Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

Зоске је можда свашта, али сигурно није дволичан, лажни моралиста и улизица и дефинитивно људима не говори оно што желе да чују. :D

Па ниисам баш њега тотално описала тако, али једноставно увијек је оштар према мојим коментарима, или ме исмијава, можда и он има врлина, али ја их и не видим толико. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ако вас баш занима, особе које ја поштујем на овом форуму и који су добри, искрени, понекад и оштри, али никад дрски и безобразни су : Црнокоса ( Скидам капу, самохрана мајка, искрена, добра, блага, занимљива и паметна ) , Маја Трифуновић, Ненад, И. Станковић, Јуан, Никола Поповић, Трифке, Џеси, Бићанић, Милица 89 Милосављевић, Амина,Станивук ,Гордана, Марина, Јавор, Трифке, Владимир, Деки 992, Милан Ракић је јако паметан и занимљив, али ме понекад изнервира, али ок. Можда сам некога заборвила.. 
Особе које ме иритирају, а које сам на почетку поштовала су : Зосима, Лидија Миленковић( Она ми је била најбоља на почетку, али увидјела сам да није баш све тако дивно као што сам мислила, дај Боже да гријешим, Миљан Јокић, не знам због чега, али ми је Жељко некако иритантан, паметан је он, али  некако је иритантан, можда гријешим  и има их још, али не могу да се сјетим. Зашто? Зато што раде супротно од онога што причају, када им се не допада нечије мишљење, називају га надменим, свађалицом итд, а сви они осуђују, а ''ките '' се паролом '' Не суди да ти се не суди'' . Ето, искрено.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Депримирају ме лоши људи на овом форуму... Планирам да га ускоро напустим, јер понекад не могу да поднесем кад се неко окоми на мене на некој теми :(

Дошао сам овде да бих упознао сличне себи и причао о праведности и светости у свакодневном животу, а доживео сам вређања и малтретирања и да ми причају да нисам у праву :(

 

Има и превише тема које немају везе са хришћанством, то је још једна ствар што ми смета, "православци"!!!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Депримирају ме лоши људи на овом форуму... Планирам да га ускоро напустим, јер понекад не могу да поднесем кад се неко окоми на мене на некој теми :(

Дошао сам овде да бих упознао сличне себи и причао о праведности и светости у свакодневном животу, а доживео сам вређања и малтретирања и да ми причају да нисам у праву :(

 

Има и превише тема које немају везе са хришћанством, то је још једна ствар што ми смета, "православци"!!!

Moracu opet da potegnem onu temu o kapi, tako jedino mogu da smirim izvesne duhove ovde... :)  :good2:

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па шта знам ... од оних мало чланова који активно учествују, углавном нико посебно не одскаче неким посебним квалитетом. Наравно, не поистовећујем њихове личности са њиховим форумским учешћем, можда су уживо другачији.

 

Ето, углавном гомила ништа посебних и шачица нас других :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вратила сам се на број 1 да видим када је тачно тема кренула у лошем смеру.  Дефинитивно на стр. бр. 9.  

 

ОК,идемо даље.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вратила сам се на број 1 да видим када је тачно тема кренула у лошем смеру.  Дефинитивно на стр. бр. 9.  

 

ОК,идемо даље.

Назив теме: 

Мишљење чланова форума о члановима форума.

Зашто се буните када се изнесе мишљење, о члановима форума, зар то и није тема? Зашто се не буните када други именују чланове као добре, а не кад се изнесе мишљење и о мање добрим члановима?  :))) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сећате ли се кад су били популарни они ђачки споменари? Па су онда у њима била разна питања, о омиљној храни, музици и свему могућем и немогућем и тамо негде на крају рубрика "Ваше мишљење о": Александар Јовановић (добар друг, DD, смотан); Наташа Пешић (слатка, добра другарица, мени се свиђа она)... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja mislim da su forumasi odlicni ali admini nista ne valjaju ...

 

Слажем се. Нас три -4 админа смо нуле од људи. Ал су зато модератори вери најс.

Реално немош ни бити админ ако ниси психопата, јер то подразумева нереалну власт и одговорност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сећате ли се кад су били популарни они ђачки споменари? Па су онда у њима била разна питања, о омиљној храни, музици и свему могућем и немогућем и тамо негде на крају рубрика "Ваше мишљење о": Александар Јовановић (добар друг, DD, смотан); Наташа Пешић (слатка, добра другарица, мени се свиђа она)... :)

 

Zvali smo ih leksikoni bar mi becki konjusari. :D



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад озбиљно: мене озбиљно нервира једино Оби Кеноби ... мада се у задње време и слажемо око неких тема, падају обострани амини и тако то. Ствари иду на боље ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...