Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ako mi iko nadje neki pravnilnik ili bilo kakavu sugestiju administracije o nekom pisanom ili nepisanom

pravilu da je dijalog sa moderatorom foruma/podforuma uslov za pisanje na istom evo ja cu se  dobrovoljno

samobanovati na 30 dana.

Od kada to moderatori mogu sami da izmisljaju neka pravila pisana ili nepisana??????

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,11451.msg366109.html#msg366109
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

za sve

reč koju najviše volim u poslednje vreme: opušteno 1405_love.gif' class='bbc_emoticon' alt='1405_love' />

nerazumevanje u pisanoj komunikaciji je često, eto dovoljno je bilo da previdim da je reč vam napisana malim slovom što znači da se ne obraća meni lično pa ad dođe do nesporazuma, ali zato i postoji dijalog da se stvari dovedu u red

Željko eheeeej mada mislim da još postoji tema Internet bonton

Milane službeno da pod uslovom da je smisleno, nije tendenciozno,sarkastićno etc...

...jer ako moderacija sebi dozvoljava sarkazam onda na to i članovi imaju pravo, ako administarcija sebi dozvoljava da bude nadobudna onda i članovi na to imaju pravo...etc...etc

jer u suprotnom to bi bio zavičajni sistem upravljanaj....može mi se hoće mi se... 0409_feel

nadam se  da i administracija i članovi shvataju da ovo nije ništa zlonamerno i lično

na kraju krajeva uvek pomislite da su mnioge stvari u korist naše štete 0203_cool

p.s izgubila bih dana i mesece kada bih ispravljala permutovana slova, ali to mi dođe kao znak raspoznavanja  1405_love

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Lazarica

Izvini, nije se odnosilo na tvoj post nego sam to stavila kao ironiju na račun administracije koja svaku kritiku na svoj račun doživljava kao prst u oko i saseca je u korenu, vrlo grubo i neprimereno...a bez stvarnog razloga.

PRASTAJ Lazarice, bila sam neprecizna u izražavanju. confused1-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0409_feel' />

1405_love

Evo, pošto vidim da mi niste zamerili zbog iskrenosti, da kažem i ovo...Pa, ko čuje, na spasenje mu bilo 0203_cool

Da bi moderator bio voljen( kao Martirije npr. ) potrebno je nešto više od činjenice da je moderator.

Da bi moderator bio cenjen ( kao Solomon npr. ) potrebno je da straži i uvek bude na visini zadatka.

Da bi moderator bio neophodan ( kao Anastasija, Mileva, Mirodjija  npr. ) potrebno je da uvek bude na usluzi.

Da bi moderator bio neodoljiv( kao Moci npr. ) potrebno je da ima srce deteta.

Da bi moderator bio vitez foruma ( kao Željko npr. ) potrebno je svoj biti i na svakom mestu opstojati i...

Šta bi ovaj forum bio bez:

Mede Brutalnog, koji spava na forumu i trebalo bi mu kupiti ležaljku da se medjed ne nažulja...

Suzekojazu jioko loi kojapovre menosleti...

Neponovljivog Upravde ...

Dragog,  Zvečanca, Cveleta, Svarovskog, Barta ...

Save Savanovića koji je znamenitost foruma i  Ratka08 koji je dobri duh ovog foruma...

Neumoljivog Akvilija koji je kreacionizmom dosadio i Bogu i forumašima...

Voljenog Ogla i poštovanog Miljana Tanića...

Dičnog Rodoljuba na braniku dostojanstva mita o Baš Čeliku...

Izide, Tavite, Lazarice, After, Magdalene, Emilije, Dide, Mamice, Lidije, Glori, Sanje, Marine,,Proleća, Maline, Justine i  ostalih mironosica forumskih...

I svih inih nenavedenih.

Svi mi smo  eheeeej confused 1405_love 1405_love :krstix:

Ali, kako da budemo BOLJI...?

eheeeej

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Može li kako forum da usvoji ovu dushu,jer bez nje forum stvarno ne bi imao dušu  0512_music

Matora sam ja za usvajanje, moj Oglo. 0505_music dada 0507_music

Dobar je dragi Bog što me trpi i vama zatvara oči da ne vidite koliko sam stara i potrošena... kolo2

Verovatno je Sava Savanović moj ispisnik...zato se ja ne javljam na njegovoj temi, da mi slučajno ne uruči pozivnicu za proslavu stogodišnjice mature... 0513_music0506_music bleh

0510_music0508_music

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не мора са мном неко да комуницира ако не жели. Па нисам ја психопата да терам некога да има општење са мном, али када је реч о уређивању подфорума где сам лично задужен онда свако мора да има однос са мном. Не може неко да ради шта хоће без односа са уредником.

Као уредник, дужан сам да приметим нешто проблематично и да реагујем. То је дакле моја дужност. И када реагујем према коме тај мора да дâ одговор.

у реду ово остало, али ...МОРА?

по чему, по коме?

претерано ту схваташ модераторство, поистоветио си га са рукоположењем.  bendoff

на форуму, или подфоруму који ти је поверен, не мора кроз тебе ништа.

не мора чак ни да прихвата твој ауторитет (који се исто толико и заради колико је и дат) greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

јел може администрација да учини нешто ЗА дијалог са неправославнима, а не игнорисањем неких форумаша да се убија активно тај дијалог?  :drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomagajte braco! Banovace me Aleksandar!  girl_jumping

Vec duze vremena redovno prijavljujem bahatost admina Aleksandra. Medjutim nikad me niko od admina nije udostojio odgovrom pa zato resih i ovako da vam se obratim.

Da li vi jedni druge nadzirete i preispitujete svoje postupke u admin sekciji? Cini mi se da nije tako jer aleksandru su dozvoljene stvari koje on prvi kod ostalih vrlo ostro sankcionise...

Ja vec imam dve opomene  i obe su od njega, a kad njega nema na forumu, gotovo se niko ne zali na mene  i moje ucesce na forumu (bar ne ono sto ja znam)

Prvu opomenu sam dobio zbog toga sto sam citirao licno Aleksandrove reci. On je  u tim svojim recima upotrebio vrlo ruznu rec i ja sam onda razuemo da ako on sme da je koristi onda smem i ja... valjda smo svi jednaki jel? Al opet nisam hteo da je ja napisem nego sam njegove reci iscitirao... i dobio od njega opomenu... za citiranje njegovih reci??!!

No dobro, to sam oprostio i necu sad da se vracam...

Sada sam dobio jos jednu i iskreno dve blage veze nemam zasto... samo je rekao da sam trolovao temu i toliko... drugi troluju temu desetek stranica pa im se oprasta meni se jedan post oceni kao trol.. i odma OPOMENA!

receno mi je da je opomena data  i zbog pisanja crvenom bojom sto je protumaceno kao mesanje  u administratorske poslove?! Nisam imao pojma da je pisanje crvenim zabranjeno jer nigde nisam video tu zabranu... uputite me do te zabrane da mogu da je procitam i da ne gresim ubuduce. DRUGO, pisanje crvenom bojom nije bilo mesanje u admin poslove nego revolt na bahatost admina koji je to isto pisanje zapravo video kao izgovor da mi da dugo prizeljikvanu opomenu... covek jednostavno voli da deli opomene a prilicno ima istancan osecaj da im uzrok vidi u svakom mogucem postu. Frustracije? Ne znam i ne ulazim u to...

A taj post nije bio trol inace... a sve  i da jeste opet smatram  da je preagresivno.

Aleksandar ocito ima probelm sa agresivnoscu i kontrolisanjem. Raspravama pristupa izuzetno licno i svaku odluku donosi na licnom nivou i vrlo emotivno. To jeste njegovo pravo ili mozda karakter ali valjda  i odgovornst admin funkcije nosi sa sobom neke odgovrnosti i samokontrole (koju aleksandar zaista nema). Svako misljenje drugacije od njegovog predstavlja prostor za osudu, uvredu ili omalovazavanje od strane ovog admina.

Znam da nema puno konkretnih stvari u ovom mom postu, ali dok razmisjate o mojim recima podseticu vas na svega par njegovih postova... zbog kojih bi mnogi drugi verovatno bili do sada trajno banovani... (nisu svi meni upuceni vec sam ih skupio setajuci po forumu... i to nisam mnogo duboko zalazio)

PS. Ovim postom pitam da mi se skine opomena i da se Aleksandru skrene paznja na ponasanje...

видим да си ти једна обична комуњара

јер ти си "бравар" а не научник.

Вама, агресивним атеистима, притајеним комуњарама...

Ај не лупај глупости више

Куран су састављали полуписмени и неписмени људи.

А ти и даље настави да верујеш у бајке, само напред.

- Upuceno muslimanu u vezi sa Islamom...

Мени не можеш да просипаш приче да је то Бог диктирао Мухамеду, јер је мени потпуно јасно да је Куран  плагијат.

Мрачњак, не лупај глупости кад не познајеш проблематику.

ништа ме не може изненадити са твојим менталним склопом.

Bonus- licemerje:

Prvo kaze

Јеванђеље је НАЈСТАРИЈИ ЗАКОН ПРОТИВ ДИСКРИМИНАЦИЈЕ.

A onda:

зато не можеш да будеш хришћанин ако си поносни хомосексуалац

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

зато не можеш да будеш хришћанин ако си поносни хомосексуалац

Па реално гледано, човек је сасвим у праву, брате. Нормално да не може.... girl_jumping

Господе Исусе Христе, Јединородни Сине Беспочетног Оца Свог, рекао си Твојим пречистим устима: "Без Мене не можете ништа чинити". Господе мој, Господе, вером и срцем примам у душу своју то што си рекао, клањајући се благости Твојој. Помози ми грешноме на делу које почињем, да га с Тобом довршим, у име Оца и Сина и Светога Духа. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

зато не можеш да будеш хришћанин ако си поносни хомосексуалац

Па реално гледано, човек је сасвим у праву, брате. Нормално да не може.... girl_jumping

OK, ali nije mi bila namera da diskutujemo o ilustrativnim citatima... za to postoje posebne teme (inace ce ovde da se povede prica  o homoseksualnosti 4chsmu1 ) oni su tu samo da ilustruju problem koji sam izlozio u postu... imas li nesto o tome da kazes? Pozdrav

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

јел може администрација да учини нешто ЗА дијалог са неправославнима, а не игнорисањем неких форумаша да се убија активно тај дијалог?  girl_jumping

Појасни мало.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

јел може администрација да учини нешто ЗА дијалог са неправославнима, а не игнорисањем неких форумаша да се убија активно тај дијалог?  :)

Појасни мало.

погледати теме екуменизам да/не и сличне, како се неучествовањем администрације и модерације, или још горе игнорисањем тих тема, дозвољава мобинг римокатоличких верника и спамовање са једним те истим етнофилетизмима од стране неких православаца.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Некако се на то сви морају навићи. Има оних који, нажлост, форум ЖРУ виде као место где треба да покрећу политичка питања која немају никакве везе са теологијом, а управо због непостављања теологије на право место су и настали такви проблеми.

Лично, изгубио сам вољу да пратим те теме јер не видим никакав смисао да се о појму екуменизма прича као да је то играрија. Опет нажалост, људи и не знају шта се подразумева под православним екуменизмом о коме је говорио и свети Авва Јустин.

Рекох, лично сам изгубио вољу да учествујем на таквим темама, те молим да се се спорне поруке пријављују Администрацији на опцији "пријави уреднику".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Некако се на то сви морају навићи. Има оних који, нажлост, форум ЖРУ виде као место где треба да покрећу политичка питања која немају никакве везе са теологијом, а управо због непостављања теологије на право место су и настали такви проблеми.

Лично, изгубио сам вољу да пратим те теме јер не видим никакав смисао да се о појму екуменизма прича као да је то играрија. Опет нажалост, људи и не знају шта се подразумева под православним екуменизмом о коме је говорио и свети Авва Јустин.

Рекох, лично сам изгубио вољу да учествујем на таквим темама, те молим да се се спорне поруке пријављују Администрацији на опцији "пријави уреднику".

оче, само тренутак.

ЗАШТО да се навикавамо на будалаштину?

и чему онда служи надлежни мод и/или остатак администрације, ако ће чланови да бивају ти који ће да решавају сами своје проблеме или да се навикавају на вређања и бесмисао?

слажем се да ти као глава не можеш, и за мој појам ни не требаш, да пратиш шта се дешава на целом форуму, ал за шта служе онда они испод тебе?

стално причамо како владика ово, владика оно, а ми у малом не радимо како треба? како онда замишљамо да ће у великом нешто да се одигра?

искрено, мислим да ЖРУ има растући проблем у организацији посла и ангажовања како модова и админа, тако и чланова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...