Jump to content

Koga lično poznajete od forumaša (utisci), a koga biste da upoznate?

Оцени ову тему


sasluzitelj

Препоручена порука

људи ко људи.

 

I to što kažeš.

 

Еееее, Срдашце, колко пута сам се преварила у људима које срећем уживо, лицем у лице ....., па по негде можда и огрешила душу.....Бог ће га знати.....а, пак овде срела неке дивне људе које сам, касније, срела и уживо и склопила дивна,  драгоцена пријатељства  :pivo:

 

Verujem, Liki. Drago mi je da ti imaš lepa i dragocena iskustva. Ja rekoh šta ja mislim, što ne znači nikako da tako treba, mora, šta znam. Što ti kažeš, možda bi mi pre pomogao ili lupkam, razumeo neko odavde, da ga sretnem tamo ne znam gde, nego neko koga mislim da znam, oduvek. Ne sporim ja to, jer očito da ima i finog sveta, čim vidim da se javljate s lepim iskustvima, poznanstvima. Ja samo kazah svoj stav. Ali, kako kažu, da Svemir uvek ima čudan smisao za humor, nikad ne reci nikad. :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...

Никога не познајем лично, али неке форумаше као да познајем 100 година. И верујем при сусрету да би се тако и понашали, као да се знамо 100 година.

 

Волела бих највише да упознам  Зера / поету од пера / њега бих баш изгрлила и ижљубила као род најрођенији. 

Па онда све поете  од  35 / шалим се  /  :)  Гокија, Алилују ,Караконџулу, Мирођију, Арсенију, па и Јавора / мада ми је мало уображенко  :smeh1:  :mahmah: /

Арсу енигму посебно. 

Плутона и Џинијуса, не могу да објасним зашто, тотално ирационално, не знам зашто али бих волела .

Дијану наравно, мада сам од ње добила пар порука  где је оплела по мојој маленкости  жестоко...... :smeh1: ....али бих свакако волела .

Па Ивана мистика

Па Лаписицу

Бокишу 

Тодора 

Кеку 

Сунцокрета

Обија 

Срђана фотографа 

Жељка  делује ми  занимљио / поета / 

Кордуна......баш, баш........утиче позитивно на моје здравље. Када читам његове постове не скидам осмех са лица. :D   

И наравно форумаше са редовног  окупљања да их не набрајам.  

И наравно  Твртка . 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јао и Сретена баш баш 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad mi je cilj upoznati Rapsu...Gokua..RYLAHA...mnoge jos...mnoge i znam...ali ono sto bi bilo poput lova na zeleni dijamant je da upoznam Arseniju :)

Sve vise volim forumase i sve vise mi se posrazumevaju

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волела бих да упознам цара Моцарта, мада он изгледа више и не пише.

  • Волим 1

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da volela bih i Nenada, i njegove pčele.

I naravno Saleta Vojvodu ...............onako neki stih moj i svoj uz gitaru da stavi ..........

Ma sve bih volela...........

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad mi je cilj upoznati Rapsu...Gokua..RYLAHA...mnoge jos...mnoge i znam...ali ono sto bi bilo poput lova na zeleni dijamant je da upoznam Arseniju :)

Sve vise volim forumase i sve vise mi se posrazumevaju

I ja bih volela Arsu.........ali mislim da je to nemoguća misija .

Doduše znam jednu ženu iz DB ............ćemo vidimo............... :smeh1:

Da i Klaudića .........oblačića....................

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, Арсенија се подразумева. Да пијемо заједно Sensation.  :tongue:  :coolio:  И Парадоксална је симпатична. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја никога нисам лично упознао.Контактирам са бившег уредника Ивана Илића и диванимо о пчеларским темама на форуму пчеларског савеза и телефоном. Нисмо се лично упознали, али се знамо са слика.

 

Волео би да упознам много форумаша и када би писао списак, био би велики.Ипак би издвоијо Дани, Даниелу, Рапсоди, Џеси, Драшка, Јуана и т.д.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пих...овај форум исти ко и живот...свима се свиђа како се опходим према другима, а нико не жели да ме упозна. :-( :)))

Иначе,не бирам...кога год упознам- бићу задовољна :-)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mnogo mi je drago što sam upoznala forumaše koje jesam - Draška, Danijelu, Dani, Jelenu011 i muža joj, Snežanu, Vilmu, Gordanu., Sašu od Moskve, Jelinu, Lapis, Juana i Juanitu, Vladimira, Ivana, Milana Rakića i ženu mu, sqny-ja, Logos Agape, Suncokreta, i ako sam nekog zaboravila, baš mi je žao.

 

Volela bih pre svega, da upoznam one na koje (možda bez dobrog razloga) računamo se ovo vreme povremenih sastajanja - Lepog i ženu mu, VSB, Avocada koga redovno zovem... :)

 

Dalje, znam da je manje realno, ali baš bih rado popila pivo sa nekim forumašima koji dalje žive: RYLAH, Genius, Goku.

 

Zatim, volela bih da upoznam neke sa kojima se retko slažem, ali provaljujem da bi bilo prijatno sa njima popiti pivo: Kratos, kordun, MiroslavJ.

 

Možda mi se neke želje i ispune ;) 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пих...овај форум исти ко и живот...свима се свиђа како се опходим према другима, а нико не жели да ме упозна. :-( :)))

Ја сам синоћ питала Дралета за тебе...ако не можеш да дођеш, да ти шиљем венац по њему :***

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам синоћ питала Дралета за тебе...ако не можеш да дођеш, да ти шиљем венац по њему :***

...па да изгубим мотив... : . Шалим се,пошаљи, а ми се видимо свакако.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хајде да и ми провинцијалци постанемо мало активнији па да се и ми дружимо. Да се угледамо мало на Београђане.  :D

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...