Jump to content

Потребна ми је ваша молитвена подршка...

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

Ако неко може, помените мене. Хвала. Ана. 

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 4.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Помените оци, браћо и сестре у молитвама и на проскомидији моју тетку Ковиљку, рајска душа која је цео живот јако тешко пропатила, у јако тешком је стању, у великим боловима. За њено здравље и спасење...Хвала

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Живи: Сретен, Ана, Милена, Тамара, Биљана, Драган, Јована, Јовица, Теодор, Миле Драгослава, Радомир, Ђорђе, Иванка, Јелена, Ана, Софија, Момчило, Бојан, Драгана, Марко, Ивана, Алексеј, Калина, Драгана, Павле, Данијел, Катарина, Милош, Марија, Ања, Дивна, Митар, Милош, Иван, Александар, Ђорђе, Андреј, Милош, Лазар, Ђорђе, Милош, Милица, Душан, Миодраг, Десанка, Драган, Милосав, Срђан, Лазар, Верица, Душан, Лазар, Александар, Андреј, Момир, Никола, Марија.

Упокојени: Гојко, Милан, Владимир, Светислав, Меланија, Владимира, Стеван, Бојана, Ђока, Нада, Душан, Лепосава, Срета, Мирослав, Верица, Бранислав, Златко, Снежана, Ненад, Марко, Смиља, Дејан, Јовица.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Diana ima tumor na materici, velicina manje lopte. Sutra radi analize hormona i nosi uskoro doktoru (koji je vec rekao da ce da joj vadi sve), a ona silno zeli decu. Da vas zamolim da je pomenete i ostavite ime gde mozete, pa ako Bog da - da se sacuva tako da moze da rodi, a da ipak sasvim odstrani bolest.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Упокојио се Ђорђе. Помените. :(

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za zdravlje Snežane,koja je danas donela na svet dvoje malih anđela-Mihaila i Marka :) na mnogaja ljeta :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На крају додајте... и све Боже које нема ко да помене. Упокојенима је најпотребније. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро би било да мајке које су починиле абортус приносе свијеће за ту дјецу, свакодневно читање акатиста покајног за абортус и можда да уведу понедељак да посте. Благослов тражити од духовника. Није моје умовање. Савјет много мудрујег од мене. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Возио сам сада снајку за неку малу интервенцију у хитну. Све је ок, него, у болничком кругу сам чуо запомагање неке жене, плаче и кука из све душе. Нисам знао о чему се ради док ми снајка није рекла да запомагање долази из породилишта. Дошло ми да заплачем колико ми је нешто било жао. Има једна тема о присуству мужа порођају жене, нисам ја за то изгледами, али, барем да поменемо ову будућу мајку иако је не познајемо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Плаво Небо рече

да поменемо ову будућу мајку иако је не познајемо

Tako valja, zive molitve nikad dosta, i za znane, i za neznane. Bogu smo svakako svi uvek odlicno poznati...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gospode pomiluj

Послато са SM-J110H користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...