Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

Немам још увек појма ко си, шта си ни о чему пишеш. Тек ћу да читам, заинтригирало ме то око ерот'ке. Али чисто да знаш да је Ивану кич Тома Здравковић и сличне му душе. Кад те он сврста у кич, то уопште не мора да значи да си у лошем друштву...

Eвропски комесар за утврђивање еротике Хуан Валдез де Казабланка(нова) је рекао да је истраживање случаја још у току!

 

ЖРУ 1: Хвала Драшко, јави нам се опет са лица места

 

Хвала (студио)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Немам још увек појма ко си, шта си ни о чему пишеш. Тек ћу да читам, заинтригирало ме то око ерот'ке. Али чисто да знаш да је Ивану кич Тома Здравковић и сличне му душе. Кад те он сврста у кич, то уопште не мора да значи да си у лошем друштву...

12:smeha:  То царе! :good2: Да знаш да си ме насмејао. :)

0405_feel Иначе, планирам да отворим тему о цензури, само да знаш... ;)

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vi biste trebali da znate da mi urednici možemo samo da postupamo po nalozima administratora. Eksplicitno nam je naloženo da ne smije da reklamira svoj sajt na statusima. Poslednji ustupak administratora da bi se izgladila ova situacija je da može da stavi link ka svom sajtu 'u potpis' poruka.

Mi imamo temu za pjesničke pokušaje forumaša, mislim da se Nevena nikad nije tu oglasila. 

Takođe mislim da je njena poezija bar ovo što je bilo na statusima lošeg kvaliteta, ali ukusi su različiti. Pa i da nije ovo mjesto da reklamiramo poeziju tako uskog motiva. 

Nek piše poeziju na poetskoj temi, i nek stavi link ka sajtu u potpis.

Ivan umije da bude žestok ali je toliko iskren i samokritičan da je sam pokrenuo ovu diskusiju na svoju štetu. 

 

Takođe vam kažem da izostavite Džesi. Stvarno sam iznenađena da neko može reći nešto na njen račun. Što je neko manje u stanju sam da se brani, više ga diraju, to se ovde stalno dešava.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па то је решено.

Nakon poduzeg vremena, doduse. Secam se da sam vidjala da je linkovakla blog odavno. Samo sto niko nije reagovao do sad. Nadam se da ce razumeti da subjektivno misljenje o kvalitetu pisanija nema nikakve veze sa pravilima sajta, ima preko 2000 pregledanih tema*, tako da... Ne bi trebalo da ode. :)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne bi trebalo da ode.

 

Па ако је у питању повређена сујета могуће и то. Али чији је то онда проблем?

 

Свако има власт да на свом статусу брише коментаре који му не одговарају, на блогу такође, што је Невена и користила. Ја јесам имао неколико циничних испада, то сада не може да се види пошто је неко обрисао статусе, али верујте ми на реч. И то није тек ствар мог иживљавања већ са циљем да се ствари поставе на право место, конкретно - у систему вредности. Зато форум, на крају, и служи.

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Takođe vam kažem da izostavite Džesi. Stvarno sam iznenađena da neko može reći nešto na njen račun. Što je neko manje u stanju sam da se brani, više ga diraju, to se ovde stalno dešava.

 

facenew22222222

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Па ако је у питању повређена сујета могуће и то. Али чији је то онда проблем?

 

Свако има власт да на свом статусу брише коментаре који му не одговарају, на блогу такође, што је Невена и користила. Ја јесам имао неколико циничних испада, то сада не може да се види пошто је неко обрисао статусе, али верујте ми на реч. И то није тек ствар мог иживљавања већ да се ствари поставе на право место. Зато форум, на крају, и служи.

 

Добро је Иване, престани да се правдаш, или исправљај своје грешке, или дај оставку или нађи девојку :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али чији је то онда проблем?

Samo sam prokomentarisala zato sto mislim da ce videti i procitati, nista vise.

Takodje sam mislila (ranije (cas me ima, cas me nema, zato kazem)) da je niko od admina i modova ne opominje u nadi da ce sama osetiti da je malo bzvz to sto radi i prestati.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Takodje sam mislila (ranije (cas me ima, cas me nema, zato kazem)) da je niko od admina i modova ne opominje u nadi da ce sama osetiti da je malo bzvz to sto radi i prestati.

Па јесте то, ал' ја рек'о, што да развлачимо питу... 

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Poredak prvih 5 tema na naslovnoj strani foruma pocinje da zabrinjava...

 

2hrpier.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Poredak prvih 5 tema na naslovnoj strani foruma pocinje da zabrinjava...

 

Proja vs Forum

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Poredak prvih 5 tema na naslovnoj strani foruma pocinje da zabrinjava...

 

 

Ух сада је добро искочише друге теме на врх  :)

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...