Jump to content

Offtopic до миле воље

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

@Mikorist

Sto si bre smanjio ova slova `vol`ko? Sad mora da se ckilji da bi se procitalo. :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 25.11.2021. at 22:35, sanja84 рече

Hvala mila ali nisi mi rešila problem. Nije ovo Beograd sa deset sveštenika u crkvi, koja je na svakih kilometar i po... Plus ovde se svi znaju. 

Je l pop alapača da trtlja okolo tuđe tajne? 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, sanja84 рече

Ne znam, ali neću da rizikujem... 12:smeha:

Znači jeste :smeh1:... a dobro... je l bi otišla u obližnje mesto, gde te ne znaju? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Znači jeste :smeh1:... a dobro... je l bi otišla u obližnje mesto, gde te ne znaju? 

Ima Trst blizu, samo sad sa tim granicama..šta ja znam. Čula sam da se sveštenici ispovedaju jednom godišnje,a pričešćuju stalno. Tako da ću se strpiti do odlaska u Srbiju.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 25.11.2021. at 23:56, Н И Н Е рече

@sanja84

Сестро, немој да се оптерећујеш с тиме, исповедаш се Христу а не свештенику. Ионако ће на свршетку света свачија дела бити позната. Разумем те.

Не, баш се исповеда свештенику, по заповести Исповедајте дакле један другоме грехе... Христу нема потребе да се исповедаш, већ све зна.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, mirko1929 рече

Не, баш се исповеда свештенику, по заповести Исповедајте дакле један другоме грехе... Христу нема потребе да се исповедаш, већ све зна.

Могуће али и Христос слуша исповест. Он ће нам судити на крају.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, obi-wan рече

@Mikorist

Sto si bre smanjio ova slova `vol`ko? Sad mora da se ckilji da bi se procitalo. :smeh1:

Знаш шта је предност наших година, не видиш слова да прочиташ ни изблиза, али кретена провалиш и из далека. :smeh1:

П.С. Додуше ја носим -0,75 тако да ћу у 150-ој да видим као соко :))))

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, sanja84 рече

Tako da ću se strpiti do odlaska u Srbiju.

Ovde sveštenici čuvaju tajne :smeh1:

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, sanja84 рече

Ne, nego, ne mogu da mi uđu u trag... :):navijanje:12:smeha:

Misliš? 

Ko si, odakle si, zašto si došla ovde, aha tako... a čime ti se bavi muž.... e dobro... pa što ovde kod mene da se ispovediš... itd itd... :smeh1:

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Natasa. рече

Misliš? 

Ko si, odakle si, zašto si došla ovde, aha tako... a čime ti se bavi muž.... e dobro... pa što ovde kod mene da se ispovediš... itd itd... :smeh1:

Da sam imala takvog duhovnika, do sada bih bila svetac....zapravo svi bismo bili.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, sanja84 рече

Da sam imala takvog duhovnika, do sada bih bila svetac....zapravo svi bismo bili.

Onda ti treba prosečna frizerka... ili ne daj Bože manikirka... ali ta je baš za teške grehe :))

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...