Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

ако треба и да обећам да више нећу на твоје постове да хулим и одговарам, није проблем

Моји постови нису светиња (нити их ја тако доживљавам) да би твоји коментари на њих били "хула". Ово је твој још један покушај "виспреног" пародирања.

Бавим се оним чиме хоћу да се бавим на овом форуму, а твоја питања (за сада) не спадају у тај круг. Када будем видео да си нешто реално променио у свом односу према мени, можда ће ме и твоја питања занимати.

паз да не клекнем да те молим да направиш позитиван допринос  :drugarstvo:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Као новајлија на форуму, не могу да не примијетим - а осјетио сам и на својој "кожи" - да њуди који се називају хришћанима, не само да исмијавају, него и иду до границе увреда, својим коментарима који неријетко немају везе са темама, нити они који их упућују имају икаво знање, чак ни мишњење, о теми. Коментаришу само да испоље неки свој утисак о постављчу теме/поста.

Но то је донекле и разумњиво, али има један, рекао бих, непојмљив и много жалостан "тренд": Срби су шаљивџије; шале се и у муци, но овдје се збијају шале не на рачун постављача тема/постова него и Бога, Светитења, Причешћа...о томе се говори у таквим тоновима да је то саблажњавајуће.

Да се баш ни мало поштовања ка томе не даје. Десетине шљаштећих фигурица, подсмијеха, наизглед шаљивих а у сржи пакосних коментара...то није никаво мисионарство него еуфорија неких, по принципу "ајде да нам буде кул".

Ја лично сам "дебелокожац", и само такве користим да изнесем моје ставове, али то је поражавајуће.

Форум "Видовдан" који није овог карактера, превазишао је у свему, што се поштовања Светиње тиче, овај форум. Узимам само за примјер. А тамо знате да нема баш много теолога. И да нису овакве теме. Шокантно је за мене све ово што видим.

Колико ће ово неко узети у обзир, лично ми је свеједно, али буди једну велику, превелику жалост.

Инсистирање на неком "позитивизму" тако што ће нам бити "кул" а што ћемо ићи до граница да скоро ружимо светињу, то је далеко од хришћанства.

Наравно, не генарализујем, али шта ради модерација на томе? Фуруму треба унијети дух човјечности и поштовања од свих, сем изузетака који ће то "правило" потврдити, а не неки мангупско-(не)побожни дух.

Бојим се да и они који су све ово основали, постају утишани, надвикани...баш надвикани.

СРБИ ИЗУМИРУ БЛУДНИЧЕЋИ

"Узљубите љубав, младићи и девојке, за љубав прикладни; али право и незазорно, да младићство и девство не повредите, којим се природа наша Божанској присаједињује, да Божанство не узнегодује".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

паз да не клекнем да те молим да направиш позитиван допринос

До твог мишљења о мом доприносу ми је стало знаш колико. И шта ћеш да радиш - да клечиш, да се ваљаш, да радиш нешто паметно - твоја ствар. Волео бих, додуше, када би схватио да то како се понашаш нема много везе са хришћанством и да ти није ни на какву корист. Али не бих да те убеђујем, слободан си да радиш оно што мислиш да треба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...

Нема везе, мени си забаван у својим јаловим покушајима. Нешто слично је на "Верујем" радио Милан Николић.

Ти не желиш о ничем другом да расправљаш осим о твојим пројекцијама правничких заврзлама.

Милане, ако довољно дуго и често будеш понављао ову "мантру", на крају ће у њу неко и поверовати. Рецимо - ти.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Као новајлија на форуму, не могу да не примијетим - а осјетио сам и на својој "кожи" - да њуди који се називају хришћанима, не само да исмијавају, него и иду до границе увреда, својим коментарима који неријетко немају везе са темама, нити они који их упућују имају икаво знање, чак ни мишњење, о теми. Коментаришу само да испоље неки свој утисак о постављчу теме/поста.

Но то је донекле и разумњиво, али има један, рекао бих, непојмљив и много жалостан "тренд": Срби су шаљивџије; шале се и у муци, но овдје се збијају шале не на рачун постављача тема/постова него и Бога, Светитења, Причешћа...о томе се говори у таквим тоновима да је то саблажњавајуће.

Да се баш ни мало поштовања ка томе не даје. Десетине шљаштећих фигурица, подсмијеха, наизглед шаљивих а у сржи пакосних коментара...то није никаво мисионарство него еуфорија неких, по принципу "ајде да нам буде кул".

Ја лично сам "дебелокожац", и само такве користим да изнесем моје ставове, али то је поражавајуће.

Форум "Видовдан" који није овог карактера, превазишао је у свему, што се поштовања Светиње тиче, овај форум. Узимам само за примјер. А тамо знате да нема баш много теолога. И да нису овакве теме. Шокантно је за мене све ово што видим.

Колико ће ово неко узети у обзир, лично ми је свеједно, али буди једну велику, превелику жалост.

Инсистирање на неком "позитивизму" тако што ће нам бити "кул" а што ћемо ићи до граница да скоро ружимо светињу, то је далеко од хришћанства.

Наравно, не генарализујем, али шта ради модерација на томе? Фуруму треба унијети дух човјечности и поштовања од свих, сем изузетака који ће то "правило" потврдити, а не неки мангупско-(не)побожни дух.

Бојим се да и они који су све ово основали, постају утишани, надвикани...баш надвикани.

балавице, надрилекари, надритеолози, феминисткиње ...

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14164.msg447419.html#msg447419

ти си брате, баш развио разне фиксације за врло кратко време овде и ниси ти дебелокожац пошто видим да те то баш боли ...

ајде, реци поштено јел си зрео човек ил имаш 15 година да се тако фрљаш са епитетима према разним модераторима и форумашима?  facenew22222222

мислим да ниси свестан да сам ја подједнако оснивач, колико и два свештеника која су пред владиком шумадијским дали идеју за овај портал, пошто сам био први глобални модератор и први администратор (јако дуго сам, док још ни њих двојица ни себи ни другоме нису доделили такву одговорност и поверење).

ал супер ми је да се стално стављаш у позицију спаситеља, као ти неког спашаваш/упозораваш на неког/нешто ''неименовано'' а сам си се нашао ''угрожен'' због својих теологуменских и опасно странпутичних ставова  bliss jeeee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Права љубав је једино када љубав "не тражи своје", када волиш некога без икакве "логике". То је и права слобода. Е, зато сам хришћанин.

ako je ljubav = vredjanje, sujeta, omalovazavanje, ponos, bezobrazluk, licemerje i samoljublje... onda nema veceg hriscanina od... nekih facenew22222222

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није баш тако...

Ево ја сам реаговао на написано у делу где уређујемо форум. Тренутно нико није онлајн осим мене, па ћемо видети сутра детаље. До тада, замолио бих вас за стрпљење.

Упркос вашим предрасудама Александра познајем лично као врло стабилну и добронамерну личност, спремну да саслуша аргументе других. Само избегавајте препуцавање с њим - колико знам, администрација других форума је по таквим питањима знатно нетолерантнија од било кога од нас овде.

У сваком случају, молим вас за мало стрпљења...

Jel si ovo napisao samo da me otkacis da ne bih talasao mnogo po upravi foruma?

Jel doneto neko resenje po pitanju mojih primedbi? Jos koliko cu morati da cekam? Pozdrav!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

сад отворено молим модерацију и администрацију да уклони овог брата што спопада и малтретира сестре по форуму.

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14164.msg447461.html#msg447461

и

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14164.msg447467.html#msg447467

пошто очигледно није изолован случај, мислим да је хришћанска дужност да се распитају код женског дела чланства и две модераторке о чему се ради.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

сад отворено молим модерацију и администрацију да уклони овог брата што спопада и малтретира сестре по форуму.

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14164.msg447461.html#msg447461

и

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14164.msg447467.html#msg447467

пошто очигледно није изолован случај, мислим да је хришћанска дужност да се распитају код женског дела чланства и две модераторке о чему се ради.

0203_cool

Човек дефинитивно има неке своје пс...  проблеме, и заиста агресира према корисницама овде по форуму.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако је ово мисионарско место треба бити обазрив и не претерано толерантан  јер ако паметнији наставе да попуштају чуће се само реч оних других!

Има смисла.

Простаци су наметљиви, не треба им давати за право,

ако смо хришћани хајде да наметнемо свој систем вредности,односно станемо на пут онима који би да банализују сваки разговор.

Бојим се да такви људи покушавају себи да докажу како је банализација свега добра, а да им ми никакву љубав не чинимо попуштајући,напротив, учвршћујемо их у њиховим заблудама.

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако је ово мисионарско место треба бити обазрив и не претерано толерантан  јер ако паметнији наставе да попуштају чуће се само реч оних других!

Има смисла.

Простаци су наметљиви, не треба им давати за право,

ако смо хришћани хајде да наметнемо свој систем вредности,односно станемо на пут онима који би да банализују сваки разговор.

Бојим се да такви људи покушавају себи да докажу како је банализација свега добра, а да им ми никакву љубав не чинимо попуштајући,напротив, учвршћујемо их у њиховим заблудама.

свака част сестро  4chsmu1 :drugarstvo: :drugarstvo: 4chsmu1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није баш тако...

Ево ја сам реаговао на написано у делу где уређујемо форум. Тренутно нико није онлајн осим мене, па ћемо видети сутра детаље. До тада, замолио бих вас за стрпљење.

Упркос вашим предрасудама Александра познајем лично као врло стабилну и добронамерну личност, спремну да саслуша аргументе других. Само избегавајте препуцавање с њим - колико знам, администрација других форума је по таквим питањима знатно нетолерантнија од било кога од нас овде.

У сваком случају, молим вас за мало стрпљења...

Ocemo li braco admini?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

greengrin Не знам коме да се обратим али била бих захвална да ми надлежни промене ник у ћирилицу, или још боље овако нешто Συνεργία  :krstix:

при регистрацији сам написала латиницом и сада не умем да променим 0102_laugh

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:krstix: Не знам коме да се обратим али била бих захвална да ми надлежни промене ник у ћирилицу, или још боље овако нешто Συνεργεια winter

при регистрацији сам написала латиницом и сада не умем да променим 0102_laugh

биће ријешено. вук  greengrin

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

0102_laugh  greengrin

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...