Jump to content

Offtopic до миле воље

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jednom kad zezneš stvari....teeško popravljaš

do ...ca

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Juče u Maxi marketu, primijetih dvije djevojčice kako pokušavaju nešto da dohvate iz kanala frižidera za suhomesnato. Mučile su se nekih 10 min, i sažalih se pa odlučih da im pomognem. Shvatih da im je upao spiner, koji pokušavaju da dohvate. Bezuspješno sam dozivala nekog od radnika, ali gužva u marketu, i ne čuju nas. Odlučismo da riješimo to same  Čeprkale smo tako, gurale prste...onda iz tašne izvadih mali set šrafcigera, pa sa vrhom pokušasmo da ga dohvatimo. Kako je smetala lajsne, prvo smo skinule nju, i opet nemamo načina da dođemo do spinera...sledeće što smo skinule je  maska... pa front, pa još jedna lajsna. U jednom trenu shvatih da rastavih frižider u sred marketa. Prilazi mi obezbjeđenje, čudom se čude dok me posmatraju u gomili djelova oko mene. Obašnjavam najljubaznije šta se desilo, dok im pominjem djevojčice i njihovu tugu... okrećem se oko sebe, a djevojčica nema...neeeeeeema. Lik lagano diže staklo frižidera, zavlači ruku i daje mi spiner uz komentar - Izvolite gđo, vidim da vam ovaj spiner puno znači. 

Mislim da ću za neko vrijeme izbjegavati taj market. 7896634

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ayla рече

@Lady Godiva ...kakva bih ja žena bila da nemam u tašni to, forceps i bar jedan blade? :)))

Свака част. Ја имам само један мали Swiss army knife. :)

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Lady Godiva рече

имаш сет шрафцигера у ташни?

Kolega trazi srafciger...sve zene dohvatise tasne...

Valjda se zna sta svaka zena treba da ima u svojoj tasni!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Ayla рече

Moj je ovakav... jedan od poklona za 8. mart :)))

maxresdefault.jpg

Мој је овај најмањи. Служи док не узмем нешто боље. :)

20171231_111828.thumb.jpg.1dccecc20b5773e392c2d27689f716f3.jpg

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Screenshot_4.png

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Screenshot_6.png

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...