Jump to content

Offtopic до миле воље

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

Gde mi je brat @goranger ?

Da ga obradujem da sam konacno krenula na casove gitare, malo je reci da sam odusevljena. :)

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

giphy.gif

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- Добар дан!
- Добар дан! Изволите!
- Пошто кромпир?
- 50дин.
- Може ли се пробати?
- ...
- И?
- Баба, де услужи ти ову муштерију.
 

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 19.12.2019. at 22:01, JESSY рече

Capture.PNG

Beoma lepo, ali da ulepšamo još malo ?

Nismo slučajno i lako došli na ovaj svet. Već smo, već jednom bili veličanstveni pobednik! Bili smo jedan od oko sto miliona...jedan i jedini!....prvi put pobedili- izborili se!

Kad smo već tako veličanstvenu pobedu izvojevali, onda treba i da uživamo u njoj- zapravo u Životu! ❤️

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, feeble рече

Ne znam kako mi ovo ispade na yt recommendation, ali mi bi zanimljivo

 

e ovo je rijaliti u najboljem smislu te reci

ako smem da kazem

ovo je televizija u punom sjaju i intrizi (intrigi)

 

  • Свиђа ми се 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Сања Т. рече

? Ako zidamo kuću, od temelja, do krova..i valja, a onda shvatimo da u njoj nema struje- hoćemo li zbog toga srušiti kuću? ?

Ne ali ćemo štemovati zidove.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

14925484_1462374730443623_86167145711327

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Capture.PNG

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ljubayan-768x768.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

67113528_2792487697432313_31732353972201

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...