Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

??????? ????? ??????????? ??????? ???? ?????? 31./1. ??? ??? ?? ????? ????? ?? ?????? ???? ????? ????? ???? ??????? ? ?? ?? ??? ????? ?? ??????? ????? ??? ????? ?? ?????????.? ?? ?? ???????????:???? ?? ????? ? ??????????? ???? ???????? 15 ??????.

?? ?? ?? ???? ??? ??? ?? ?? ?????? ??????? ??????...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Па да,шта има лоше да се видим са кумом којег знам 15 година и са којим се неколико мјесеци нисам видио због мојих и његови обавеза,и који ми је помогао да уђем у Цркву јер да ми њега није било сад бих дијелио Куле Стражаре.Слава БОГУ за то и што ми је њега дао и што смо нашли разлог да се састанемо и да се испричамо  crvenilo

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Господине Петровићу, мислим да је време да се мало спусти лопта. Просто, сви смо ми различити људи и сви имамо различите погледе на веру, јер нисмо на исти начин и призвани ка Господу. То никако не значи да исповедамо неког другог Бога. Није добро да се за сваку реч хватате за форум. Дакле, разговор са једним модератором треба схватити као позив на дијалог, а не на искључивост, јер тада дијалога и нема.

Мислим да можемо лепо о овоме разговарати, те хајде да се заједно у томе потрудимо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???????? ?? ?????? ??????????? ????? ???????? ??? ????? ?? ???????, ? ?? ?? ???????????, ??? ???? ???????? ? ????.

?????? ??. ??? ???? ?? ???????? ?????? ???? ?????? ?????? ????????????? ???????? - ???? ?????? ?? ?????? ?????????? ???? ????????? ???? ??????. ??????? ?? ????? ? ??????? ?? ??????. ??? ????? ?? ????? ??? ???? ????? ???? ??????...

?? ?? ??? ??? ???????? ?? ???? ? ????? ?? ???? ??????, ? ??? ????????? ????? ???? ??? ?? ?? ????????? ?? ????...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема везе са незнабоштвом што неко слави Нову годину 31./1.

Ти ниси дао никакве доказе да је то незнабожачко него си само изрекао једну демагогију и ништа више.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ???? ?? ???????????? ??? ???? ????? ???? ?????? 31./1.

???? ??? ?? ??????? ?? ?? ? ??????

???? ?? ?????? ????? ???. ? ?????

??????? ?? ????????? ?? ?? ????? 31/1 ???? ???????

???? ????? ?? ??? ???? ?????? ????? ??????? ??? ???????????

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Оно што се мени никако не допада код прослављања Нове Године, то је обавезно лудовање (најлуђа ноћ), мрс као да није пост, заправо један празник потпуно ван континуитета за православног хришћанина. Наравно, све то може да се превазиђе тако што ће се прославити скромно у кругу породице и пријатеља уз посну трпезу... но опет некако ја себе не проналазим ту. Нарочито ми смета што се после на телевизији тај празник повезује са Божићем (што је и нормало код света који су на новом календару), те се нама преко телевизије сервирају западне емисије тако да се  људи потпуно смуте, па на крају и не знају шта славе. Такође, нема телевизије која је направила програм припремања посне трпезе за нову годину, него као да и није пост.

Ја не знам када је тачно дошло до слављења нове године код нас, али мислим да то није нешто стар обичај. Вероватно после другог светског рата. И зар можемо тражити срећу у најлуђој ноћи?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ??? ?? ???? ?????? ?? ?????? ??? ??????????? ???? ??????, ?? ?? ???????? ???????? (??????? ???), ??? ??? ?? ???? ????, ??????? ????? ??????? ??????? ??? ???????????? ?? ???????????? ??????????. ???????, ??? ?? ???? ?? ?? ????????? ???? ??? ?? ?? ?????????? ??????? ? ????? ???????? ? ????????? ?? ????? ??????... ?? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????????? ??. ???????? ?? ????? ??? ?? ????? ?? ?????????? ??? ??????? ???????? ?? ??????? (??? ?? ? ??????? ??? ????? ???? ?? ?? ????? ?????????), ?? ?? ???? ????? ?????????? ????????? ??????? ??????? ???? ?? ??  ???? ??????? ?????, ?? ?? ????? ? ?? ????? ??? ?????. ??????, ???? ?????????? ???? ?? ????????? ??????? ?????????? ????? ?????? ?? ???? ??????, ???? ??? ?? ? ???? ????.

?? ?? ???? ???? ?? ????? ????? ?? ???????? ???? ?????? ??? ???, ??? ?????? ?? ?? ???? ????? ???? ??????. ????????? ????? ?????? ???????? ????. ? ??? ?????? ??????? ????? ? ???????? ?????

?????? ?? ???, ???????? ??? karadjordje ??????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Неће, неће... ја немам ништа против тога да неко слави ову нову годину, нарочито када млади људи то чине. Мада и стари можда у томе виде скори прелазак са овог света, па се радују због тога, због скорог сусрета са Христом? Па онда да се поједе нешто мрсно док има времена.  0409_feel

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ???? ?? ???????????? ??? ???? ????? ???? ?????? 31./1.

???? ??? ?? ??????? ?? ?? ? ??????

???? ?? ?????? ????? ???. ? ?????

??????? ?? ????????? ?? ?? ????? 31/1 ???? ???????

???? ????? ?? ??? ???? ?????? ????? ??????? ??? ???????????

???? ??? ?? ?? ??????? ?? ?? ? ???????? ????? ?????? ?? ?? ?? ???????????? ? ?? ??,?? ???? ??? ????? ?????? ?? ? ??????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ??? ?? ?? ??????? ?? ?? ? ???????? ????? ?????? ?? ?? ?? ???????????? ? ?? ??,?? ???? ??? ????? ?????? ?? ? ??????.

?? ??????? ????? ?????, ???? ?? ?? ???????? ????????????

???? ?? ??????????, ?? ???? ?? ?? ??????? ???? ???? ???? ???????????...

????? ?? ?????? ?? ?????? ?? ???????????.

? ????????? ?? ?? ???????? ????? ???? ??? ????? ????? ?? ?? ?? ????? ????...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја не негирам поуке Отаца него слиједим Оце.Слиједим их у суштини а не у форми док их ти слиједиш у форми јер ти је форма важније од суштине.

Не видим по чему је незнабожачки славити Нову годину 31./1.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O Talmudu tema dje se navodi  knjiga od katolichoga popa I.B. Pranaitis,koji nije znao hebrejski i izgubio je sud u Carkoj Rusija,nije za ovaj Forum.

Smatram najgora vrsta antisemitizma,ona ustashka,Shitlerovska,nikako srpska.

0409_feel 0110_hahaha 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...