,zna šta neće : )

Pokajnik.... čovek je u procesu kajanja-jer je ušao u moderaciju....

Dejan : Dejan je ok lik....ne znam šta bih o njemu još rekao jer nismo imali mnogo verbalne interakcije....ali sam siguran da kad bi ga bolje poznavao da bih imao još puno toga o njemu da kažem

After silence : malo je manje prisutna od nas standardnih..nju bolje znam sa fbook-a...voli da obilazi manastire... za ostalo vidi pod DEJAN

Zlata : Zlata je superiška....mlada i perspektivna i puna radosti ... totalno je in,što širi i na druge....zlatna je

Pije Aga Mleko : Ovde moram da zastanem i dobro formulišem iskaz....čovek je imao veoma bitnu ulogu u mom duhovnom uzrastanju tj. sazrevanju i ja sam mu za to neizmerno zahvalan.osim toga,volim ga pre svega kao pravog prijatelja... jednog od 2 koja imam

Olivera : Veoma marljiva i vredna....zameram joj što u nekim situacijama reaguje previše emotivno..jes" da nisam ni ja robot ali....aj neću dalje.. možda i jesam robot

Naumnz : Naumnz mi se svidja jer ne razmišlja površno a koliko se sećam nije imao neka veća prepucavanja...a to je nešto,bre...

Subdjakon Dimitrije Plecevic : Dima plećka...hehe...apsolutno ok lik,zna puno o svetiteljima i ceni prirodnost,fura liturgiju...šteta što nije češće na forumu..valjda smo ga smorili...a glavno pitanje je-čime,brate....

Aleksandar : Aleksandar je teolog,što s' ono kaže,par excellence... veoma dobro poznaje pravoslavnu dogmatiku i eklisiologiju....zaista je smešno ako neko ne razume njegove poruke...a toga ima...žao mi je što nije češće na forumu ali neki od nas verovatno imaju i privatan život

prota-vk : Prvi put čujem za protu ... a tek za protu koji nešto drži a da nije privatna firma ili lokal.... no comment

ribar : ribar je ok,koliko sam skontao...nemam dovoljno informacija za argumentovan odgovor

Milica : Milica je jedno slobodoumno derište koje čak,često ima stavove koji se poklapaju sa mojima....hehe....ma super je..biće još bolja kad uvede net kod kuće...

I.Stojkovic :  E,Stojković je 1 od mojih favorita..pre svega iskren...iz njega odiše zajednica u Hristu....svaka pohvala..jedan od onih koji zaista nisu slučajno u moderaciji

nesa711 : za nešu samo mog da kažem RESPECT ako drži automobile

Ahil :Ahil deluje kao ozbiljan lik,u pozitivnom smislu...čini mi se da je i on redje na forumu ali kad je tu nikad ne zvrji već uvek nešto radi i predlaže....svaka pohvala

Aleksandar Srnic : srnić je čovek erudita.....veoma mi se dopada i postovi su mu nekako light varijanta..ali ne po sadržaju već su veoma pitki...apelujem da se češće pridružuje našoj online zajednici

shalom777 : shalom 777  je jedna prava pozitivnost našeg foruma...drugi ga traže al on neće sa njima,oće sa nama...svaka čast

deda : e,deda je lik koji ima veoma slična shvatanja mojima....to sam prilično siguran...još da se ja edukujem filmski a on da počne da sluša klasiku...eto mene i njega u drugom delu filma blizanci.... da podsetim-u prvom delu igraju švarcenšnicl i deni de pingvin

Silvana : ne znam niša o njoj

O.Ugrin : O. Ugrin je jedna harizmatična ličnost,poznaje mnoge stvari van teologije... ima veoma zdrava shvatanja i mogu samo da ga pohvalim... posebno mi se svidja jedan pp koji mi je poslao na moje pitanje o eshatonu i vremenu...super...

Tavita : Gospod je hteo da se zbog ovog intervjua malo bolje,onako virtalno upoznamo..pa ipak,nije samo virtuelno...veoma kreativna mlada dama,svidjaju mi se njene fotografije i postovi..jedino me nervira kad piše o svom psu...što i nije baš često..jednom reči...draga mi je... ovo su 3 reči...onda nek bude ovako..dragamije

B Zdravkovic - W.A. Mozart

Tekst pisala Tavita  0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Дошао је и тај дан, да прозборимо коју реч о нама, оснивачима и уредницима овог виртуелног чворишта. Бата је пробио лед.  Јер смо тако у могућности.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тавити свака част. А Бати...бата ко бата...увек ме позитивно насмеје и орасположи....  бата и ја близанци  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha klapklap klapklap

klapklap 319.gif 319.gif 319.gif 319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се само питам, да ли сам до сада, у свом животу, срео лика попут нашег Моце. Човек који на најдуховитији начин прича о свакодневним стварима, о обичним, пролазним, суштинским....  некад ми није јасно како га људи не разумеју... шта је то да у њему виде нешто зло... да ли га они стварно не разумеју, или не желе да га разумеју... или се плаше тога.....  бата је прави уметник.... само нек настави да прави оне његове постере....... суштину убија у појам тим постерима...

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha klapklap klapklap

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ej, super je ovo... Mogu sad i drugi mmoderatori da odgovaraju na slicna pitanja, a?  0202_238 

????, ????...

??????? ??? ?? ??????? ?????? ??????, ?????????? ??? ?? ?????... ?? ?? ?????? ?????.

Ja mogu da vas prepoznam jedino ako svi nosite avatar odstampan na majici  0104_cheesy
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala mom sagovorniku,   klapklap klapklap klapklap klapklap

hvala tebi,t.... confused :):drugarstvo:

što  si imala strpljenja za intervju jer sam isti više puta prekidao...iz opravdanih razloga.... crvenilo

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

za sve moderatore i za sve članove

Ono što ovaj siv svet čini vrednim življenja, jesu divni ljudi koje sam imala priliku da upoznam u proteklih godinu dana... u suštini, oni su tako različiti, tako drukčiji, prostorno udaljeni od mene i jedni od drugih... a opet tako isti, zbog onoga što nose u sebi... a nose moj mir..

Nema me, nema , pa nestanem... kako to ima običaj da često kaže moj prijatelj.... istina, no , ako postoji dom duše, ako duša uopšte i ima potrebu za vantelesnom vikendicom, ja sam je ovde pronašla, pa tako povremeno naiđem da "pospremim"...

Bato ne zna uvek šta hoću ali sam sigurna u to šta neću :drugarstvo:.gif' class='bbc_emoticon' alt='confused' />

Tavita :)

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...