Jump to content

Потребна ми је ваша молитвена подршка...

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

пре 16 минута, Nektarija* рече

Dala sam danas imena Miloššševe koleginice Kristine i Draškove tetke Marte.

Бог ти дао здравља и среће! 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 4.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

On 27.8.2021. at 20:44, Милошшш рече

Ако си у контакту са породицом, нека виде да му дају неке од лекова, ивермектин, хлорокин, има сад и тај фавипиравир кинески. Ако га шибну на респиратор, мале су му шансе. Нека Господ помогне.

Хвала Богу, Горан је сада боље. А био је у стању пред респиратор, плућа су радила са само 30% капацитета. Сада је већ на 80%, од сутра највероватније иде са интензивне на полуинтензивну негу. 💙

П. С. Крштен је. 

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Nektarija* Da. Kršteni su. Hvala ti.

 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 17.8.2021. at 15:02, obi-wan рече

Normalno, ako imaju sluha za to, preporuci im obavezno i osveceno ulje i bogojavljensku vodu, uz sve ono sto lekari kazu.

Hvala Bogu, imaju. Onomad bio o.Sretko i pričestio Andreja. Sam Andrej je poželeo. 

  • Свиђа ми се 1

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Миодраг је насамрти, помените

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Radojko - pneumonija, primljen na Grudno odeljenje, pomenite i dajte ime za pominjanje

  • Свиђа ми се 1

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Молим вас помените моју маму Марију и дајте име за помињање на Литургији за здравље... у болници је.
Пала је... имала је мождани инфаркт, још увек има крварење у мозгу на два места, као и мали тумор.

Хвала... и Бог вас благословио! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 25.9.2020. at 21:17, Иван Недић рече

Помолите се за покој једне старе баке. Зове се Борка

 

On 30.9.2020. at 22:42, Иван Недић рече

Прича се шири. Њен муж, који је последњих година бринуо о њој, пошто је била скоро непокретна, сутрадан након сахране је рекао потомцима да је једва издржао и да га већ две године боли глава. Сада је у болници, има неко ситно крварење које лекари нису успели да лоцирају. Зове се Бранислав. Обоје су баш стари људи, али то је сеоско домаћинство у којем свако има своју улогу, тако да је деда бринуо о баби, да би остали могли да привређују... Ето, тако, једна прича о старачкој љубави, посвећености и пожртвованости

 

On 15.8.2021. at 15:36, Иван Недић рече

 

Јуче се упокојио и Бранислав, помените у молитвама

 

On 1.9.2021. at 20:57, Иван Недић рече

Миодраг је насамрти, помените

Миодраг је син Борке и Бранислава и јутрос се упокојио. Корона, али и тешко оштећено здравље иначе

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Иван Недић За мање од годину дана све троје....туга. :((

@Vesna Milovic Даће Бог да буде добро. Кажу да, ако се реагује одмах, постоје добре шансе за опоравак.

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Лидија Миленковић рече

@Vesna Milovic Даће Бог да буде добро. Кажу да, ако се реагује одмах, постоје добре шансе за опоравак.

Хвала... надам се да ће бити добро. Верујем да лекари чине све што могу, али највише се у Бога се уздамо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Pomenite upokojenu Ljiljanu.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Pomenite Jovana, preminuo juce, kao i Ljubicu, majku naseg starog clana @Dragi, koja je takodje preminula.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Jedna baka Savka je preminula. Pomenite.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Pomenite ime Janjina. Starija zena kojoj su lekari otkrili rak (za sad) na jednoj kosti.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomenite za tesko bolesne i ime Vladimirka. Moja ujna, obolela od raka na plucima.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...