Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

da je u pitanju neko drugi,a ne medenica, imala bi' potrebu da provjerim zasto covjek trazi ban,ovako stvarno nema nikakve potrebe,najvise uvreda na ovom forumu padne od strane medenice,a sto je jos smjesnije poslije svake koristi ovaj smajli  Just_Cuz_19 ali,i pored toga nikad ne bi' trazila za njega ban,ban je kad sama odlucim da doticni ne postoji i kad prestanem da mu odgovaram na postove,sto je upravo slucaj,posljednji post mu je upucen maloprije...inace,nista licno protiv covjeka,svako dobro mu zelim!

Када је Милан вређао некога из чиста мира и на националној, верској или расној основи ? Ја лично не волим мало "бруталнији" став који човек има али никад није некога увредио ни кривог ни дужног, можда је био понекад преоштар у расправама али никада није никога вређао колико ја пратим због тога какав је неко већ само у контексту расправе, (што се свима дешава, а поготово мало темпераментнијима од нас што није ништа лоше), тако да поредити његов стил постовања, и ове дрске и непромишљене увреде само на основу порекла је неукусно. То је бар тако са моје тачке гледишта, не тврдим да сам у праву.

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

људи, завршено је, свако је одговоран за себе тако да не видим потребу ни мене нити семберца да критикујете или оправдавате. 1000000001010

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eto ljudi, dobili smo dozvolu da se vratimo uobicajenim aktivnostima... medo hvala na ukazanoj slobodi... i casti naravno 1000000001010 ... ajde, razlaz ljudi! Nothing to see here... lets go... 0110_hahaha

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da,zavrseno je tako sto je semberac banovan greengrin cemu je medenica kumovao 4chsmu1

nisam cinkaros,al' volim brate pravdu,a sta cu i vaga sam u horoskopu greengrin

kazu neki da je vrijedjanje samo onda ozbiljno ako je na nacionalnoj osnovi :bla:

evo,ipak,cisto da vidite da nam je forum sarolik i ima i drugacijih provokacija i prijetnji,ali iz nekog razloga niko ih ne primjecuje :bla:

u pitanju je prijetnja upucena ninid,pogodite od koga :bla: https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14502.25.html  doduse medenica naglasava da nije u pitanju prijetnja nego obecanje :bla:

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da,zavrseno je tako sto je semberac banovan greengrin cemu je medenica kumovao 4chsmu1

nisam cinkaros,al' volim brate pravdu,a sta cu i vaga sam u horoskopu greengrin

kazu neki da je vrijedjanje samo onda ozbiljno ako je na nacionalnoj osnovi :bla:

evo,ipak,cisto da vidite da nam je forum sarolik i ima i drugacijih provokacija i prijetnji,ali iz nekog razloga niko ih ne primjecuje :bla:

u pitanju je prijetnja upucena ninid,pogodite od koga :bla: https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14502.25.html  doduse medenica naglasava da nije u pitanju prijetnja nego obecanje :bla:

I posle ljudi poput tebe imaju obraza da nekome drze porpovedi i kritike o maloveruju, modernizmu,

racionalizmu, liberalizmu, teologiji bilo cemu na kraju krajeva. Pa zato nam tako i ide.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da,zavrseno je tako sto je semberac banovan 4chsmu1 cemu je medenica kumovao :bla:

nisam cinkaros,al' volim brate pravdu,a sta cu i vaga sam u horoskopu greengrin

kazu neki da je vrijedjanje samo onda ozbiljno ako je na nacionalnoj osnovi :bla:

evo,ipak,cisto da vidite da nam je forum sarolik i ima i drugacijih provokacija i prijetnji,ali iz nekog razloga niko ih ne primjecuje :bla:

u pitanju je prijetnja upucena ninid,pogodite od koga :bla: https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14502.25.html  doduse medenica naglasava da nije u pitanju prijetnja nego obecanje :bla:

I posle ljudi poput tebe imaju obraza da nekome drze porpovedi i kritike o maloveruju, modernizmu,

racionalizmu, liberalizmu, teologiji bilo cemu na kraju krajeva. Pa zato nam tako i ide.

kako se lovis,ovo je bilo namjerno,i za ubuduce obrati paznju i nikako nemoj bukvalno da me citas greengrin

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da,zavrseno je tako sto je semberac banovan :bla: cemu je medenica kumovao :bla:

nisam cinkaros,al' volim brate pravdu,a sta cu i vaga sam u horoskopu 4chsmu1

kazu neki da je vrijedjanje samo onda ozbiljno ako je na nacionalnoj osnovi :bla:

evo,ipak,cisto da vidite da nam je forum sarolik i ima i drugacijih provokacija i prijetnji,ali iz nekog razloga niko ih ne primjecuje :bla:

u pitanju je prijetnja upucena ninid,pogodite od koga :bla: https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14502.25.html  doduse medenica naglasava da nije u pitanju prijetnja nego obecanje :bla:

а што људи воле да манипулишу и да ваде из контекста кад им одговара  greengrin

па још и да напишу нешто што не пише, их, нема ништа слађе од тога да се понашаш као ришеље:

дајте ми шест линија текста најчаснијег од људи, направићу му вешала од тога.

елем, нисам ја нешто частан, па немој ни вешала да ми правиш  :bla:

ако си мислила на овај пост, онда си се зезнула.  greengrin

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14502.msg453951.html#msg453951

на тај пост сам ја претходно упозорио администрацију да ћу га послати и да је само за објашњење куда води тако нешто, а не да претим некоме.

а за писмене и пише.  :bla:

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал :) link=topic=14502.msg453951#msg453951 date=1306861789]

видиш, сад сам ти дао приказ како изгледа на личном примеру како се васпитавају и одрасли људи да ти никад више ни не помисле да ураде нешто што неће сами искусити за пријатно, а ниво је екстремне агресивне претње која се никад неће испунити, а довољна је да застраши до костију.  :bla:

и то ти написах да схватиш, не да применим.

наравно, ни приближно овако не треба претити деци, а камоли манипулисати, јер је ово горе од батина, али пластично приказује како изгледа кад одрасте неко да ти узврати на твоје батине.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da,zavrseno je tako sto je semberac banovan :bla: cemu je medenica kumovao :bla:

nisam cinkaros,al' volim brate pravdu,a sta cu i vaga sam u horoskopu 4chsmu1

kazu neki da je vrijedjanje samo onda ozbiljno ako je na nacionalnoj osnovi :bla:

evo,ipak,cisto da vidite da nam je forum sarolik i ima i drugacijih provokacija i prijetnji,ali iz nekog razloga niko ih ne primjecuje :bla:

u pitanju je prijetnja upucena ninid,pogodite od koga :bla: https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14502.25.html  doduse medenica naglasava da nije u pitanju prijetnja nego obecanje :bla:

I posle ljudi poput tebe imaju obraza da nekome drze porpovedi i kritike o maloveruju, modernizmu,

racionalizmu, liberalizmu, teologiji bilo cemu na kraju krajeva. Pa zato nam tako i ide.

kako se lovis,ovo je bilo namjerno,i za ubuduce obrati paznju i nikako nemoj bukvalno da me citas greengrin

Pa znam da je namerno zato i kazem. :bla: :bla: greengrin



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da,zavrseno je tako sto je semberac banovan :bla: cemu je medenica kumovao :bla:

nisam cinkaros,al' volim brate pravdu,a sta cu i vaga sam u horoskopu :bla:

kazu neki da je vrijedjanje samo onda ozbiljno ako je na nacionalnoj osnovi :bla:

evo,ipak,cisto da vidite da nam je forum sarolik i ima i drugacijih provokacija i prijetnji,ali iz nekog razloga niko ih ne primjecuje :bla:

u pitanju je prijetnja upucena ninid,pogodite od koga :bla: https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,14502.25.html  doduse medenica naglasava da nije u pitanju prijetnja nego obecanje :bla:

I posle ljudi poput tebe imaju obraza da nekome drze porpovedi i kritike o maloveruju, modernizmu,

racionalizmu, liberalizmu, teologiji bilo cemu na kraju krajeva. Pa zato nam tako i ide.

kako se lovis,ovo je bilo namjerno,i za ubuduce obrati paznju i nikako nemoj bukvalno da me citas greengrin

Pa znam da je namerno zato i kazem. :bla: :bla: greengrin

ne,ne znas i zato mi je super zabavno kad se neko ovako upeca 4chsmu1

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne,ne znas i zato mi je super zabavno kad se neko ovako upeca :krstix:

Pa vala bas, vreme je da nas sve skupa malo zabavis inace od tebe ovde bas i ne bi bilo koristi. :krstix:

volim i ja tebe :krstix:

Ja sam oduvek govorio da vazi ona ko se bije taj se voli i nekako uvek ispadnem u pravu.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne,ne znas i zato mi je super zabavno kad se neko ovako upeca :krstix:

Pa vala bas, vreme je da nas sve skupa malo zabavis inace od tebe ovde bas i ne bi bilo koristi. :krstix:

volim i ja tebe ladan

Ja sam oduvek govorio da vazi ona ko se bije taj se voli i nekako uvek ispadnem u pravu.

eto vidis,ponekad i ti budes u pravu :krstix:

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne,ne znas i zato mi je super zabavno kad se neko ovako upeca :krstix:

Pa vala bas, vreme je da nas sve skupa malo zabavis inace od tebe ovde bas i ne bi bilo koristi. ladan

volim i ja tebe t1007

Ja sam oduvek govorio da vazi ona ko se bije taj se voli i nekako uvek ispadnem u pravu.

eto vidis,ponekad i ti budes u pravu :krstix:

I juuuuu ne samo da me volis nego me pratis 24/7 a pa ovo je sasvim ozbiljna stvar. :krstix:



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...