Jump to content

Потребна ми је ваша молитвена подршка...

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

Помолите се за мајку и кћерку Миљану и Јовану које су у болници са плућним проблемима због короне

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 4.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Molim vas, pomolite se za lekara Nikolu, koji svakodnevno predano radi sa obolelima od korona virusa, i koji iz preventivnih razloga ne moze da vidi svoju malu decu..verujem da je ovo slucaj i kod mnogih drugih, molitve za lekare svakako treba uznositi ovih dana, bas puno iskusenja imaju kako cujem..neka vam je svima na zdravlje i spasenje

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 15.1.2020. at 23:12, Драган άσημος :) рече

Свако носи неки терет, неко мањи, неко већи...брат Александар пати од депресије и честих стања жеље за самоубиством...У Швицарској је смјештен у психијатријску клинику...тамо је и одрастао...за 10 година ни једном није послушао исповједника (црквен је човјек), дохватио се духовне литературе која није за њега...у лошим односима са родитељима...30 година има....ако је неко у вољи да помене...Хвала!

Прије два дана, дошао је у Бања Луку....каже да су га пустили, али сумњам-мада не знам тачно....синоћ је у хостелу, гдје је ноћио, имао напад (у Швицарској су га морали повремено везати због напада бијеса). Дошли су по њега и одвели га у психијатријску установу...Звао сам данас, сестра ми рече да се данас узнемирио и опет почео лупати, морали су га фиксирати, како она рече...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Хвала свима за молитве.....још је у Бања Луци, на Ургентном одјелу смјештен, нема посјета, ни телефона......доктор каже да се смирио, узима терапију и сарађује....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браћо и сестре у Христу, помените мене грешнога у молитвама. Трновит пут прођох а памет не набрах.

Грешни брат Душан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomenite u molitvama usnulog slugu Božijeg sveštenika Milana, duhovnika, oca, prijatelja, dobrotvora... čoveka.  ??? 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Marko Cvetkovic, ko moze, hvala do neba. :D <3 Pred bitnom je odlukom. 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помолите се за мог таста Валерија, повредио је главу, а иначе је јако слабог здравља

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помените Жаклину у блаженом је стању, а муж је позитиван на корону.. Хвала. <3

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браћо и сестре у Христу, помените у молитвама Ану, хористкињу из цркве светих Вартоломеја и Варнаве у Раковици, одану супругу и пожртвовану мајку троје деце, дивну и истински побожну и верујућу особу у тешком искушењу и страдању које ју је задесило.
Линк
Помолите се за њено здравље, и њене породице, као што се и она, и не сумњам, моли за све нас.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, gavrosaurus рече

Браћо и сестре у Христу, помените у молитвама Ану, хористкињу из цркве светих Вартоломеја и Варнаве у Раковици, одану супругу и пожртвовану мајку троје деце, дивну и истински побожну и верујућу особу у тешком искушењу и страдању које ју је задесило.
Линк
Помолите се за њено здравље, и њене породице, као што се и она, и не сумњам, моли за све нас.

To valjda nema para da se odrzava, al`se ima para za kic fontane sa sviraljkom.

Ova vlast  je gora od svih virusa i kuga zajedno, crno na belo.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Milica Bajic рече

Da se pomolimo i za njih :pop:

Nema druge.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браћо и сестре молим вас помените, већ дуже време нисам хтео да прихватим да имам проблем али ми је сада јасно да имам социјалну анксиозност, и не знам како да се изборим са овим мучним стањем, прихватам ваша мишљења ако имате нешто да ми кажете. Брат Душан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Натанаил рече

Браћо и сестре молим вас помените, већ дуже време нисам хтео да прихватим да имам проблем али ми је сада јасно да имам социјалну анксиозност, и не знам како да се изборим са овим мучним стањем, прихватам ваша мишљења ако имате нешто да ми кажете. Брат Душан

Najbolje da otvoris temu sa tim nazivom, tako ce vise ljudi da vidi i da se ukljuci.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помолите се за покој Десанке,

и за Звонка који је на самрти

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...