Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

Imam samo jedno pitanje, zbunjuje me malo sat na pocetnoj stranici foruma gdje se moze vidjeti vrijeme necijeg posta. Rani tacno za 1h vremena; pa zasto je to tako i da li bi se to moglo ispraviti/promijeniti  ? facenew22222222 Hvala

свако у свом профилу може да намести време, тачније временску зону која му одговара.

тачније, ти ниси наместио своју временску зону  0102_laugh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

зато не можеш да будеш хришћанин ако си поносни хомосексуалац

Па реално гледано, човек је сасвим у праву, брате. Нормално да не може.... facenew22222222

OK, ali nije mi bila namera da diskutujemo o ilustrativnim citatima... za to postoje posebne teme (inace ce ovde da se povede prica  o homoseksualnosti :D ) oni su tu samo da ilustruju problem koji sam izlozio u postu... imas li nesto o tome da kazes? Pozdrav

Нисам упознат са твојим конкретним "случајем", осим да си, ако добро схватам, атеиста (то закључујем из цитата које си поставио). Овде, колико ја знам, постоје (и ова) два неписана правила (иначе сва правила су неписана, тако да никад не можеш тачно знати да ли си и које правило форума прекршио): једно је да су неки модератори и администратори прилично нетрпељиви и много оштрији према оним члановима форума који заступају  другачије ставове од уредништва и истрајавају на тим својим ставовима (а нарочито ако уђеш с њима у дужу размену порука). Друго правило је да је Александар ПОТПУНО НЕПРИКОСНОВЕН  на овом форуму и не постоји начин да нека жалба на његово администрирање уроди плодом.

Наравно, иако се вероватно с тобом не слажем у многим ставовима и мишљењима (ако је тачно да си атеиста) залажем се да ти администрација пружи одговарајуће објашњење, одн. испита да ли су те опомене збиља с правом дате. Али, из личног искуства знам да је то немогућа мисија.

заједнички непријатељ, завади па владај ...    smej.gif

лепо кажу Кинези: добро је ударити змију по глави непријатељевом руком  0102_laugh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Где си, брате Милане? Шта има? Још увек рипаш на сваку моју поруку и коментаришеш, онако као што знаш - духовито и виспрено? Ако, ако...само ти вежбај...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Где си, брате Милане? Шта има? Још увек рипаш на сваку моју поруку и коментаришеш, онако као што знаш - духовито и виспрено? Ако, ако...само ти вежбај...

ма да, претрнуо сам од твојих постова ...

немој да си тако уображен  :bla: :drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам рекао да си претрнуо. Него је очито да си дао себи у задатак да сваку моју поруку пропратиш својим наводно духовитим или провокативним коментаром. Постоје на форуму администратори и модератори. А ти си, изгледа, "чувар форума у зимском периоду". Нема везе, мени си забаван у својим јаловим покушајима. Нешто слично је на "Верујем" радио Милан Николић.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imam predlog za gospodina Rodoljuba Lazića i molila bih da ga uzme u razmatranje,jer moj predlog nije ne ozbiljan,to jest ne predlažem da bih se podsmehivala ili ne daj Bože šalila.Dakle moj predlog vama gospodine Laziću je da otvorite temu "Moja kritika moderatora",na kojoj biste iznosili sve kritike,primedbe,nezadovoljstva...koja ima te na rad foruma.Ali da to bude samo vaša tema,jer na ovoj postojećoj od vas drugi kritičari ne mogu da dođu do izražaja,jer ste ih zasenili svojim konstruktivnim,argumentovanim i nadasve čestim kritikama.Volela bih da razmislite o tome.  :drugarstvo:

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда ћу звучати лицемерно, али ја заиста волим Родољуба и Мрачњака. Они ме чувају од гордости. Хвала им. :drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам рекао да си претрнуо. Него је очито да си дао себи у задатак да сваку моју поруку пропратиш својим наводно духовитим или провокативним коментаром. Постоје на форуму администратори и модератори. А ти си, изгледа, "чувар форума у зимском периоду". Нема везе, мени си забаван у својим јаловим покушајима. Нешто слично је на "Верујем" радио Милан Николић.

је ли брате, а шта ти мислиш о овоме?

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14298.msg445703.html#msg445703

пошто не видех да се бавиш ичим до екуменизмом и критикама, критизерством и делима, а наводно имаш неког теолошког образовања, а реторика и адвокатура су очигледне па мислим да би свој дар могао да и на један позитиван начин допринесеш  :):drugarstvo:

ако треба и да обећам да више нећу на твоје постове да хулим и одговарам, није проблем  :bla:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Права љубав је једино када љубав "не тражи своје", када волиш некога без икакве "логике". То је и права слобода. Е, зато сам хришћанин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сестро Анастасија, како си ти у ове касне (ране) сате? Да ли те нешто мучи, осим досадног Родољуба Лазића?

Види, сестрице, када будеш предложила Милану Меди да отвори своју тему на којој ће виспрено и духовито коментарисати поруке  других форумаша онда ћу узети у разматрање овај твој занимљив предлог.

А што се тиче мојих "конструктивних, аргументованих, и надасве честих" критика, мислим да је већина њих била апсолутно изнуђена конструктивним и аргументованим поступањима администратора и модератора, у шта се, ако немаш пречих послова, можеш и сама уверити.

Можда ћу звучати лицемерно, али ја заиста волим Родољуба и Мрачњака. Они ме чувају од гордости. Хвала им. :drugarstvo:

Александре, не претеруј у ове ситне сате. :bla: И нема потребе да ми се захваљујеш. Било је раније потребе да не злоупотребљаваш своја администраторска овлашћења. Међутим, од пре неког времена немамо нешто много додирних тачака, па ни ти потребе да тренираш своју администраторску строгоћу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Форум је жив а људи су људи.

Шта је сад истина?

Сваки Форум има чланове какве заслужује.

или

Свако чланство има Форум какав заслужује.

:drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Види, сестрице, када будеш предложила Милану Меди да отвори своју тему на којој ће виспрено и духовито коментарисати поруке  других форумаша онда ћу узети у разматрање овај твој занимљив предлог.

па ја већ имам једно 200 отворених тема, којих нема нигде другде до на жру.

управо је таква и та претпоследња ...

ал добро, ако те не занима ништа друго од Православља, не могу ти ја ту помоћи онда  :drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ако треба и да обећам да више нећу на твоје постове да хулим и одговарам, није проблем

Моји постови нису светиња (нити их ја тако доживљавам) да би твоји коментари на њих били "хула". Ово је твој још један покушај "виспреног" пародирања.

Бавим се оним чиме хоћу да се бавим на овом форуму, а твоја питања (за сада) не спадају у тај круг. Када будем видео да си нешто реално променио у свом односу према мени, можда ће ме и твоја питања занимати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...

Нема везе, мени си забаван у својим јаловим покушајима. Нешто слично је на "Верујем" радио Милан Николић.

Требало би да се стидиш, али нема везе, овим си завршио дискусију са мном све док не пожелиш о нечем озбиљнијем да разговараш. Толико сам хтео да се усредсредимо на кључне тачке теолошких дијалога на ,верујему' а сада тако говориш. Немам речи.

Сети се како сам ти овде показао о твојој бесмисленој критици теолошких аргумената који су изворно од светог Григорија Ниског, а кога сам ја само цитирао и препричавао. Саглашавао си се када су ме бановали са ,верујема' а ни они тамо нису били тога свесни. Све због препирања са тобом.

Ти не желиш о ничем другом да расправљаш осим о твојим пројекцијама правничких заврзлама.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...