Jump to content

Offtopic до миле воље

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

  • Гости
Guest свештеник Иван

Како смо сви склони да поједине врло значајне теме доведемо до потпуног бесмисла (од којих сам први ја), отварам ову тему, наравно, тамо где јој је и место, у канти за ђубре. Зато, кад се год ужелите бесмислених порука са смајлијима, постављања слика ван сваког контекста, истрајавања у непортребним набеђивањима и осталим сувишним стварима извол'те.

Ево за почетак поставићу слику коју сам одувек желео:

Постављена слика

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zvanicno sam objavila da stupam u STRAJK!!! Konacno cu moci da dovrsim i objavim tekst koji sam zapocela u nedelju " Ne mogu kuci posle Liturgije ", sacekacu da odzvoni za kraj casa i vreme cu provesti na forumu  0104_cheesy. Kada malo bolje razmislim, nije ova odluka ni tako losa  0104_cheesy. Objavicu tekst i nastaviti da  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='0311_womens' />. Dosla je zima.

Жив ми Господ мој

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Офтопиковање на тему Заглависмо синоћ:

Да се не заглавите као ја што сам заборавила кључ у колима а кола закључала ручно.  0122_tuk

Link to comment
Подели на овим сајтовима

izlet maher bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh bleh

0122_tuk

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Zvanicno sam objavila da stupam u STRAJK!!! Konacno cu moci da dovrsim i objavim tekst koji sam zapocela u nedelju " Ne mogu kuci posle Liturgije ", sacekacu da odzvoni za kraj casa i vreme cu provesti na forumu  0104_cheesy. Kada malo bolje razmislim, nije ova odluka ni tako losa  0104_cheesy. Objavicu tekst i nastaviti da  bleh.gif' class='bbc_emoticon' alt='0122_tuk' />. Dosla je zima.

?? ??? ???  bleh.gif' class='bbc_emoticon' alt='izlet' />, ?? bleh.gif' class='bbc_emoticon' alt='maher' /> ?? ????? ??????, ????? ????? ???????, ????? ????????.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Ја бих узела онај први и други одозго, нема логике,

  попуно су различити,али оба ми се свиђају,

  а Изиди остави онај са Египат шаром... :).gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...