Jump to content

Koga lično poznajete od forumaša (utisci), a koga biste da upoznate?

Оцени ову тему


sasluzitelj

Препоручена порука

oca Ivana, Oca Gorana, popadiju Draganu, Izidu, Milicu, Sonju, dedu, Ribara, Anti Palmu, Dimu, Iskusenika, Oca Nenada, Oca Ugrina, Aleksandra, medu, Vizantionu, Tanju, itd...izvinite ako sam nekog zaboravio  :drugarstvo:  0442_feel kolo2

  • Волим 1

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Богу хвала знам десетак!

Меду, Димитрија, Милицу...

Дајте неко окупљање да се упознајемо...  :drugarstvo:

  • Волим 1

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sve koji su bili na saboru  plus Konstantina, Gorana, Aleksandra1991, Iskusenika, trapu, karadjordja, shaloma777,pokajnika83, Srecka Petrovica, stowera, milslim da sam sve nabrojao  :smiley:

i after sajlens

  • Волим 1

radost zivljenja je svesnost obitavanja u liturgijskoj zajednici

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sve koji su bili na saboru  plus Konstantina, Gorana, Aleksandra1991, Iskusenika, trapu, karadjordja, shaloma777,pokajnika83, Srecka Petrovica, stowera, milslim da sam sve nabrojao  :smiley:

Da znam ja Konstantina ali sa jednog drugog sabora 2.maja  0104_cheesy

Бог је љубав што небо спушта к земљи и човек је љубав што земљу диже к небу!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Све људе који су били на сабору  :drugarstvo:

Е како би то било дивно када би се договорили бар једном месечно да се окупљамо.

0442_feel  kolo2 joooj joooj 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel

"Видети свет у зрнцу песка,

И небо у дивљем цвету,

Држати бесконачност на длану

А вечност у једном часу"

В.Блејк

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја би мого рећи да сем једног попа не знам никог лично, но моје искуство са нетом је такво да слободно могу касти да вас све познајем лично иако се не видесмо до сад.

Јербо кад год би се срео с неким с ким сам полемисо по форумима једнако смо наставили диванити ко и да се знамо сто година што би сте рекли ви на овој теми "лично".

Па куш личније од овога , где свако износи свој живот ко на тацни...?

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Што каже Жељко, познајемо се, просто, виртуелно познајем и моју сестру, пошто се нисмо дуже време виделе,.. не познајем само оне који пређу на други ник а то вероватно што најбоље познају себе и од ових...обрисала сам  0104_cheesy´( има их неколико тамо негде 1414_feel) не морам уживо, те персоне,  да икада сретнем, јер те персоне су некако нереалне.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Maso,licno poznajem o.Alefa i njegovu porodicu,o.Ivana i njegovu porodicu,o.Ugrina i njegovu suprugu,Acu,Dimitrija,Iskusenika,Medu,Dedu,Milicu,Zlatu,Srnu,Anti Palmu,Ribara,Tanju,Ercova Zlatnog,Gamalila,Djomlu,protu Nenada,Filipa,Dragana...I ne mogu da se setim znam li koga jos. 1414_feel Ako je bio na Saboru verovatno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

?? ?? ???? ???? ?? ??? ?????? ???? ?? ???? ????? ?????, ?? ???? ???????? ?? ????? ?? ????? ?? ???????? ???? ????? ?? ??? ??? ???????? ????? ???? ?? ?? ??????? ?? ???.

????? ??? ??? ?? ?? ???? ? ????? ? ??? ??? ???????? ?? ???????? ??????? ??? ????????? ???????? ?? ? ?? ?? ????? ??? ?????? ??? ?? ??? ????? ?? ?? ???? ???? "?????".

?? ??? ??????? ?? ????? , ??? ????? ?????? ???? ????? ?? ?? ?????...?

??? ???? ???? ???? ???? ?????? 1414_feel
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...