Jump to content

Потребна ми је ваша молитвена подршка...

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

On 3.10.2019. at 22:14, Снежана рече

pomenite Bojana, Ajlinog brata, sutra bi trebalo da se operiše.

Dobri ljudi, hvala vam svima koji pomenuste mog brata. 
Ljekari mu nisu davali nikakvu šansu, i bilo je više nego bolno.
Danas nam je stigao nalaz. Posle teške, višemjesečne borbe, moj brat je zdrav. Pobijedio je karcinom.
Hvala Bogu, a vama dobrom da se vrati.

(divnoga li dana, hvala ti Gospode)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 4.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • 2 weeks later...

Помолите се за Звонка који је на измаку снага

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?❤️?

Oci sa Svete Gore su zamolili sve Pravoslavne Hriscane da veceras stave svoj krst ispred spoljnih vrata svoje kuce/stana. Ako nemate krst da stavite na vrata, onda se pomazite maslinovim uljem u obliku krsta na svom prstu. Ovo je njihovo ozbiljno saopstenje, jer su upravo zavrsili Paraklesis posvecen Presvetoj Majci Bozijoj na Svetoj Gori i ove instrukcije dolaze direktno od Presvete Majke Bozije (Ikona Theotokos)  do monaha na vrhu Svete Gore. Neka Presveta Majka Bozija bude sa vama. 

Otac Gregorije Horton

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Nikola Stojanovic рече

?❤️?

Oci sa Svete Gore su zamolili sve Pravoslavne Hriscane da veceras stave svoj krst ispred spoljnih vrata svoje kuce/stana. Ako nemate krst da stavite na vrata, onda se pomazite maslinovim uljem u obliku krsta na svom prstu. Ovo je njihovo ozbiljno saopstenje, jer su upravo zavrsili Paraklesis posvecen Presvetoj Majci Bozijoj na Svetoj Gori i ove instrukcije dolaze direktno od Presvete Majke Bozije (Ikona Theotokos)  do monaha na vrhu Svete Gore. Neka Presveta Majka Bozija bude sa vama. 

Otac Gregorije Horton

Брале, ево шта кажу о томе. Мало ми чудно беше то маслиново уље на прст итд. 

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@AnaLaz Isto i meni. Imaju obicaj ljudi da salju poruke sa ovakvim sadrzinama. Sve u svemu , mislim da i nije toliko lose, malo ce ljudima dati veru. Uglavnom onima koji su malo uspavani. :D :D <3

 

  • Хахаха 1

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Дуња ,, Ti nisi sisao sa krsta , jer nisi hteo da cudom pridobijes ljude. Nego slobodom." Tako nesto bese u ,, velikom inkvizitoru", nazalost ljudima je danas potrebno tako nesto , ne znam zbog cega. ,, BLago onima koji poverovase, a ne videse." :D:D

Kako si mi, Dukiiii? <3

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Nikola Stojanovic рече

 

Kako si mi, Dukiiii? <3

K'o u raju. Krlja mi doživljaj malo 37,3, al' ajde. 

Kako si ti, prijatelju, pobratime, stari svate?

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Дуња Moja bre najnovija, prelazimo zajedno kilometre. Biciklo. :D <3 Samo nju imadem trenutno. Nego od 80te sam ubrzao nesto u 21. vekcic. :D :D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Nikola Stojanovic рече

@Дуња Moja bre najnovija, prelazimo zajedno kilometre. Biciklo. :D <3 Samo nju imadem trenutno. Nego od 80te sam ubrzao nesto u 21. vekcic. :D :D

 

Svi zaljubljeni u neke Jelene. Da čovek poooluuudiii... 7896634

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помените у молитви, моју покојну мајку Ротка. 

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...