Jump to content

Da li je sex između supruznika uzvišen čin, ili je to nešto sto činimo zbog slabosti, i ne treba mu pridavati značaja?

Оцени ову тему


Дејан

Препоручена порука

Па добро Каћа,није то правило, али је чињеница да такви случајеви нису ретки,мада ти ја говорим о људима,обичним,просечном србину,који се венчавао,зато што то тако мора, дал је ту и било љубави,питање је...

Ma znam tuzansmajli8904 , to mi je bas smor tuzansmajli8904 .

Sta ako me ostavi i ode s nekom klinkom kad ja zadjem u neke godine tuzansmajli8904 .

To se cak i nekako preboli, ali ko ce mene hteti kad predjem neki prag. Nije nemoguce, ali priroda nije na mojoj strani tuzansmajli8904 .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Njegos pogazio zavet devstvenosti? aj mi brate reci nesto o tome, to prvi put cujem

PRVI PUT CUJES?! Pa nama je jos prof. knjizevnosti pricala da mu je onaj oziljak iznad obrve od nekog ljubomornog muza i da se sumnja da je umro od sifilisa.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

.

Sta ako me ostavi i ode s nekom klinkom kad ja zadjem u neke godine tuzansmajli8904 .

To se cak i nekako preboli, ali ko ce mene hteti kad predjem neki prag. Nije nemoguce, ali priroda nije na mojoj strani tuzansmajli8904 .

Не секирај се,има клинаца и мушкараца који се ложе на маторке... :lol:

  • Волим 1

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е, Зосима, легендо српског православног форумаштва...

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

PRVI PUT CUJES?! Pa nama je jos prof. knjizevnosti pricala da mu je onaj oziljak iznad obrve od nekog ljubomornog muza i da se sumnja da je umro od sifilisa.

stvarno nisam cao...mada mi je drug pricao da mu je njegov drug koji je inace arheolog pricao da u mnogim manastirima ne daju da vrse obdukciju preminulog monaha jer su mnogi preminuli od sifilisa...mada ne verujem u te price...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не секирај се,има клинаца и мушкараца који се ложе на маторке... :lol:

Thnx Zoske, stvarno si me utesio greengrin greengrin greengrin , polazem nade na njih ukoliko mi pukne brak greengrin greengrin greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

stvarno nisam cao...mada mi je drug pricao da mu je njegov drug koji je inace arheolog pricao da u mnogim manastirima ne daju da vrse obdukciju preminulog monaha jer su mnogi preminuli od sifilisa...mada ne verujem u te price...

Ne idealizuj monastvo, i oni su zivi ljudi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ispisani

Jednog dana ces jako usreciti neku zenu greengrin greengrin greengrin

Могуће, али тада када је усрећим сигурно се неће питати како да ме задржи јер за тим неће бити потребе. То је оно што се љубав зове, да будеш са неким зато што га волиш какав год он био, са свим врлинама и манама, али је твој избор, и то избор за вјечност. Волиш некога зато што баш њега хоћеш да волиш и нећеш другога да волиш, тада љубав ослобађа а не спутава.

+ Григорије је често спомињао да нам љубав није само дата већ и задата категорија.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могуће, али тада када је усрећим сигурно се неће питати како да ме задржи јер за тим неће бити потребе. То је оно што се љубав зове, да будеш са неким зато што га волиш какав год он био, са свим врлинама и манама, али је твој избор, и то избор за вјечност. Волиш некога зато што баш њега хоћеш да волиш и нећеш другога да волиш, тада љубав ослобађа а не спутава.

+ Григорије је често спомињао да нам љубав није само дата већ и задата категорија.

To svi kazu na pocetku.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

stvarno nisam cao...mada mi je drug pricao da mu je njegov drug koji je inace arheolog pricao da u mnogim manastirima ne daju da vrse obdukciju preminulog monaha jer su mnogi preminuli od sifilisa...mada ne verujem u te price...

Синко, свуда има свачега. То ти је премиса и конклузија, а богме и конфузија црквеног живота.

Када сам први пут био на ПБФ-у, у посети код сафорумаша, земљака и колеге marko_13, његов тадашњи цимер, Влада Бугарин, ми је рекао нешто што ми је требало да прођем цео факултет да бих стватио. Повукао је цигарету и учитељски (додуше са меканим бугарским акцентом) изустио: "Саблажњиви неће ући у Царство Божије"

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто? Зато што је пут до Царства Божијег саблажњив до бола. Буквално до бола

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Синко, свуда има свачега. То ти је премиса и конклузија, а богме и конфузија црквеног живота.

Када сам први пут био на ПБФ-у, у посети код сафорумаша, земљака и колеге marko_13, његов тадашњи цимер, Влада Бугарин, ми је рекао нешто што ми је требало да прођем цео факултет да бих стватио. Повукао је цигарету и учитељски (додуше са меканим бугарским акцентом) изустио: "Саблажњиви неће ући у Царство Божије"

amin-nas

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...