Jump to content

Потребна ми је ваша молитвена подршка...

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

  • Гости

Ова тема је формирана да би чланови форума могли да поставе имена својих ближњих која ће свештеници са нашег форума помињати на св.Литургији тј. на Проскомидији. Драга браћо и сестре, постављајте ваша имена тако што ће вам порука изгледати овако:

живи: именаупокојени: имена

Када су у питању живи, водите рачуна да се ради о крштеним особама, као и о томе да не живе у ванбрачним заједницама тј. у браку који није озваничен св.тајном брака у цркви.Када су у питању упокојени, водите рачуна да се не ради о самоубицама за које се сасвим сигурно треба молити Богу, али их не смемо помињати на св.Литургији. Ми, свештеници са овог форума ћемо, па нашем договору, помињати ваша имена на 5 наредних св.Литургија, а за дуже помињање је најбоље да се обратите својим надлежним свештеницима-иначе, то подразумева и одређену награду за свештеника.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 4.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Живи: Александар, Соња, Јелена, Марија, Миливоје, Славица, Дарко, Радојка, Даница, Миланка, Немања, Биљана, Сандра, Миодраг, Ања, Лазар

Упокојени: Петар, Сава, Љубица, Драгољуб, Радојка, Раде

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Живи: Видак, Светлана, Жаклина, Марко, Невена, Мирјана, Јелена, Вера, Сузана, Горан, Борис, Сандра, Лепосава, Златомир, Ђорђе.

Умрли: Наташа, Дијана, Предраг, Вера, Невенка, Живана, Михајло, Јован, Симка, Раденко, Златија, Маргита.

  • Волим 1

Без Господа смо ништа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Живи...........Милан,Даница, Мирјана, Милан,Јово,

Упокојени.....Глиго, Василија, Милка,Милан

  • Волим 1

Човек само срцем јасно види.Важно је очима невидљиво./Антоан де Сент Егзипери/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Имена ваших милих и драгих, живих и упокојених, можете послати и уписати у помјаник презентације СветиЈаков.орг. Молим вас да прочитате вест са леве стране (Вести и догађаји) о начину уписа у Помјаник. Тамо постоји и помјаник за Акатист покајних мајки које су вршиле абортус.

http://www.svetijakov.org/pomjanici.php

Ускоро ће на нашем форуму Живе Речи Утехе, понедељком бити читан Акатист покајних мајки преко програма скајп. Број учесника је ограничен на 24. За сва обавештења пратите тему Разговори преко Скајпа.

Модерација

Link to comment
Подели на овим сајтовима

uraaaaaa !!  :( jel smem da stavim sebe na spisak  :) mislim jel to u redu, posto znam da za sebe ne mogu svecu da palim ?

zivi: Branislav, Jelena, Luka, Andreja, Miroslava, Miroslav, Vukosava, Biljana, Nevena, Nenad, Jelena, Stefan, Nina, Predrag, Stefan, Nadezda, Dejan, Vesna,

upokojeni: Branislava, Marija, Miroslav, Dobrivoje, Melanija, Nikoleta, Blazo, Dragica,

imam pitanje: zasto ne samoubice? jel to zbog toga sto su pocinile najveci greh? da, imam jednog medju pocivsima, kako da se molim za njega ? da li da se molim za njega ?

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zivi: Danica, iIlinka, Vesna, Filip, Nikola, Ivan, Miroslav, javorka, Verica, Milorad, Slavica, Sava, Sava, Dane, Dragan, Rade, Milos, maja, beba, vanja, borilsav, vesna, snezana, zoran bozica verica djordje, Dusan, .....

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Живи:Даница,Зоран,Снежана,Лазар,Марко,Иван,Стојанка,Жарко,Никола,Борис,Борис(није грешка),Ведрана

Упокојени:Мирјана,Живан,Љубица,Милица,Вуко,Драга,Драго,Ђорђије,Милева

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Upokojeni: Vladimir, Steavan. Milica, Danica, Nikola, Danica, Desanka. Zivorad, Slavko, Ljljana, Stanoje, Zoran, Zora, Komnen, Mika, bogdan, ljuban, petar, vukasin, anica, marija, dragica, joca, ljubica, ana...

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Живи:Даница,Зоран,Снежана,Лазар,Марко,Иван,Стојанка,Жарко,Никола,Борис,Борис(није грешка),Ведрана,Марко,отац Велибор

Упокојени:Мирјана,Живан,Љубица,Милица,Вуко,Драга,Драго,Ђорђије,Милева

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zivi:marija,nena ,drasko,:drugarstvo:,jovan,vojin,bosko,dragan,jelena,petar,aleksandar                                          upokojeni:milka,mico,mara,djordje,mileva,ilija.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...