Jump to content

Мати Анастасија девичка: Попут оних који су погубили Христа говоре - Треба дати Косово и погубити овдашње Србе како бисмо се ми прикључили Европи

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 167
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

:) Бар се обновила тема.

 

Није намерно, али испаде добро.

 

 

 

 

10 чланова, 332 посетилаца, 0 скривених корисника , пише испод.

 

 

Naravno sestro...ništa nije strašno!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma stara prosta mati Duhom Svetim govori , govori prostim ribarskim apostolskim recnikom koji je jos za neke daleka nauka.

Ne uklapa se ne mora da se googla sve je jasno svo je istinito sve je sa cinjenicnog stanja na terenu ili kako neki nazivaju realno stanje na Kosovu i Metohiji.

Ne dam KiM a ako mi i uzmu ostace srce i reci nista sto je tvoje Boze nisam hteo da prosipam i da se odricem.

Nek Albanska manjina pokaze i jedno jedino zdanje koje je kulturna svetska bastina pa da vidimo ko voli vise KiM.

Nama ne treba novac da bi usli u Carstvo Bozje.

  • Волим 1

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Национална свест се мора издићи изнад тренутног интереса, јер Свето писмо каже да не живи човек само о хлебу

 

А Свето Писмо беше каже "не живи човек о самом хлебу, него и о националној свести"?

 

Нешто се не сећам где беше тај стих...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А Свето Писмо беше каже "не живи човек о самом хлебу, него и о националној свести"?

 

Нешто се не сећам где беше тај стих...

Ne volis KiM dobro. Ja ga volim i ne igram se zmurke niti dajem dobrovoljno sto je moje pricam i kao gradjanin Srbije koji ima imovinu tamo kao i vernik koji ima svetinje tamo.

Ja vidis ne zivim samo o hlebu trenutno ga nemam ali svetinje (Hrista) imam.

Ja vidis nisam gladan a ti koji nemas nista na KiM jesi.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени Господ није заповедио "воли Ким", него "воли ближњег свог".

 

Изокренули Срби Свето Писмо, уместо љубави проповедају "националну свест", уместо да се моле Богу они држе политичке говоре. А кад их Господ опомене, они ударе још горе... И још мисле да су праведни и верни.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Govoriti o sopstvenoj anacionalnosti je besmisleno ... To je kao i govoriti o sopstvenoj humanosti .. ili po onoj staroj "ko o chemu .."

 

Istinski "anacionalan chovek" ili ako cemo po Hristovim rechima chovek u kome je umro i Jelin i Jevrej..i naravno Srbin .. On voli sve narode ..pa i svoj ... za razliku od ovih novokomponovanih ANAcionalista koji mrze prvo svoj pa onda i ostal narode.. Tu je ta pretencioznoS...  .

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени Господ није заповедио "воли Ким", него "воли ближњег свог".

 

Изокренули Срби Свето Писмо, уместо љубави проповедају "националну свест", уместо да се моле Богу они држе политичке говоре. А кад их Господ опомене, они ударе још горе... И још мисле да су праведни и верни.

Sa kakvim se ti to Srbima druzis?

Ja nisam takav niti me tekvi interesuju niti se druzim sa njima.

Ja ne dozvoljavam da se u moje ime DAJE moja imovina niti moje svetinje a ako mi je uzmu...

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@,

 

Брате , отворио си већ неколико тема о томе како је добро и једино исправно признати независност Косова, схватили су сви досад.

Схватам да имаш добру намеру, али помисли да можда постоји могућност,ма колико мала, да грешиш . Јер баш због те љубави према ближњем не треба допустити да лаж постане истина, "да вук на овцу своје право има" .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Govoriti o sopstvenoj anacionalnosti je besmisleno ... To je kao i govoriti o sopstvenoj humanosti .. ili po onoj staroj "ko o chemu .."

 

Istinski "anacionalan chovek" ili ako cemo po Hristovim rechima chovek u kome je umro i Jelin i Jevrej..i naravno Srbin .. On voli sve narode ..pa i svoj ... za razliku od ovih novokomponovanih ANAcionalista koji mrze prvo svoj pa onda i ostal narode.. Tu je ta pretencioznoS...  .

Kako je doktore ? :)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А Свето Писмо беше каже "не живи човек о самом хлебу, него и о националној свести"?

 

Нешто се не сећам где беше тај стих...

 

Ако је то тако, онда губимо базичну националну институцију, а добијамо уместо СПЦ  "европску православну цркву". Нешто не видим тај стих у Светом писму.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени Господ није заповедио "воли Ким", него "воли ближњег свог".

 

Изокренули Срби Свето Писмо, уместо љубави проповедају "националну свест", уместо да се моле Богу они држе политичке говоре. А кад их Господ опомене, они ударе још горе... И још мисле да су праведни и верни.

 

Blago tebi kada volis bliznjega svoga. Stvarno vrhunac vere. 

 

Samo mi ne stima nesto. Kazes da ti je Gospod zapovedio da volis bliznje. Da li ti je On rekao i ovo sto si napomenuo u ostatku posta? 

  • Волим 1

ЂАВО ЈЕ РАШИРИО ТРИ ПИПКА ДА УХВАТИ ЦЕЛИ СВЕТ. БОГАТЕ ДА УХВАТИ МАСОНЕРИЈОМ, СИРОМАШНЕ КОМУНИЗМОМ А ВЕРНИКЕ ЕКУМЕНИЗМОМ. - СВ. СТАРАЦ ПАЈСИЈЕ СВЕТОГОРСКИ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени Господ није заповедио "воли Ким", него "воли ближњег свог".

 

Изокренули Срби Свето Писмо, уместо љубави проповедају "националну свест", уместо да се моле Богу они држе политичке говоре. А кад их Господ опомене, они ударе још горе... И још мисле да су праведни и верни.

 

Лапрдарије .. 

 

Господ ти је заповедио и да не сведочиш лажно.. а ово што говориш је јако близу тога ... 

  • Волим 1

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@,

 

Брате , отворио си већ неколико тема о томе како је добро и једино исправно признати независност Косова, схватили су сви досад.

Схватам да имаш добру намеру, али помисли да можда постоји могућност,ма колико мала, да грешиш . Јер баш због те љубави према ближњем не треба допустити да лаж постане истина, "да вук на овцу своје право има" .

 

Помози и мени да схватим ''доброту'' те намере.. мени не успева да схватим где се то дотични научио те ''доброте'' и ко га је научио истој ... 

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...