Jump to content

Потребна ми је ваша молитвена подршка...

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

Za preminule - pomenite Zlatu, zena namucena od maligne bolesti, pre par dana otisla dalje na svoj put.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 4.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Vec smo imali na temi oca moje prijateljice, koji je bio bas bolestan, ali nije bas bio mnogo voljan da se leci, plus sto je bio psihicki klonuo. Sad mi je javila da je preminuo, pa opet da postavim ime da se pominje. Znaci, za preminule - ime Grujica.

Oni su i izbeglice sa KiM, rasturena i namucena porodica. Zena, mama od prijateljice, prilicno je teska zena, kako sam razumeo.

Sve skupa - bilo mu je bas tesko. Bog da ga primi u svoj vecni Odmor.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomenite Liban - već od cetrvrtka traju ovde demonstracije protiv vlade, prvi put već od godina, i ucastvuju u njima ljudi razlicitih veroispoveti. U petak i danas skole i fakultete su zatvoreni, većina glavnih puteva (uklucujuci autostradu) je blokirana. Nista nama ne ugrozava, sve je mirno, ali zemlja je u paralizu i ne zna se, da li ce se to pretvoriti u nesto gorije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Преминуо је дечак Николај, од рака. Помолите се за њега, његове родитеље Константина и Наталију, и три сестре.

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.BLIC.RS

Malena riđokosa Helena Gavran (4) i njena borba sa opakom bolešću ujedinila je Srbiju. Naši humani ljudi iz cele zemlje, ali i svih krajeva sveta...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Желела бих да се помолите за покој душе Михајла - 

WWW.RTS.RS

Mihajlo Sporić, jedan od najboljih mladih srpskih fizičara i student Univerziteta Kembridž, preminuo je u 22. godini, objavljeno je na sajtu Matematičke gimnazije.

 

Такође бих замолила молитве за Биљану и Александра да им се испуни жеља и добију још једно дете. И прво је зачето уз помоћ грожђа са Хиландара, надамо се да ће и овог пута успети. Хвала вам. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помените мог брата Жељка, вечерас је имао инфаркт.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 17.11.2018. at 6:58, Milica Bajic рече

Данас је тачно две године од како се упокојио мој супруг Љубомир. Вредан сваке сузе. Молим вас помените и нашег сина Душана. 

 

20160315_222707.jpg

Сутра је три године. Молим вас, помените нас у молитвама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помолите се за мог стрица Радмила. Рак плућа, на измаку је снага

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Danas su tri godine od upokojenja moje majke Danice i dvadeset od upokojenja oca Gradimira ... da upokojili su se na isti dan. Ako ste pri volji i prilici pomenite ih.

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Напустио нас је један добар, млад човек. Мој школски друг и колега са факултета. Као студент се разболео и вратила му се болест. Милан се звао. Тумор мозга. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 21.2.2019. at 18:58, obi-wan рече

Da zamolim sve da pominju jos jedno ime - Grujica, otac moje odlicne prijateljice

Grujicu smo pominjali i kao teskog bolesnika, a onda i za preminule. On je otac moje dobre prijateljice, koja je inace lekar opste prakse.
Sad samo da dodam jos neka imena iz njegove familije, pa ako mozete pomenite i njih.

Negde sam bio napisao da su pokojni otac i majka joj bili razvedeni, inace su svi izbeglice sa KiM.

E sad, u medjuvremenu je preminuo majkin rodjeni brat, tj. njen ujak, a drugog brata udario auto i u bolnici je.

Evo njih cetvoro (prijateljica, mama, i 2 ujaka): Milena, Milijana, Veljko (u bolnici), Milos (za preminule). Naravno, i opet Grujica (otac) za preminule.

Unapred hvala u njihovo ime.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I da dodam ime Radoje - brat od ove prijateljice, ima njegove velike muke i iskusenja.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помоллите се за здравље попадије Марије

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...