Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

Критике су на месту, Администрација се заиста труди, али просто некад не можеш да свако реч санкционишеш. И сам знаш како је тешко све то усладити а они који имају свест да је ово мисонарско место, а не место свађа, знаће да искористе ЖРУ на прави начин. Овако, биће само себи на поругу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

naletjeh na ovo , Aleksandre ti izjavljujes ovo Ја тврдим да је Куран Мухамедово и дело низ других људи који су препричавали Куран. Не тврдим да га је "шејтан" писао., kako smijes biti siguran i to? ja ne sijem reci nista lose o drugim Knjigama , osim ono sto vec znam , da su mjenjane . kako ovakve tvrdnje smijes iznijeti , sta ako nisi u pravu , bojis li se Bozije kazne?

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

naletjeh na ovo , Aleksandre ti izjavljujes ovo Ја тврдим да је Куран Мухамедово и дело низ других људи који су препричавали Куран. Не тврдим да га је "шејтан" писао., kako smijes biti siguran i to? ja ne sijem reci nista lose o drugim Knjigama , osim ono sto vec znam , da su mjenjane . kako ovakve tvrdnje smijes iznijeti , sta ako nisi u pravu , bojis li se Bozije kazne?

Ambiciozno s tvoje strane da pomenes aleksandra  u "kritikama"... takav postupak je  u startu osudjen na nevidljivost... ja sam samo par postova iznad napisao veliku kritiku o njemu, a admini se ponasaju kao da ne postoji... jednostavno, ne zanimaju ih kritike administratora...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

naletjeh na ovo , Aleksandre ti izjavljujes ovo Ја тврдим да је Куран Мухамедово и дело низ других људи који су препричавали Куран. Не тврдим да га је "шејтан" писао., kako smijes biti siguran i to? ja ne sijem reci nista lose o drugim Knjigama , osim ono sto vec znam , da su mjenjane . kako ovakve tvrdnje smijes iznijeti , sta ako nisi u pravu , bojis li se Bozije kazne?

Ambiciozno s tvoje strane da pomenes aleksandra  u "kritikama"... takav postupak je  u startu osudjen na nevidljivost... ja sam samo par postova iznad napisao veliku kritiku o njemu, a admini se ponasaju kao da ne postoji... jednostavno, ne zanimaju ih kritike administratora...

Није баш тако...

Ево ја сам реаговао на написано у делу где уређујемо форум. Тренутно нико није онлајн осим мене, па ћемо видети сутра детаље. До тада, замолио бих вас за стрпљење.

Иначе, брате Истина, овде је месо за критику по питању уређивања форума, а не по питању ставова које износе администратори... И немамо сви идентичне ставове по свим питањима...

Да не спамујемо више ову тему, мој став је д аНЕ ЗНАМО ништа поуздано о евентуалном божанском надахнућу код муслимана. Са догматског становишта православља, ви муслимани исповедате одређена христолошка учења која су код нас осуђена као јерес - и као што ви врло стриктно прихватате ваша предања и ми прихватамо наша. То ипак не значи да не можемо да разговарамо о теологији - али, ово није тема за то.

Наравно, увек сте слободни да се одређеном администратору на кога имате притужбе обратите прво приватном поруком и покушате да разјасните неспоразум. Можда и не мора све да се решава на овој теми? Свакако, ако шаљете ПП, обратите пажњу да је дотични онлајн.

Упркос вашим предрасудама Александра познајем лично као врло стабилну и добронамерну личност, спремну да саслуша аргументе других. Само избегавајте препуцавање с њим - колико знам, администрација других форума је по таквим питањима знатно нетолерантнија од било кога од нас овде.

У сваком случају, молим вас за мало стрпљења...

Natus est Dei Filius, non pudet, quia pudendum est; et mortuus est Dei Filius, prorsus credibile est, quia ineptum est; et sepultus resurrexit, certum est, quia impossibile.

(De Carne Christi V, 4)

http://www.tertullian.org/library.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Medo sad me podsećaš na mene an početku 0110_hahaha

Moderator  mora da pregleda, pročita i  ako treba interveniše na svaki post u svom podforumu, a isto tako da prati i ostali deo foruma

Ako  je moderator iz nekih razloga odsutan onda taj deo posla za to vreme mora  da preuzme neki drugi moderator ili administrator

velika je to dogovornost prema Bogu, prema sebi, prema drugima, zato sma anpisala mnoge stvari su se promenile ali su neke ipak ostale iste

ne stavlja se u tanjir ono što s ene može pojesti

ko razume razumeo

nije se izmenilo ni moje 4chsmu1 i permutovanje slova greengrin

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

problem nikada nije u tituli nego ljudima

problem  je u sujeti

problem je u različitim aršinima

problem je uvek višestran

dijalog je rešavanje problema

problem ej u tome što ništa nije onako kako izgleda na prvi pogled

"problem " je da ej ovo forum a to znači svet u malom i da problem treba rešavati

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

agree with Lazarica,

mada moram reći da je veća odgovornost na forumskoj vlasti(kao i uvijek i svuda)

znači ne da vas kudim već kao i u Pismu,da se među vama biraju oni itd itd...

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Форум је жив а људи су људи.

откад је то довољно, зар не желимо живот, напредовање, светитељство за све нас?

јесте, ал је почео опасно да се храни полугом негативног маркетинга и да се ложе и игноришу људи који отварају гомиле негативних тема а потом се не воде у позитивном смеру.

што би рекло, кренула је лењост да се људи анимирају, образују и воде позитивним темама и садржајима и буквално се трују и запањују уместо да им се прави здрав резон и темељ духовности. значи, уместо да кваримо негативност и кривимо ка позитивном, још се поспешује негативност садржаја који почиње да сачињава овај форум.

ако ћемо на негативним стварима заснивати своју духовност и духовност других, онда је то сигуран пут у строгост, двоаршинство и умирање оваквог пројекта - од вундеркинда до тоталног промашаја.

баш зато што су људи - људи, доста је већ људи одустало.

не због слабости, већ због недозвољавања да позитиван садржај буде првенствен и водиља.

знаш, и Црква је била жива, животарила, до Кољивара у 18. веку. само је питање што је нагло живнула, оживела и процветала и што се свих 20 њих посветило у Богу инсистирајући на обнови литургијског живота и позитивних тема.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако је ово мисисонарско место треба бити обазрив и не претерано толерантан  јер ако паметнији наставе да попуштају чуће се само реч оних других!

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ако је ово мисисонарско место треба бити обазрив и не претерано толерантан  јер ако паметнији наставе да попуштају чуће се само реч оних других!

Има смисла.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

зато не можеш да будеш хришћанин ако си поносни хомосексуалац

Па реално гледано, човек је сасвим у праву, брате. Нормално да не може.... facenew22222222

OK, ali nije mi bila namera da diskutujemo o ilustrativnim citatima... za to postoje posebne teme (inace ce ovde da se povede prica  o homoseksualnosti 0102_laugh ) oni su tu samo da ilustruju problem koji sam izlozio u postu... imas li nesto o tome da kazes? Pozdrav

Нисам упознат са твојим конкретним "случајем", осим да си, ако добро схватам, атеиста (то закључујем из цитата које си поставио). Овде, колико ја знам, постоје (и ова) два неписана правила (иначе сва правила су неписана, тако да никад не можеш тачно знати да ли си и које правило форума прекршио): једно је да су неки модератори и администратори прилично нетрпељиви и много оштрији према оним члановима форума који заступају  другачије ставове од уредништва и истрајавају на тим својим ставовима (а нарочито ако уђеш с њима у дужу размену порука). Друго правило је да је Александар ПОТПУНО НЕПРИКОСНОВЕН  на овом форуму и не постоји начин да нека жалба на његово администрирање уроди плодом.

Наравно, иако се вероватно с тобом не слажем у многим ставовима и мишљењима (ако је тачно да си атеиста) залажем се да ти администрација пружи одговарајуће објашњење, одн. испита да ли су те опомене збиља с правом дате. Али, из личног искуства знам да је то немогућа мисија.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Родољуб Лазић

Највише ми је жао што не можемо да се померимо са мртве тачке у дијалогу. Све то око чега Ти правиш питање и ствар за расправљање, мене не може да заинтересује. На пример, у стању си да пронађеш словну грешку код саговорника и да је бодебљаш и истакнеш. А толико тога важног има у нашем животу.

Милане, довољно дуго се знамо, још са форума "Верујем". Немам никакве илузије да ти и ја можемо конструктивно и конвергентно да дијалогизирамо. Овде си модератор и своју "власт" употребљаваш онако како сматраш да је исправно. То је твоја ствар, лично мислим да је злоупотребљаваш. Проблем је што ти немаш одговарајући капацитет да би истрајавао на свом неприкосновеном ауторитету, али то не схваташ. А словна грешка може сваком да се деси, али када се уместо "колотечина" напише "колоточина" вероватноћа да се ради о словној грешци је скоро никаква, јер се ова два слова налазе на супротним странама тастатуре. Уз то, словне грешке при којима је погрешно написана реч такође смислена (као што је "колоточина") су веома ретке, да не кажем немогуће.

Онај ко инсистира на томе да даје поуке и држи лекције другима мора сам бити на много вишем нивоу знања и образовања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...