Jump to content

Потребна ми је ваша молитвена подршка...

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

пре 3 часа, obi-wan рече

Ne znam zasto nisam iznenadjen... :dry:

Onda znaš kakav je o. Miloš.

Bitno je da je sada bolje, spustili su mu temperaturu. Pošto sada prima intravenski i želudac mu je bolje, počinje da jede. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Predrag.Kovacevic рече

Onda znaš kakav je o. Miloš.

Bitno je da je sada bolje, spustili su mu temperaturu. Pošto sada prima intravenski i želudac mu je bolje, počinje da jede.

Dobio sam neku informaciju da je bio ili jeste na kiseoniku.
Kako je izvor krajnje nepouzdan, da pitam tebe znas li nesto vise o tome?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, obi-wan рече

Dobio sam neku informaciju da je bio ili jeste na kiseoniku.
Kako je izvor krajnje nepouzdan, da pitam tebe znas li nesto vise o tome?

Tačno je da je na kiseoniku, preventivno. To je onaj prvi tretman kiseonikom. Saturacija mu je dobra. Generalno je dosta bolje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Pomenite Milana, stari prijatelj iz Crkve. Ima upalu pluca od virusa, sa pogorsanjima. Milan ima negde blizu 60 godina, a ne mali deo zivota je prosao pod velikim stresom i porodicnim problemima,  sto bi rekli - nagledao se nevolja.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1.11.2020. at 17:24, obi-wan рече

Dobio sam neku informaciju da je bio ili jeste na kiseoniku.
Kako je izvor krajnje nepouzdan, da pitam tebe znas li nesto vise o tome?

O. Milos je izasao iz bolnice, sad je dobro. `Fala Bogu i Crkvi (svima vama) na molitvama.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, obi-wan рече

Pomenite Milana, stari prijatelj iz Crkve. Ima upalu pluca od virusa, sa pogorsanjima. Milan ima negde blizu 60 godina, a ne mali deo zivota je prosao pod velikim stresom i porodicnim problemima,  sto bi rekli - nagledao se nevolja.

Malopre sam dobio vest da je Milan ipak preminuo.
Inace, 67. mu je bila godina.

Hristos vaskrse, brate Milane!
Do konacnog susreta sa one tamo Strane, ako Bog da.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, obi-wan рече

Malopre sam dobio vest da je Milan ipak preminuo.
Inace, 67. mu je bila godina.

Hristos vaskrse, brate Milane!
Do konacnog susreta sa one tamo Strane, ako Bog da.

Бог душу да му прости и подари му рајска насеља! Ако знаш, где је радио брат Милан? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Талични Том рече

Бог душу да му прости и подари му рајска насеља! Ако знаш, где је радио брат Милан? 

Trebalo bi da je bio u opstini ili katastru, ili tako nesto, samo nisam siguran sta je tacno tamo radio.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 11.11.2020. at 10:14, obi-wan рече

Trebalo bi da je bio u opstini ili katastru, ili tako nesto, samo nisam siguran sta je tacno tamo radio.

Имао сам прилику да у једном манастиру упознам једног брата у Христу из Крагујевца, који се такође зове Милан. Рајска душа, смирена и тиха. Али мислим да је он у то време радио нешто при цркви. Не сећам се више шта и где. Давно је то било, мислим да се ни он сам не би сетио тог сусрета. Мени је остало упечатљиво његово смирење и то што је говорио тихо и полако, док му је на лицу био дечији, безазлен осмех.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Талични Том рече

Имао сам прилику да у једном манастиру упознам једног брата у Христу из Крагујевца, који се такође зове Милан. Рајска душа, смирена и тиха. Али мислим да је он у то време радио нешто при цркви. Не сећам се више шта и где. Давно је то било, мислим да се ни он сам не би сетио тог сусрета. Мени је остало упечатљиво његово смирење и то што је говорио тихо и полако, док му је на лицу био дечији, безазлен осмех.

Ne, nije on sigurno radio nista pri Crkvi, jeste nesto u opstini, ali ne znam tacno sta.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помените и брата Ивана. Има 40-так година и на дијализи је неколико година. Сада је због короне на инфективној у КГ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помолите се за слушкињу Божју Љиљану.

Тешко је болесна.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помолите се за здравље девојчице Михаеле

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...