Jump to content

Фотографије мога града....

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 663
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

i-4256348840a88cc0c00191823acc75de-Belgrade%20is%20the%20world.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

St-Sava-belgrade46_1729748c.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

belgradeBanner.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

арахне, где је ово...?

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Doboj (Republika Srpska)

doboj.jpg

doboj2.jpg

dobojnocu.jpg

gradina.jpg

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ћуприја... У Средњем веку - Равно; место где су се састали Стефан Немања и Фридрих Барбароса.

dsc_4518_pr.jpg

dsc_4519_pr.jpg

dsc_3876_pr.jpg

dsc_3550_pr.jpg

dsc_3543_pr.jpg

dsc_3247_pr.jpg

dsc_2967_pr.jpg

Иначе, фотографије је сликао чика Павле Ранђеловић

http://www.trekearth.com/members/pajaran/

И хвала за оне слике Ниша... Ниш је предиван град. Живео сам тамо неко време и... шта знам, волим га.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И хвала за оне слике Ниша... Ниш је предиван град. Живео сам тамо неко време и... шта знам, волим га.

:drugarstvo:

Ja idem do Ćuprije svakih par meseci, imam neku rodbinu tamo. Nažalost, ne znam grad. Idemo do njih, posedimo i palimo nazad :)

Btw, ne vidim slike koje si postavio. Ne znam je l' do mene, vide li ostali?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:drugarstvo:

Ja idem do Ćuprije svakih par meseci, imam neku rodbinu tamo. Nažalost, ne znam grad. Idemo do njih, posedimo i palimo nazad :)

Btw, ne vidim slike koje si postavio. Ne znam je l' do mene, vide li ostali?

Па шта знам... ја сам само линковао са чика Пајиног фото блога - метнуо сам и url испод...

Па ко ти је родбина овде? У ком крају града живе?

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...