Jump to content

Koga lično poznajete od forumaša (utisci), a koga biste da upoznate?

Оцени ову тему


sasluzitelj

Препоручена порука

Postoji jedna posebna, retka vrsta ljudi koje ja zovem moji ljudi. To su ljudi koje puštam u svoj prostor, u sebe. Svi moji ljudi su u nečemu isti:
Njihovo traženje je stvaralačko. Oni ne ruše, već nešto grade. Ne žele da vladaju, jer vladanje gubi sjaj u očima…
Moji ljudi imaju isto osećanje života. Nije više bitno kako ćemo nazvati naše odnose i koji će oblik oni imati. Forme naših odnosa se mogu menjati, ali to osećanje povezanosti nečim iznad nas, većim od nas, što nas zove i spaja, ostaje.
Mi nekako nabasamo jedni na druge i naše se sudbine pomešaju zauvek, čak i ako nismo zajedno. Kao da smo neke boje koje se lako mešaju međusobno, a mnogo teže sa drugom vrstom. Boje koje se rastvaraju pomoću svetla…"

Nebojša Jovanović-"Biti jedno"

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Smaragdni kamičak

I kamicak je u proceduri. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, obi-wan рече

Ja bi najvolio da upoznam mene...

Не брини, знам човека. Упознаћу те са њим . ;) 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Smaragdni kamičak рече

U kakvoj, moliću? :945729:

Na listi zelja za upoznavanje. :)

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Драшко рече

Ne znam dal bi mi dozvolila da napišem anegdotu sa njom

Naravno :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja bi upoznao umetnicu Lapis :ani_biggrin:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Снежана рече

Postoji jedna posebna, retka vrsta ljudi koje ja zovem moji ljudi. To su ljudi koje puštam u svoj prostor, u sebe. Svi moji ljudi su u nečemu isti:
Njihovo traženje je stvaralačko. Oni ne ruše, već nešto grade. Ne žele da vladaju, jer vladanje gubi sjaj u očima…
Moji ljudi imaju isto osećanje života. Nije više bitno kako ćemo nazvati naše odnose i koji će oblik oni imati. Forme naših odnosa se mogu menjati, ali to osećanje povezanosti nečim iznad nas, većim od nas, što nas zove i spaja, ostaje.
Mi nekako nabasamo jedni na druge i naše se sudbine pomešaju zauvek, čak i ako nismo zajedno. Kao da smo neke boje koje se lako mešaju međusobno, a mnogo teže sa drugom vrstom. Boje koje se rastvaraju pomoću svetla…"

Nebojša Jovanović-"Biti jedno"

Ти си грозна жена. Што ми то радиш? :cmizdrenje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Lady Godiva рече

Ти си грозна жена. Што ми то радиш? :cmizdrenje:

баш зато... :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Muramasa рече

Za sada ću otkriti da sam lično upoznao samo Ćiriličara. Nije jedini.

Uskoro upoznajem braću u Hristu, to je sigurno. Voleo bih da upoznam Ninaanu i Godivu.

Јесам те звала на пиће, али господин нема кад, тренира сваки дан, пије оне прашкове па не сме алкохол...

Мање би ме болело да си лепо рекао да нећеш са мном да се дружиш него што си смишљао изговоре.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Natasa. рече

I kakvi su ti utisci? :)

Milena je extra lik

Natasa. je došla u Bg sa mužem pre dve godine 

Upoznali smo se u pivnici

Njen muž Aleksandar je skroz laf i cool

Nale je kao Felon iz Dinastije....sta na um to na drum

Pijemo mi

Ja došao kolima i obećao sam i da ću da ih vozim na gajbu na Karaburmi jer su tamo bili smešteni

Aleksandar će " ma me treba brate. ..uzećemo taxi...." ja reko.."ma jok bre"

Natasa "Aleksandre! ....Aleksandre!!!"

U fazonu"kakav crni taxi...čovek nas vozi!"

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Lady Godiva рече

Јесам те звала на пиће, али господин нема кад, тренира сваки дан, пије оне прашкове па не сме алкохол...

Мање би ме болело да си лепо рекао да нећеш са мном да се дружиш него што си смишљао изговоре.

Kupi mu par kila neke krtine, ima ona mesara sto drzi konjetinu... ili mu odnesi sto komata svezih jaja... znam, nema na cemu...

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...