Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

ne svidja mi se ova rijec-gotovo,u milanovim porukama algabacaju

nije ni medenica zlatan,ali tema je da se kritikuju mod.,a on to vise nije,kol'ko znam :group111:

Па баш они који "нису баш златни" и пишу на оваквим темама. Ваљда је то тако неко неписано правило, шта знам..  0102_laugh

tako je,ali moderator treba malo vise da obrati paznju,jer ima i vecu odgovornost,trebalo bi,je l'

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

Наравно. Модератор свакако већу одговорност као и било који члан ЖРУ-а, нарочито ако себе представља као хришћанин.

Слобода подразумева одговорност, чим слобода постане неодговорност, она се претвара у ропство.

Их, ал сам ово паметно рекао... algabacaju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно. Модератор свакако већу одговорност као и било који члан ЖРУ-а, нарочито ако себе представља као хришћанин.

Слобода подразумева одговорност, чим слобода постане неодговорност, она се претвара у ропство.

Их, ал сам ово паметно рекао... algabacaju

Oče, divno ste parafrazirali sjajnu misao Dostojevskog  0442_feel

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne svidja mi se ova rijec-gotovo,u milanovim porukama algabacaju

nije ni medenica zlatan,ali tema je da se kritikuju mod.,a on to vise nije,kol'ko znam 0442_feel

Па баш они који "нису баш златни" и пишу на оваквим темама. Ваљда је то тако неко неписано правило, шта знам..  :)

нема везе са златошћу личности, него не капирам што ми је обрисана порука и по ком је критеријуму спам?

и нек ми наведе где сам спамовао тему, кад укупно имам 2 одговора на 4. страници и 4 одговора (и то врло разложних, за мој појам) на 5. страници, не рачунајући овај спорни обрисани, који очигледно није прошао спам филтер код Милана.

ок, има још једна порука је шала у вези са слетањем руса на месец али није спам или опадање теме  :)

а ако буде се правио невешт и бранио се како стално спамујем његов пдф, оћу и цитате или линкове тих порука, да видим о чему се ради.

дакле, нећу препирку, оћу образложење за пп и за обрисану поруку, и то не од Милана, већ од неког администратора. Миланов став ми је очигледан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно. Модератор свакако већу одговорност као и било који члан ЖРУ-а, нарочито ако себе представља као хришћанин.

Слобода подразумева одговорност, чим слобода постане неодговорност, она се претвара у ропство.

Их, ал сам ово паметно рекао... algabacaju

oce,kako vi mudro zborite 0442_feel  :)

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

ne svidja mi se ova rijec-gotovo,u milanovim porukama 0442_feel

nije ni medenica zlatan,ali tema je da se kritikuju mod.,a on to vise nije,kol'ko znam :)

Па баш они који "нису баш златни" и пишу на оваквим темама. Ваљда је то тако неко неписано правило, шта знам..  :)

нема везе са златошћу личности, него не капирам што ми је обрисана порука и по ком је критеријуму спам?

и нек ми наведе где сам спамовао тему, кад укупно имам 2 одговора на 4. страници и 4 одговора (и то врло разложних, за мој појам) на 5. страници, не рачунајући овај спорни обрисани, који очигледно није прошао спам филтер код Милана.

ок, има још једна порука је шала у вези са слетањем руса на месец али није спам или опадање теме  :)

а ако буде се правио невешт и бранио се како стално спамујем његов пдф, оћу и цитате или линкове тих порука, да видим о чему се ради.

дакле, нећу препирку, оћу образложење за пп и за обрисану поруку, и то не од Милана, већ од неког администратора. Миланов став ми је очигледан.

Разговарамо о томе, добиеш обавештење на ПП.  algabacaju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал :) link=topic=3031.msg456864#msg456864 date=1307201832]

ne svidja mi se ova rijec-gotovo,u milanovim porukama t4431

nije ni medenica zlatan,ali tema je da se kritikuju mod.,a on to vise nije,kol'ko znam :291291291:

Па баш они који "нису баш златни" и пишу на оваквим темама. Ваљда је то тако неко неписано правило, шта знам..  stadaradim

нема везе са златошћу личности, него не капирам што ми је обрисана порука и по ком је критеријуму спам?

и нек ми наведе где сам спамовао тему, кад укупно имам 2 одговора на 4. страници и 4 одговора (и то врло разложних, за мој појам) на 5. страници, не рачунајући овај спорни обрисани, који очигледно није прошао спам филтер код Милана.

ок, има још једна порука је шала у вези са слетањем руса на месец али није спам или опадање теме  dada

а ако буде се правио невешт и бранио се како стално спамујем његов пдф, оћу и цитате или линкове тих порука, да видим о чему се ради.

дакле, нећу препирку, оћу образложење за пп и за обрисану поруку, и то не од Милана, већ од неког администратора. Миланов став ми је очигледан.

Разговарамо о томе, добиеш обавештење на ПП.  :229229229:

bliss jeeee 1000000001010

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што да се критикују само мод-админи???

Поред ове нове теме - КРИТИКА ФОРУМАША - предлажем и тему САМОКРИТИКА ФОРУМАША, мада се бојим да ће у њој бити "0" порука. Такви смо ми православци, најбољи смо најбољи..

---------------
Даклем критикујем за почетак женске форумаше који немају своје личне слике на аватарима, као и број година у рубрици где је за то место.
Критикујем затим форумаше који су неки фактор у Цркви, а не учествују активно у раду овог форума (вероучитељи, чтеци, хористи, свећарке, теткице из храма што чисте, ...)
Критикујем и себе зато што апсолутизујем секс, како је то лепо приметио модератор Милан Н.

--------
За почетак толико...  .kov.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odlicna tema!  bliss jeeee

Samo sto bih preciznije nazvao  temu :

"Kritika forumasima"

Razliku primecujete.    :229229229:

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

korisna tema za one koji nisu gluvi i slepi, ali ja sad da kritikujem Semberca sto mi smetaju njegove gadosti i nedotupavnost, nema nikakve koristi, i sto mi smuci forum kad dodjem da procitam nesto pametno, korisno i lepo, prosto je zauzeo forum i od kolicine gnusobe i bezumlja ne mogu ostale stvari da dodju do izrazaja...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sam sebe mogu da kritikujem sto umem da budem spammmmmmmmmmmmer i troll :229229229:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kритикујем господина изнад зато што преозбиљно схвата Семберца. Човек је у фазону, Динабластеру, проћи ће га.

Владана критикујем из зависти, зато што је филолог и по.

Критикујем и Милана Меденицу зато што је смекшао у последње време.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Критикујем и све који критикују ММ (Брутала).

Критикујем форумаше који критикују слике лепих жена (не голотињу) на ЖРУ!!!

Поименце...

Драги (драг али смор)

Семби (млад али глуп)

.... како ме ко од форумаша изнервира већ ћу да напишем овде... не могу сад да се ни сетим... Углавном ме нервирају модератори и администратори, али за њих већ има порука у којој се то пише.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kritikujem Vladana jer mi je onomad dao previše kolača,pa sam se prejela,a kritikujem i sebe jer ne umem da stanem kad su kolači u pitanju.E,da...kritikujem i Gagija.Što bre fotke  lepih  žena u sobu,a ne na forum? Ti umesto fotki u sobi,postavi neku stvarnu.  0102_laugh

Jooj i naravno  Meda  stadaradim ...kritikujem ga jer može da popije više piva od mene.  0110_hahaha

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve što se jaše ne daje se drugima. 0110_hahaha

Ovo me je naučio jedan Srbenda tipa Ibro.. stadaradim

Ovo je mesto za kritiku,a ne za samopohvalu,Gagi  0102_laugh
“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...