Jump to content

Da li je sex između supruznika uzvišen čin, ili je to nešto sto činimo zbog slabosti, i ne treba mu pridavati značaja?

Оцени ову тему


Дејан

Препоручена порука

I jos da te ispravim...to mi je dete od trece zene,a imam i jos dece od drugih zena koje studiraju

E sad zezas brate,ajde priznaj  winter

Kunem se imenom Gospoda Isusa Hrista...eto   E moji ljudi,kad bi vi znali kojim sam zivotom ja ziveo,a mozete slobodno da pitata Masu Vujasinovic o meni i potvrdice vam sve ovo

Ajde ajde, nisi ni ti bio cvecka  winter. No dobro, imao si lud zivot...ko zna sta ti se sve vrti u glavi. Slatka ti je cerkica i nemoj tako o zenama, i ona ce jednog dana biti odrasla zena  winter.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Javno se izvinjavam  winter

I jos da te ispravim...to mi je dete od trece zene,a imam i jos dece od drugih zena koje studiraju

Добро бре, а што жене кривиш за свој неуспјех за брак? Ти си крив јер си се привезао за жене које ти неодговарају, а можда ни жене нису могле наћи у теби чврст ослонац.

Сјети се само по св.Писму и да опис прворајског стања наговјештава да је Адам највише одговоран за пад, иако је жена прва потегла питање брања плодова са дрвета познања, Бог се није обраћао Еви првој, него Адаму када су ови убрали плод. Од њега је тражио већу одговорност.

Imao sam malo drugaciji zivot nego vecina ljudi,da ti ne navodim detalje....imao sam 3 vencane zene,a nevencane  nema im se broja...zioveo sma jako intezivno,ne krivim ja te zene,uopste,ali sam spoznao zensku cud i zato vam kazem...ZENE SU KRIVLJE OD MUSKARACA...TVRDIM

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Skupo mene kostala ta njihova lepota

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Deni,

Kuj te bre tero da se zenis sas ubavo devojce??

Koliko su krive one toliko si kriv i ti. Zenskaros si bio (mozda jos uvek jesi) i jos uvek se ponosis sa tim. Znaci more tebi neka zveknula ego pa tebe vise boli to nego, ista drugo.

Stavrno ovaj portal jeftiniji je od psihologa i igraonice. Ovde moze bas lepo da se izdivanis i jos da palis ljude, ko babu da ti strika nike!!

Joj Deni stalno nesto mutissssssss sa zenama bleh

Ora et labora

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Deni,

Kuj te bre tero da se zenis sas ubavo devojce??

Koliko su krive one toliko si kriv i ti. Zenskaros si bio (mozda jos uvek jesi) i jos uvek se ponosis sa tim. Znaci more tebi neka zveknula ego pa tebe vise boli to nego, ista drugo.

Stavrno ovaj portal jeftiniji je od psihologa i igraonice. Ovde moze bas lepo da se izdivanis i jos da palis ljude, ko babu da ti strika nike!!

[glow=red,2,300]Joj Deni stalno nesto mutissssssss sa zenama[/glow] bleh

Cuti,dobro je dok sa zenama...zamisli da postanem ponosan smajolik78)))

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Skupo mene kostala ta njihova lepota

У то не сумњам. Јесу биле фине? Мислим, онако, баш лепе?

Mnogo mi lepe zene bile i deca su mi lepa,prave lepotice

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Skupo mene kostala ta njihova lepota

У то не сумњам. Јесу биле фине? Мислим, онако, баш лепе?

Mnogo mi lepe zene bile i deca su mi lepa,prave lepotice

Е те лепе су стварно тешке, бре.

Џаба им и лепота.

Најбоље када су средње слатке, онако, просечно слатке.

С њима и може да се изађе на крај.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Skupo mene kostala ta njihova lepota

У то не сумњам. Јесу биле фине? Мислим, онако, баш лепе?

Mnogo mi lepe zene bile i deca su mi lepa,prave lepotice

Je l imas sinove, ako ne pitam previse  bleh?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дени је леп човек. Па преплануо, па Реј Бан.

Нормално да ће да има лепе жене.

prstgore

A ti Ratko, pa preplanuo, pa uspesan muzicar  4chsmu1, mora da te salecu  0102_laugh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...