Jump to content

Offtopic до миле воље

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

Саслушај ме!

Када те молим да ме саслушаш, а ти почињеш да дајеш савете, ти не радиш то што те молим.
Када те молим да ме саслушаш, а ти почињеш да ми објашњаваш зашто не би требало да осећам то што осећам, ти газиш моја осећања.
Када те молим да ме саслушаш, а ти мислиш да сам дужан што-то да радим да би решио моје проблеме, не помажеш ми, ма како ти то чудно звучало.
Саслушај ме! Све о чему те молим јесте то да ме саслушаш. Не да говориш, или радиш, –  просто ме саслушај. Савети нису скупи, могуће их је добити за пар центи купивши било који часопис. Могу сам себи да их нађем, нисам ја толико беспомоћан. Може бити да сам преплашен и несигуран, но нисам беспомоћан.
Када чиниш уместо мене то што ја могу и дужан сам да за себе сам урадим, ти само увећаваш моју слабост и узнемиреност.
Но ако ти прихватиш факт, да ја просто осећам то шта осећам, независно од тога има ли у томе смисла или не, тада ја могу престати да те убеђујем и покушаћу да схватим одакле та маја осећања. Чудна осећања придобијају смисао када налазимо њихов извор.
Зато, те искрено молим, просто ме САСЛУШАЈ. А ако хоћеш да говориш, сачекај минут на свој ред, и тада ћу ја тебе да саслушам.
Анонимни аутор

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

82903634_662034121269236_6894242767229157376_n.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dajte neki komentar. :D :D

 

WWW.B92.NET

Prema danas objavljenoj odluci hrvatskog Ustavnog suda, u toj državi će ubuduće i istopolni parovi moći da usvajaju decu.

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Nikola Stojanovic рече

Dajte neki komentar. :D :D

 

WWW.B92.NET

Prema danas objavljenoj odluci hrvatskog Ustavnog suda, u toj državi će ubuduće i istopolni parovi moći da usvajaju decu.

 

Lepo

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Nikola Stojanovic рече

Dajte neki komentar. :D :D

 

WWW.B92.NET

Prema danas objavljenoj odluci hrvatskog Ustavnog suda, u toj državi će ubuduće i istopolni parovi moći da usvajaju decu.

 

"Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Ayla рече

"Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga"

Prekjuce u magacinu dok sam trazio knjige mi pade ta misao, zbog zivota nam ljudskoga. Eto. :D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нена је озбиљна краљица!!!

Испод снимка, у опису, стоји линк фб странице где се налази њена преписка са људима. ХИТ!!! :D
 

 

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Марина Савковић 

Cura je vrh, k`o bombona. I skroz je normalna i bez kompleksa. :ok:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 7.2.2020. at 16:18, Nikola Stojanovic рече

Dajte neki komentar. :D :D

 

WWW.B92.NET

Prema danas objavljenoj odluci hrvatskog Ustavnog suda, u toj državi će ubuduće i istopolni parovi moći da usvajaju decu.

 

Ma dajte svi znamo da je potrebno dva roditelja različitog pola da uzgajaju decu...ali šta je tu je...sa ovim razvodima su ljudi dokazali da nisu spremni na žrtvu (izvinite razvedeni- znam da nije lako)...elem ako dva čoveka muška ili dve ženskinje imaju dovoljno ljubavi...nek gaje decu, barem neće biti disfunkcionalnijih porodica kakvih imamo.

 

I opet homoseksualci ne čine abortuse= globalno gledano ispada da više vole decu od heteroseksualnih.

 

Ma nek živi ljubav!

 

"Kad nema velike ljubavi, dovoljna je mala"..što reče Hladno Pivo

 

 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...