Jump to content

Da li je sex između supruznika uzvišen čin, ili je to nešto sto činimo zbog slabosti, i ne treba mu pridavati značaja?

Оцени ову тему


Дејан

Препоручена порука

Pa naravno da zene imaju seksualne potrebe ,pogotovo ako je sex redak ili neadekvatan (bez vrhunca) ,zena zapada u izmenjeno stanje svesti ,da upotrebimo latinsku mudrost koja kaze :"Dobar polni organ ,mir u kuci "

to je jedino sto sam zapamtio sa casova latinskog greengrin

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ili je moje misljenje sablaznjavajuce za tebe...i odkud sad da je u pitanju humor?

Nije mene tako lako sablazniti...o itekako je humor greengrin greengrin greengrin , smesno je kako nije greengrin greengrin greengrin .

Zapravo, tema je smejurija greengrin greengrin greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

to je jedino sto sam zapamtio sa casova latinskog greengrin

Ako si samo to zapamtio na latinskom, mogu misliti sta znas iz nemackog 0205_whistling greengrin greengrin greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako si samo to zapamtio na latinskom, mogu misliti sta znas iz nemackog 0205_whistling greengrin greengrin greengrin

e tu ne znam nista :D

ustvari, znao sam al se zaboravilo :)

a najjace je bilo kad smo to napisali na tabli pre pocetka casa, na latinskom naravno greengrin greengrin greengrin

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kako kome...meni nije,pa begam Just_Cuz_19

Ae pali...i ne zaboravi Latini su bili vrlo mudri ljudi greengrin greengrin greengrin, sesta na slovo P greengrin greengrin greengrin

http://www.naranca.c...e-izreke-2.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e tu ne znam nista :D

ustvari, znao sam al se zaboravilo :)

a najjace je bilo kad smo to napisali na tabli pre pocetka casa, na latinskom naravno greengrin greengrin greengrin

Ccc, a nije vam to pomenula, bitno je da je Per aspera ad astra greengrin greengrin greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao seksolog (amater) često sam se sretao sa ovim problemom. Mada problema uopšte i nema.

Muškarci su često pitali "Doktore Sićo, ja hoću, ali i ne bih", a žene bi "doktore pomagaj, ja hoću i danju i noću, a on neće, zato nemam sreće".

Ono što kod muškaraca je česta zapreka, pogotovo u kasnijem periodu bremenitosti, je to što postoji narodski rečeno "trip" da sa svojim splovilom mogu da povrede bebu, a još više od toga osećaj da je tu sem muškarca i žene i neko treći.

Pa se tu kod nas jačeg spola javlja ono što je inače stalno prisutno. Frustracija. Frustracija dovodi i do nemuškosti, to jest do nemogućnosti erekcije.

Žena opet ima razni gi. Neke bi se seksale više nego da nisu bremenite, a neke se isfrustriraju promenama hormonskim i telesnim pa mu daju po celibatu.

Odgovor na ovo pitanje je što se tiče doktora Siće taj, da par nikad ne treba da zanemari svoje potrebe. Ta potreba ako se već u bremenitosti "gadi" nekome od njih, može biti zadovoljena milovanjem i dodirima. Nije seks samo penetracija, već mnogo više i ono što se kod mlađeg naraštaja zove "vaćarenje", kod stručne javnosti "predigra", a kod doktora Siće - stiskavac.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bonus penis, pax in domu je latinska izreka nije moja izmisljotina .Pisem i moj izvor je savremena pshilogija ,i moje licno iskustvo .Bio sam sa dosta zena i sve sto sam citao i slusao na ovu temu ima uporiste u iskustvenom .

Nezadovoljena zena cesto nije svesna da joj upravo nedostaje sex ,vec je depresivna frustrirana ,ogorcena ,ni sama nije sigurna sta zeli .Zbog nedostatka orgazmickog vrhunca bezi u krajnost koju naziva moral ,etika, ponekad i religija kako god .

I onda imate obrnuti sled stvari od Bogom zdrave osobe dobijamo frustrirane ,nesrecne cesto depresivne zene .U prilog mojoj tezi leze mnoge cinjenice .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bonus penis, pax in domu je latinska izreka nije moja izmisljotina .Pisem i moj izvor je savremena pshilogija ,i moje licno iskustvo .Bio sam sa dosta zena i sve sto sam citao i slusao na ovu temu ima uporiste u iskustvenom .

Nezadovoljena zena cesto nije svesna da joj upravo nedostaje sex ,vec je depresivna frustrirana ,ogorcena ,ni sama nije sigurna sta zeli .Zbog nedostatka orgazmickog vrhunca bezi u krajnost koju naziva moral ,etika, ponekad i religija kako god .

I onda imate obrnuti sled stvari od Bogom zdrave osobe dobijamo frustrirane ,nesrecne cesto depresivne zene .U prilog mojoj tezi leze mnoge cinjenice .

Pa to niko ne osporava.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao seksolog (amater) često sam se sretao sa ovim problemom. Mada problema uopšte i nema.

Muškarci su često pitali "Doktore Sićo, ja hoću, ali i ne bih", a žene bi "doktore pomagaj, ja hoću i danju i noću, a on neće, zato nemam sreće".

Ono što kod muškaraca je česta zapreka, pogotovo u kasnijem periodu bremenitosti, je to što postoji narodski rečeno "trip" da sa svojim splovilom mogu da povrede bebu, a još više od toga osećaj da je tu sem muškarca i žene i neko treći.

Pa se tu kod nas jačeg spola javlja ono što je inače stalno prisutno. Frustracija. Frustracija dovodi i do nemuškosti, to jest do nemogućnosti erekcije.

Žena opet ima razni gi. Neke bi se seksale više nego da nisu bremenite, a neke se isfrustriraju promenama hormonskim i telesnim pa mu daju po celibatu.

Odgovor na ovo pitanje je što se tiče doktora Siće taj, da par nikad ne treba da zanemari svoje potrebe. Ta potreba ako se već u bremenitosti "gadi" nekome od njih, može biti zadovoljena milovanjem i dodirima. Nije seks samo penetracija, već mnogo više i ono što se kod mlađeg naraštaja zove "vaćarenje", kod stručne javnosti "predigra", a kod doktora Siće - stiskavac.

Sica objasnio ccvige :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bonus penis, pax in domu je latinska izreka nije moja izmisljotina .Pisem i moj izvor je savremena pshilogija ,i moje licno iskustvo .Bio sam sa dosta zena i sve sto sam citao i slusao na ovu temu ima uporiste u iskustvenom .

Nezadovoljena zena cesto nije svesna da joj upravo nedostaje sex ,vec je depresivna frustrirana ,ogorcena ,ni sama nije sigurna sta zeli .Zbog nedostatka orgazmickog vrhunca bezi u krajnost koju naziva moral ,etika, ponekad i religija kako god .

I onda imate obrnuti sled stvari od Bogom zdrave osobe dobijamo frustrirane ,nesrecne cesto depresivne zene .U prilog mojoj tezi leze mnoge cinjenice .

savremena psihologija je cista glupost,ali dobro...sta mislis da li su monahinje takve,kako si opisao?

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

savremena psihologija je cista glupost,ali dobro...sta mislis da li su monahinje takve,kako si opisao?

Monastvo je poseban poziv, pricao je o "obicnim", svetovnim zenama. Nije nista izmislio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Monastvo je poseban poziv, pricao je o "obicnim", svetovnim zenama. Nije nista izmislio.

e pa tu i jeste kvaka...svi smo prizvani...po meni ni nema nikakve razlike izmedju monastva i onog u svijetu...sta mislis npr. da li je u redu da si u vezi i imas odnose sa deckom,znaci nisi u braku, i uporedo s tim odlazis da se pricescujes? hipoteticki,ne pricamo o tebi...dakle,da li mislis da je to u redu?

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e pa tu i jeste kvaka...svi smo prizvani...po meni ni nema nikakve razlike izmedju monastva i onog u svijetu...sta mislis npr. da li je u redu da si u vezi i imas odnose sa deckom i uporedo s tim odlazis da se pricescujes? hipoteticki,ne pricamo o tebi...dakle,da li mislis da je to u redu?

Pa...da :rolleyes: . Zapravo, bilo je toga, jedino sto on nije hteo da se pricescuje. Dogovor sa popom je nedelju dana "posta" i posta pred Pricesce. Mislim, u cemu je problem? Pa ne bi ostalo dva coveka u Crkvi da nije to u redu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...