Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ako ćemo (ćete) tako strogo, onda 33,33% poruka ima nešto spamerskog u sebi.

A, dotični Moder je poznat po tome da je brz na gumici, opominjanju...

Nije za svakoga vlast, šta se može. Jeste i on čovek, ali kada su mu već dali da moderiše druge na forumu, treba najpre da krene od sebe. Znači, brojanje do 100 (hiljada, ako treba), pa tek onda reakcija.

Ovako, napravi neki glup potez, pa posle mora da se vadi i pravda...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал :drugarstvo: link=topic=3031.msg458590#msg458590 date=1307365802]

администрацијо, јесте ли извагали, ја не добих ни обавештење на пп, нити ми је враћен пост ...

hahaha Eee moj Medo... meni je jos pre par stranica receno da cu dobiti "obavestenje" u vezi sa mojom primedbom pa nista... bojim se da ti je primedbu isto ko i meni pojeo mrak... demokratski mrak...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

хоћу да администрација реагује у одређеном року и не примам ништа мање од јавног и недвосмисленог одговора на овакво понашање.

Медо: Дал је теби свеједно што си Србин?Дал би волио да имаш крви од турског лоја смрдљивог?

прво, таквим нискостима и малоумним понашањем само показујеш своју ретардираност, сујету и болесну первезију коју си унео у своју психу која је зрела за лекове и електрошокове.

друго, родоскрнави човече, сви смо од истих родитеља, Адама и Еве. то значи да смо сви од истих предака, свиђало се то твојој нацистичкој свести или не.

треће, јесте ми свеједно да ли сам србин, индијац, хрват, рус, индијанац, холанђанин, ром, шваба, јермен, бугарин или јеврејин или било које друге нације и националности, мешавине или како год твој закржали мозак размишља о томе.

четврто, не правим проблем око уплива нове крви у породицу, зет ми је муслиман са турским презименом и сестрић и сестричина су ми онда мешанци.

тако да због увреде, хотимичне или нехотимичне, желим да ми се извиниш, овде, јавно и без врдања и молби од стране администрације. под извињењем сматрам такође и да престанеш да пишеш у том маниру, иначе ћу сматрати твоје ''извињење'' најобичнијом спрдачином на тему доброте и трпљења.

а веруј ми на реч, подићи ћу такав ватромет какав до сад ниси видео овуда, да ће администрацији жру да преседне ако не буде реаговала на твоје писање барем опоменом пред бан или баном на дуууууууууууууго времена.

боли ме уво што те други трпе, ја не морам.

имаш 24 сата, и ти и администрација.

јел сам био кристално јасан?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Medo, potpuno se slažem sa tvojim stavovima, ali bolje je bilo da si uspeo da izbegneš to što si napisao pod jedan.

Ovako, uzvraćaš vređanjem (koje je takođe za opomenu  klinac), a posle tražiš da ti se onaj izvini...

Opa! Vidim tamo da je osmeh zamenjen opomenom. Izvini, Medeni, ako sam nešto kriv (  0205_whistling )...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da je u pitanju neko drugi,a ne medenica, imala bi' potrebu da provjerim zasto covjek trazi ban,ovako stvarno nema nikakve potrebe,najvise uvreda na ovom forumu padne od strane medenice,a sto je jos smjesnije poslije svake koristi ovaj smajli  klinac ali,i pored toga nikad ne bi' trazila za njega ban,ban je kad sama odlucim da doticni ne postoji i kad prestanem da mu odgovaram na postove,sto je upravo slucaj,posljednji post mu je upucen maloprije...inace,nista licno protiv covjeka,svako dobro mu zelim!

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Medo, potpuno se slažem sa tvojim stavovima, ali bolje je bilo da si uspeo da izbegneš to što si napisao pod jedan.

Ovako, uzvraćaš vređanjem (koje je takođe za opomenu  :bla:), a posle tražiš da ti se onaj izvini...

Opa! Vidim tamo da je osmeh zamenjen opomenom. Izvini, Medeni, ako sam nešto kriv (  7896634 )...

ма не узбуђуј се уопште, немаш ти везе са овим. :bla:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал 7896634 link=topic=3031.msg460335#msg460335 date=1307541900]

Medo, potpuno se slažem sa tvojim stavovima, ali bolje je bilo da si uspeo da izbegneš to što si napisao pod jedan.

Ovako, uzvraćaš vređanjem (koje je takođe za opomenu  :bla:), a posle tražiš da ti se onaj izvini...

Opa! Vidim tamo da je osmeh zamenjen opomenom. Izvini, Medeni, ako sam nešto kriv (  7896634 )...

ма не узбуђуј се уопште, немаш ти везе са овим. :bla:

Nisi u toku...

Jutros je najpre u vezi sa tvojim postom Dejan napisao da će se samo osmehnuti, a posle je izmenio svoj post i "častio" te je opomenom. Između ta dva posta je postavljen taj moj, u kome sugerišem da je i tvoje vređanje za opomenu.

Zato sam dodao (kasnije) tu rečenicu na kraju.

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал 7896634 link=topic=3031.msg460335#msg460335 date=1307541900]

Medo, potpuno se slažem sa tvojim stavovima, ali bolje je bilo da si uspeo da izbegneš to što si napisao pod jedan.

Ovako, uzvraćaš vređanjem (koje je takođe za opomenu  7896634), a posle tražiš da ti se onaj izvini...

Opa! Vidim tamo da je osmeh zamenjen opomenom. Izvini, Medeni, ako sam nešto kriv (  7896634 )...

ма не узбуђуј се уопште, немаш ти везе са овим. :bla:

Nisi u toku...

Jutros je najpre u vezi sa tvojim postom Dejan napisao da će se samo osmehnuti, a posle je izmenio svoj post i "častio" te je opomenom. Između ta dva posta je postavljen taj moj, u kome sugerišem da si i ti vređao.

Zato sam dodao (kasnije) tu rečenicu na kraju.

рекох ти да се не узбуђујеш, знам зашто сам добио опомену. ти са тим немаш никакве везе :bla:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...