Jump to content

Vladika Grigorije: Srbi iz Bosne su najbolji Srbi

Оцени ову тему


Дејан

Препоручена порука

Чини ми се, да је +Григорије превише експониран у медијима,и то на своје велико задовољство...

А чини ми се,да све више прича  као страначка личност ,а не као владика СПЦ-а...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srbi iz Bosne malo seruckaju po pitanju svoje borbe, opstanka i ugrozenosti, u tome naravno prednjace politicari. Ne fali njima nista niti su ugrozeni po pitanju identiteta. U 49% teritorije su vecina. To se ne moze nikako nazvasti teskom situacijom, i potrebnom borbom za opstanak.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srbi iz Bosne malo seruckaju po pitanju svoje borbe, opstanka i ugrozenosti, u tome naravno prednjace politicari. Ne fali njima nista niti su ugrozeni po pitanju identiteta. U 49% teritorije su vecina. To se ne moze nikako nazvasti teskom situacijom, i potrebnom borbom za opstanak.

 

Који бесмислен коментар од тебе...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чини ми се, да је +Григорије превише експониран у медијима,и то на своје велико задовољство...

А чини ми се,да све више прича  као страначка личност ,а не као владика СПЦ-а...

U kom delu ovog teksta je vladika Grigorije nastupao kao stranacka licnost i kako po tebi treba da nastupa vladika opkoljen sa dve ocigledno neprijteljski nastrojene konfesije, a da ne bude politicki obojen bar po tebi strankom ili vise njih koje podrzavaju opstanak SPC na tim prostorima.

Знате, само су две могућности: или Бог постоји или не постоји. А то, другим речима, значи: или постоји смисао нашег постојања или он не постоји.

Патријарх Павле

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ribar ostavi se politiziranja, nego daj izvestaj sa terena! :D jel radi riba i gde? :)

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U kom delu ovog teksta je vladika Grigorije nastupao kao stranacka licnost i kako po tebi treba da nastupa vladika opkoljen sa dve ocigledno neprijteljski nastrojene konfesije, a da ne bude politicki obojen bar po tebi strankom ili vise njih koje podrzavaju opstanak SPC na tim prostorima.

9 komada za 5 dana preko dva kila,sinoc i danas nisam isao zbog obaveza.

Bistro

Знате, само су две могућности: или Бог постоји или не постоји. А то, другим речима, значи: или постоји смисао нашег постојања или он не постоји.

Патријарх Павле

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vi ribari stvarno ne umete da cenite ribu, pa cega 9 komada ima li to ime? :lol:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vi ribari stvarno ne umete da cenite ribu, pa cega 9 komada ima li to ime? :lol:

Ti si kao komentatori na ovoj temi. Oni sa lakocom vredjaju vladike,tako i ti nisi siguran koja riba preko dva kilograma jede u rano prolece. Nema veze, kao sto ces doci ti kod mene,  kao dragi gost da naucis da pecas ribu, tako ce i oni nauciti da postuju vladike,ali vreme mora da prodje

Svako dobro od Boga

Знате, само су две могућности: или Бог постоји или не постоји. А то, другим речима, значи: или постоји смисао нашег постојања или он не постоји.

Патријарх Павле

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извини,ко овде вређа владике?

Ја их поштујем као духовне пастире,а за дневно политичке коментаре,нисам дужан да им се повинујем !

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овде није владика говорио о бољим и горим Србима, већ о бољим и најбољим! :) И у праву је. ;)

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па Тома је Шумадинац ...  sHa_sarcasticlol   он ваљда најбоље зна ... .. Ма

 

.. најбољи су Врањанци ...: 

 

 

Gradonačelnik Vranja u Rusiji ukrao konjak!

 

Gradonačelnik Vranja Zoran Antić, zdipio konjak sa svečanog prijema, ali mu je flaša iskliznula ispod sakoa i razbila se u paramparčad

 

http://www.kurir-info.rs/obrukao-srbiju-gradonacelnik-vranja-u-rusiji-ukrao-konjak-clanak-763395

домаћин овај Врањанац

Кад се опорави епископ Василије многима ће болест узнапредовати , живи били па видели !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti si kao komentatori na ovoj temi. Oni sa lakocom vredjaju vladike,tako i ti nisi siguran koja riba preko dva kilograma jede u rano prolece. Nema veze, kao sto ces doci ti kod mene,  kao dragi gost da naucis da pecas ribu, tako ce i oni nauciti da postuju vladike,ali vreme mora da prodje

Svako dobro od Boga

Ja sam te to pitao iz ljubavi prema ribi i robolovu, a ne prema "bezimenim komadima"... a ti mene ne mozes da naucis da pecam, jer sam ja to vec davno naucio, ako ti je do odmeravanje snaga, takmicenje uvek moze

 

a u rano prolece jede skoro sva riba, tako da nemoj da mi prodajes te visinske fore preko interneta, jer to ne bi smeo uzivo

 

I jos nesto, najzanimljiviji su mi likovi poput tebe, kad se dobrano iske*** u postu i onda na kraju povrh svega kazu "Svako dobro", e to je nesto, necu sad da kazem sta, jer cu dobiti opomenu

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A vi svi (i dalje) verujete Blicu (koji je smece od novina)  ? greengrin

 

Има више извора за то. Дргуо, сам си цитирао блиц прије неки дан за Николићеву изјаву о Србима из Републике Српске у твојој теми

https://www.pouke.org/forum/topic/26122-tomislav-nikoli%C4%87-srbi-iz-republike-srpske-su-za-mene-bosanci/#entry843209

 

 

???

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam te to pitao iz ljubavi prema ribi i robolovu, a ne prema "bezimenim komadima"... a ti mene ne mozes da naucis da pecam, jer sam ja to vec davno naucio, ako ti je do odmeravanje snaga, takmicenje uvek moze

 

a u rano prolece jede skoro sva riba, tako da nemoj da mi prodajes te visinske fore preko interneta, jer to ne bi smeo uzivo

 

I jos nesto, najzanimljiviji su mi likovi poput tebe, kad se dobrano iske*** u postu i onda na kraju povrh svega kazu "Svako dobro", e to je nesto, necu sad da kazem sta, jer cu dobiti opomenu

Ta nervoza ne moze doneti smirenje kojemu se nadam da tezis ,tema je o izjavi vladike Grigorija i prema njoj nastupam u porukama,ali sam ocigledno pogresio u tome kada sam ti odgovorio  na poruku vezano za ribolov.Jos jednom ti se izvinjavam i molim za oprost

Svako dobro od Boga

Знате, само су две могућности: или Бог постоји или не постоји. А то, другим речима, значи: или постоји смисао нашег постојања или он не постоји.

Патријарх Павле

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Covece opet radis isto, nisam ja nervozan nego ti, ja samo odgovaram na tvoje pres*** po modelu trazili ste gledajte, i nemoj licemerno da mi molis oprost jer ti ga i ne mogu dati... a nisam ni ljut nego mi je vise krivo

 

a *** i dalje ne odgovaras koja je riba u pitanju, sto me jedino i zanimalo i drugarski sam te pitao, ni najmanje me ne interesuje tvoje neko misljenje o necemu tamo, nego samo to sta sam te pitao i nista vise

 

evo kako ja pecam, jedan snajper i upecam sta oces

5uqzoz.jpg

29pxhc1.jpg

 

 

 

0110_hahaha

2gu0dj7.jpg

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...