Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

pa dobro, slažem se ....ali...

zar ne treba čoveka posmatrati pre svega kroz vrline pa onda kroz mane... svi mi imamo izlete... tako da...

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Не, модератор мора да буде савршен  kriminalac

:policeman:

a administrator savečan Ocu i bespočetan... besmrtan... hehe... jedini iz admin tima koji odgovara opisu u trećoj stavki je moj NIK...

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

inače,feeble... tvoj me nik uvek podseti na tekst pesme alice cooper-a

I walk the streets alone

On feeble bones I ride

My sins are etched in stone

I got no place to hide...

pesma stolen prayer

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

link=topic=3031.msg363398#msg363398 date=1298069753]

Не, модератор мора да буде савршен  4chsmu1

:drugarstvo:

a administrator savečan Ocu i bespočetan... besmrtan... hehe... jedini iz admin tima koji odgovara opisu u trećoj stavki je moj NIK...

Добро, сад креће шала...у реду...али Моцарте, Оук (лаик) је на једну страну таса ставио критику од о.Љубе да је духовно болестан, а на другу своју о. Љуби (свештеник) да је јеретик (!!!), и још се поставља као да је у праву (Оук). Притом, први је почео. Моцарте?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da,šala kreće...ali nakon vrlo ozbiljnog odgovora

link=topic=3031.msg363388#msg363388 date=1298069379]

pa dobro, slažem se ....ali...

zar ne treba čoveka posmatrati pre svega kroz vrline pa onda kroz mane... svi mi imamo izlete... tako da...

i to nakon što se feeble našalio pre mene... samo sam odgovorio...

ouk je rekao svoje... na temi o besmrtnosti duše...

Ja sam preterao kada sam sveštenika okarakterisao sa time da je jeretik ,to pravo nemam .I kajem se što sam uzeo tako teške reči

meni je to dovoljno...

otac ljuba pomalo demagoški nastupa...

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

...притом, то је преформулисао у лични став (ако је лични став то не треба да износи јавно. Шта то значи? Сад ја могу да изразим свој лични став да је овај овакав, или онај онакав, и ударим по жешћим и недопустивим осудама, али Боже мој, па то је само мој лични став. Ако је лични треба да га задржим за себе а не да га износим јавно). И за то треба да се извини.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На теми ''Да ли је душа смртна или бесмртна - тест логике'' са Feeble - ом сам се сложио да Ouk није за модератора. У поменутој теми изузетно је импулсиван (Ouk) и изразито груб према оцу Љуби. То је разлог зашто сам се слoжио са Feeble - ом.

само се питам шта би било да си му истомишљеник или да је неко други у питању?  0110_hahaha
Link to comment
Подели на овим сајтовима

A da li mozete da nam kazete kada je Ouk postao moderator? To bi moglo da bude zanimljivo. Ako se ne varam to se desilo nakon sto je svestenika nazvao da je "jeretik"?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

otac ivan mu je pre izvesnog vremena ponudio to mesto a danas su on i nishizawa postavljeni... koincidencija sa tom izjavom jeste zanimljiva ali je puka slučajnost i ništa više...

moram priznati da si zanimljivo povezao stvari  0110_hahaha

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

јака ствар што је неко некоме рекао да је јеретик  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

па то се овде дели ко конфете, а оук се извинио више него човечански.

изгледа да се неки баш ложе на пијетизам, клирикализам и јуридику  0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...