Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ето, Родољубе Лазићу, ко Ти је кликтао на ,,захвалницу'' због чега си се толико распитивао. На сваких сат времена свако може поново да ти кликне ,,захвалницу''. Свака част!

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал :) link=topic=3031.msg441085#msg441085 date=1305576606]

Ма дај није смешно. joooj

Лепо рече Иван. Не може неко доћи на форум и тамошњем уреднику рећи да неће да води дијалог са њим, а хоће свима да соли памет, и то још газећи догматска учења о стварању. Па то не знам где може да има, али овде неће бити.

још колико ти отац Иван рекао да су твоје учења у најмању руку дискутабилна и оградио се истог тренутка. stadaradim

То је било поводом тумачења о Великом праску и да смо сви еволуирали од антропоморфних мајмуна и примара и других облика као последица Адамовог пада. Наравно да је дискутабилно. Шта тек рећи за Аквилиова тумачења о стварању из прапостојећег ''каоса'' и Адамовом рађању од хоминида? Дакле, све су то ствари које неминовно морају да прођу кроз дискусију.

Мени не пада на памет да пишем о томе, али када неко почне да води читаву полемику и да намеће другима своје тумачење које не може да прође безопасно за теологију, шта онда да се ради? Зар бисте волели да се ћути о томе?

немој молим те ти да ме браниш  0102_laugh  ekstra 1405_love :drugarstvo:

елем, си нас видео да ћутимо ?  :bla:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Друго, није у реду да људе на форуму учиш како је Бог створио творевину од прапостојећег ''каоса''. Чак и они који подржавају теорију еволуције на сумњив начин, не потежу онакав вид тумачења који је аутоматски осуђен јер се из далека види да је противно догматским начелима.

Ja ne ucim nikoga nisam ucitelj niti nastavnik niti profesor niti bilo sta/ko od koga ljudi uce. Iznosim

svoje misljenej a ti ako smatras da je to moje misljenje naopako uvek si slobodan da to dokazes

argumentovano razume se. No ovo potonje je do sada izostalo.

Мислим да и врапци, око и моје и твоје куће, знају шта Ти пишеш и како пишеш. Нема човека који се супротставио Твом мишљењу а да није доживео срамоћење и подсмевање. Сви су они глупаци за Тебе. Само си Ти еволууирао више од свих.

Potpis. No hard feelings.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ето, Родољубе Лазићу, ко Ти је кликтао на ,,захвалницу'' због чега си се толико распитивао. На сваких сат времена свако може поново да ти кликне ,,захвалницу''. Свака част!

Можеш ли ти икада да изађеш из колоточине својих анимозитета и предрасуда? Какве ја везе имам с тим ко ми кликће захвалнице? И да ли сам се распитивао у позитивном контексту, или зато што сам сматрао да су оне излишне? Еј, човече, шта је с тобом?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

lepo ja rekoh, ne trebaju nama drugi, dovoljni smo mi sami sebi

učinićemo nemoguće, odvojićemo  veru od ljubavi i nade....

uvek se preterivaloi uvek su se svuda primenjivali dupli aršini,nije bitno šta je rečeno, već ko je rekao....

ljudi moraju da nauče da ej služba služba a družba družba

to što, ja na primer, ne želim sa nekim da komuniciram je moje lično pravo koje niko nema pravo da mi oduzima

ili što neko ne želi sa mnom da komunicira, njegovo pravo

ne volim ništa što je lično

mogu da govorim o nečijim rečima, o načinu komunikacije o shvatanjima ali ne o nekome kao ličnosti, posebno ne mogu izvlačiti zaključak iz par rečenica ili postova.....

i ono što me strašno iritira to je "psihološki profil" koji pojedinci prave o drugim pojedincima

kao što rekoh, mnogo toga se  izmenilo, ali neke stvari su ostale iste..

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

lepo ja rekoh, ne trebaju nama drugi, dovoljni smo mi sami sebi

učinićemo nemoguće, odvojićemo  veru od ljubavi i nade....

uvek se preterivaloi uvek su se svuda primenjivali dupli aršini,nije bitno šta je rečeno, već ko je rekao....

ljudi moraju da nauče da ej služba služba a družba družba

to što, ja na primer, ne želim sa nekim da komuniciram je moje lično pravo koje niko nema pravo da mi oduzima

ili što neko ne želi sa mnom da komunicira, njegovo pravo

ne volim ništa što je lično

mogu da govorim o nečijim rečima, o načinu komunikacije o shvatanjima ali ne o nekome kao ličnosti, posebno ne mogu izvlačiti zaključak iz par rečenica ili postova.....

i ono što me strašno iritira to je "psihološki profil" koji pojedinci prave o drugim pojedincima

kao što rekoh, mnogo toga se  izmenilo, ali neke stvari su ostale iste..

Kakvi god da su forumaši, moderatori moraju da budu bolji, na forumu, a kod kuće ''po strastima svojim'',

a ne da na forumu leče svoje komplekse, na tako bezočan način, da postaje tragikomično. dada

bighugbighug

Ako vam se ne dopada ovo što sam napisala vi razbijte ogledalo.

Od toga će forum biti sigurno bolji. bighugbighug

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Слажем се са dushom. То је сасвим тачно. Оно што сви корисници форума и они који заиста воле ово интернет место и труде се око њега да буде што боље и квалитетније на корист свима који овде дођу да чују ЖИВЕ РЕЧИ УТЕХЕ добро ће размислити шта је њихов допринос за квалитет форума.

Администрација се труди да буде увек на услузи, но понекад и код нас опадне воља. Зашто? Па управо због непрекидних критика појединаца који, како сам одавно приметио, овде су само да критикују, било то добро или лоше- нема везе, важно је да се критикује. Сами никада ништа нису урадили у своме животу, али су спремни да све друге опљују. Лично, озбиљно разматрам критике заиста одговорних и савесних људи, остале занемарујем као да их нема.  Опет, највише волим и ценим када ми корисник упути приватну поруку са конкретним проблемом.

Још ово: ако неко мисли да је дорастао администрирању форумом, као и осталим нашим пројектима (од којих ћемо два лансирати на дан славе форума- двогодишњици сајта), слободно нека се јави. Ја ћу свакоме одговорити.

Хвала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

lepo ja rekoh, ne trebaju nama drugi, dovoljni smo mi sami sebi

učinićemo nemoguće, odvojićemo  veru od ljubavi i nade....

uvek se preterivaloi uvek su se svuda primenjivali dupli aršini,nije bitno šta je rečeno, već ko je rekao....

ljudi moraju da nauče da ej služba služba a družba družba

to što, ja na primer, ne želim sa nekim da komuniciram je moje lično pravo koje niko nema pravo da mi oduzima

ili što neko ne želi sa mnom da komunicira, njegovo pravo

ne volim ništa što je lično

mogu da govorim o nečijim rečima, o načinu komunikacije o shvatanjima ali ne o nekome kao ličnosti, posebno ne mogu izvlačiti zaključak iz par rečenica ili postova.....

i ono što me strašno iritira to je "psihološki profil" koji pojedinci prave o drugim pojedincima

kao što rekoh, mnogo toga se  izmenilo, ali neke stvari su ostale iste..

Kakvi god da su forumaši, moderatori moraju da budu bolji, na forumu, a kod kuće ''po strastima svojim'',

a ne da na forumu leče svoje komplekse, na tako bezočan način, da postaje tragikomično. not_i

nesiguran

Ako vam se ne dopada ovo što sam napisala vi razbijte ogledalo.

Od toga će forum biti sigurno bolji. facenew22222222

iskreno nisu mi jasne poslednje 2 rečenice komentara i to da su upućene meni lično?

ako se pažljivo pročita moj post pišemo o potpuno identičnoj stvari

služba je služba a družba je družba akcenat je an tome

govorila sam o stvarima od samog starta foruma pa do danas onako kako ih ja vidim

moderatori i administratori moraju da budu nepristrasni

ne zanm u čemu ej problem...

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

o Ivane što se tiče administriranja sajta sebe ne smatram uopšte pogodnom osobom za to jer to je prevelika odgovornost i obaveza kako prema sebi tako i prema drugima, mislim da s edobro sećate koliko sam dugo odbijala da budem čak i moderator, upravo zato što nisam sigurna ad sam dorasla toj ulozi, na kraju zato sam se i povukla u jednom momentu

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Lazarica

Izvini, nije se odnosilo na tvoj post nego sam to stavila kao ironiju na račun administracije koja svaku kritiku na svoj račun doživljava kao prst u oko i saseca je u korenu, vrlo grubo i neprimereno...a bez stvarnog razloga.

PRASTAJ Lazarice, bila sam neprecizna u izražavanju. 29dz8zk-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='29dz8zk' />

facenew22222222

Evo, pošto vidim da mi niste zamerili zbog iskrenosti, da kažem i ovo...Pa, ko čuje, na spasenje mu bilo 29dz8zk

Da bi moderator bio voljen( kao Martirije npr. ) potrebno je nešto više od činjenice da je moderator.

Da bi moderator bio cenjen ( kao Solomon npr. ) potrebno je da straži i uvek bude na visini zadatka.

Da bi moderator bio neophodan ( kao Anastasija, Mileva, Mirodjija  npr. ) potrebno je da uvek bude na usluzi.

Da bi moderator bio neodoljiv( kao Moci npr. ) potrebno je da ima srce deteta.

Da bi moderator bio vitez foruma ( kao Željko npr. ) potrebno je svoj biti i na svakom mestu opstojati i...

Šta bi ovaj forum bio bez:

Mede Brutalnog, koji spava na forumu i trebalo bi mu kupiti ležaljku da se medjed ne nažulja...

Suzekojazu jioko loi kojapovre menosleti...

Neponovljivog Upravde ...

Dragog,  Zvečanca, Cveleta, Svarovskog, Barta ...

Save Savanovića koji je znamenitost foruma i  Ratka08 koji je dobri duh ovog foruma...

Neumoljivog Akvilija koji je kreacionizmom dosadio i Bogu i forumašima...

Voljenog Ogla i poštovanog Miljana Tanića...

Dičnog Rodoljuba na braniku dostojanstva mita o Baš Čeliku...

Izide, Tavite, Lazarice, After, Magdalene, Emilije, Dide, Mamice, Lidije, Glori, Sanje, Marine,,Proleća, Maline, Justine i  ostalih mironosica forumskih...

I svih inih nenavedenih.

Svi mi smo  kolo2 kolo2 not_i nesiguran 29dz8zk

Ali, kako da budemo BOLJI...?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Родољуб Лазић

Највише ми је жао што не можемо да се померимо са мртве тачке у дијалогу. Све то око чега Ти правиш питање и ствар за расправљање, мене не може да заинтересује. На пример, у стању си да пронађеш словну грешку код саговорника и да је бодебљаш и истакнеш. А толико тога важног има у нашем животу.

@Лазарица

Не мора са мном неко да комуницира ако не жели. Па нисам ја психопата да терам некога да има општење са мном, али када је реч о уређивању подфорума где сам лично задужен онда свако мора да има однос са мном. Не може неко да ради шта хоће без односа са уредником.

Као уредник, дужан сам да приметим нешто проблематично и да реагујем. То је дакле моја дужност. И када реагујем према коме тај мора да дâ одговор.

Аквилио је направио од себе идеолога екстремног еволуционизма, и сви ми који се томе супротстављамо не требамо да имамо срамоћење ни од кога. Треба да наставимо међусобни дијалог а свака неправилност у понашању на форуму мора да буде исправљена.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

@Lazarica

Izvini, nije se odnosilo na tvoj post nego sam to stavila kao ironiju na račun administracije koja svaku kritiku na svoj račun doživljava kao prst u oko i saseca je u korenu, vrlo grubo i neprimereno...a bez stvarnog razloga.

PRASTAJ Lazarice, bila sam neprecizna u izražavanju. :group111:-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt=':group111:' />

vaistinu

Evo, pošto vidim da mi niste zamerili zbog iskrenosti, da kažem i ovo...Pa, ko čuje, na spasenje mu bilo :group111:

Da bi moderator bio voljen( kao Martirije npr. ) potrebno je nešto više od činjenice da je moderator.

Da bi moderator bio cenjen ( kao Solomon npr. ) potrebno je da straži i uvek bude na visini zadatka.

Da bi moderator bio neophodan ( kao Anastasija, Mileva, Mirodjija  npr. ) potrebno je da uvek bude na usluzi.

Da bi moderator bio neodoljiv( kao Moci npr. ) potrebno je da ima srce deteta.

Da bi moderator bio vitez foruma ( kao Željko npr. ) potrebno je svoj biti i na svakom mestu opstojati i...

Šta bi ovaj forum bio bez:

Mede Brutalnog, koji spava na forumu i trebalo bi mu kupiti ležaljku da se medjed ne nažulja...

Suzekojazu jioko loi kojapovre menosleti...

Neponovljivog Upravde ...

Dragog,  Zvečanca, Cveleta, Svarovskog, Barta ...

Save Savanovića koji je znamenitost foruma i  Ratka08 koji je dobri duh ovog foruma...

Neumoljivog Akvilija koji je kreacionizmom dosadio i Bogu i forumašima...

Voljenog Ogla i poštovanog Miljana Tanića...

Dičnog Rodoljuba na braniku dostojanstva mita o Baš Čeliku...

Izide, Tavite, Lazarice, After, Magdalene Emilije, Dide, Mamice, Lidije, Glori, Sanje, Marine i  ostalih mironosica forumskih...

I svih inih nenavedenih.

Svi mi smo  :group111: :group111: :group111: algabacaju :group111:

Ali, kako da budemo BOLJI...?

Па управо... Hristos vaskrse

Иначе, све ове чарке и чаркице се превазилазе онога дана када се сви заједно окупимо на сабору.

Ако Бог да и ове године...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...