Jump to content

Која је по вама најбоља концертна рок група икада?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Питање је за љубитеље рок музике и подразумева и групе на чијим концертима нисте били а мислите да најбоље звуче уживо.

Тема се односи и на стране и на домаће групе.

Пожељно би било да образложите и разлог зашто мислите да је баш та група најбоља концертна група икада.

  • Волим 1

Ημεῖς δὲ πάντες ἀνaκεκaλυμμένῳ προσώπῳ τὴν δόξaν Κυρίου κaτοπτριζόμενοι τὴν aὐτὴν εἰκόνa μετaμορφούμεθa ἀπὸ δόξης εἰς δόξaν, κaθάπερ ἀπὸ Κυρίου Πνεύμaτος. (B Κορινθίους 3:18)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Na prvom mestu PInk Floyd, pa Pearl Jam i kao treci Maideni... Nisam fan Floyda, ali jedino oni nude savrsenstvo - audio, video, ma u svakom pogledu...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Na prvom mestu PInk Floyd, pa Pearl Jam i kao treci Maideni... Nisam fan Floyda, ali jedino oni nude savrsenstvo - audio, video, ma u svakom pogledu...

Ах, како се само слажем са тобом :0104cheesy:

Ημεῖς δὲ πάντες ἀνaκεκaλυμμένῳ προσώπῳ τὴν δόξaν Κυρίου κaτοπτριζόμενοι τὴν aὐτὴν εἰκόνa μετaμορφούμεθa ἀπὸ δόξης εἰς δόξaν, κaθάπερ ἀπὸ Κυρίου Πνεύμaτος. (B Κορινθίους 3:18)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ajron Mejden su mi najspektakularniji, a neke nase grupe su najiskrenije, kao na primer Kerber

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Никада нисам имао прилике да присуствујем концерту мог омиљеног састава "Pain Of Salvation" ,али захваљајући извјештајима ближњих,као и форумима на којима учешће узимају људи из разних углова наше земљине кугле и неким официјалнијим ди-ви-ди издањима,дознао сам да су састав који уживо звучи заиста боље него у студију,уз то да неке пјесме са албума некада уживо на стандардном сету једноставно није могуће пренијети у истом аранжману (што због вишка неких инструмената),али то не умањује квалитет и очигледан таленат,него му чак тога и додаје.Мислим,читав бенд се врти око вокалисте,гитатирсте и човјека који склапа све те луде вокалне и музичке дионице - то је Данијел Гилденлоу који је уживо скроз опуштен лик :+)

Eво га један примјер из Турске 2007 године :

http://youtu.be/IYEoX9CeW5U

Hellfest 2011 :

Као и нешто свјежије из Лидса у Великој Британији :

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Na prvom mestu PInk Floyd, pa Pearl Jam i kao treci Maideni... Nisam fan Floyda, ali jedino oni nude savrsenstvo - audio, video, ma u svakom pogledu...

Слажемо се у потпуности PInk Floyd ! Нажалост нисам присуствовао њиховим концертима али имам на ДВД . После PInk Floyd-а мислим да је Carlos Santana други по реду а први од многих на којима сам присуствовао .

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И овако нешто би волио да чујем...овај бенд је још жив од `68 године...

концерт из 2001.

http://youtu.be/5HbQlsk8lus

као и Магенту,један од омиљених рок бендова са женским вокалом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...