Jump to content

Потребна ми је ваша молитвена подршка...

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

Od moje komsinice (starije bake), umrla je sestricina- zena srednjih godina >50 i ne znam joj ime, to je sve sto znam. Ali kao covek osecam potrebu da napisem [emoji5].
Usput moj komsija je skoro imao godisnjicu svoje smrti i nisam ga pisao ovde o njemu zove se Jordan isto covek srednjih godina imao je problema sa zdravljem i umro je prvo on pa njegov otac- Paun. Sitnice su meni bitne ali znam isto da duhovne stvari nisu sistnice i da su dosta vazne. Slava Bogu!

Послато са Lenovo A6020a41 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 4.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

@matija_ hvala ti brate na ovako lepim recima i na inspiraciji da ucinim po tvom primeru!
Molim vas, pomenite Nevenu i njenog sina, kom ne znam ime, ali kog ceka operacija - da sve prodje kako treba i da im Bog podari strpljenje i nadu...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moja Tetka- Ljiljana, Teča- Dragan i sestra- Milica. Imali su saobracajnu nesrecu danas svi su dobro (auto je zavrsio karijeru, pak bez sumnje bolje auto nego zivot) Slava Bogu dobro su. Ako mozete pomenite ih za oporavak posle ne tako velikog stresa. Hvala. [emoji5]

Послато са Lenovo A6020a41 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Molim vas da pomenete Jasminu, iz familije mog oca, malocas dodjoh do vesti da je danas ili juce preminula (nije bila previse stara).

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима


Pogledajte. I pomenite ga u molitvama. Usput ako mozete pomenite mog komsiju Bobana, kako sam cuo iz komsiluka ujela ga je mangulica (svinja) za nogu. Hvala.

Послато са Lenovo A6020a41 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molila bih vas da pomenete moju majku, ime je Rotka, juče je otkriven kancer na plućima.

Hvala unapred, Bog vam dao zdravlje! 

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О, мироточива главо, светитељу Нектарије, архијереју Божији,  од болести  избави рабу твоју Ротку, да се по свој васелени слави страшно и преславно Име Његово, Оца и Сина и Светога Духа, сада и увек и у векове векова. Амин.

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, JESSY рече

О, мироточива главо, светитељу Нектарије, архијереју Божији,  од болести  избави рабу твоју Ротку, да се по свој васелени слави страшно и преславно Име Његово, Оца и Сина и Светога Духа, сада и увек и у векове векова. Амин.

Amin!

пре 2 минута, Поуке.орг инфо рече

Господ да је помене...

Да ли је откривен на време, ако може тако да се каже?

Nažalost rekli su lekari  da nije na vreme, zakasnila je.. 

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Данче* рече

Amin!

Nažalost rekli su lekari  da nije na vreme, zakasnila je.. 

Свакако, да се молимо за Ротку!

Ви разговарајте са њом да се причести

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Поуке.орг инфо рече

Свакако, да се молимо за Ротку!

Ви разговарајте са њом да се причести

Hvala za molitvu.

Da, pričestiće se, otkako su se skoro majka i otac posle 42 godine venčali u crkvi kod nje se sve promenilo, počela je da posti i da se pričešćuje, Bogu hvala na milosti.

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomenite Zorana, suprug jedne zene kod nas u crkvi, preminuo je danas od srca.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, obi-wan рече

Pomenite Zorana, suprug jedne zene kod nas u crkvi, preminuo je danas od srca.

Господ да га помене 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Софију и Наду треба ових дана да оперишу. 

Ана - сепса

Перка - откривене малигне ћелије приликом биопсије. 

Помените. 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...