Jump to content

Da li je sex između supruznika uzvišen čin, ili je to nešto sto činimo zbog slabosti, i ne treba mu pridavati značaja?

Оцени ову тему


Дејан

Препоручена порука

Ma treba ukinuti i sex u braku...kome trebaju te gluposti...jedan 0102_laugh za laku noć, i to je to!

0102_laugh sHa_sarcasticlol

Sex u braku se ukida sam po sebi,zato ovi ozenjeni i ove udate su najgori,kad ih vidim,kazem sebi da nikad necu da se zenim 0102_laugh

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иди бре лечи се  sHa_sarcasticlol 0102_laugh 0102_laugh

Hocu hvala

Ne stvarno, sta nije u redu sa tobom? Imas 100 godina, nisi ozenjen, niti ti pada napamet i krivis zene za svoj problem. Isuvise si mator da bi svalio krivicu na nekog drugog, stvarno imas problem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemam 100,nego 39 godina i razveden sam i imam ovo

post-743-131421821061_thumb.jpg

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Javno se izvinjavam  winter

I jos da te ispravim...to mi je dete od trece zene,a imam i jos dece od drugih zena koje studiraju

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ok, svako ima svoj stil zivljenja, ne mesam ti se u privatni zivot. Preterala sam, jos jednom se izvinjavam. Ali, imas kcerku, sigurno je volis najvise na svetu, kako mozes tako o zenama da pricas. I ona ce jednom da odraste i da bude zena.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I jos da te ispravim...to mi je dete od trece zene,a imam i jos dece od drugih zena koje studiraju

E sad zezas brate,ajde priznaj  winter

Kunem se imenom Gospoda Isusa Hrista...eto  E moji ljudi,kad bi vi znali kojim sam zivotom ja ziveo,a mozete slobodno da pitata Masu Vujasinovic o meni i potvrdice vam sve ovo

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja se izvinjavam,htedoh reci Masa Vujanovic iz Dveri Srpske

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Javno se izvinjavam  winter

I jos da te ispravim...to mi je dete od trece zene,a imam i jos dece od drugih zena koje studiraju

a ko studira, deca ili te žene sa kojima imaš decu?

Ma deca  studiraju,cerka od 19 godina

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Javno se izvinjavam  winter

I jos da te ispravim...to mi je dete od trece zene,a imam i jos dece od drugih zena koje studiraju

Добро бре, а што жене кривиш за свој неуспјех за брак? Ти си крив јер си се привезао за жене које ти неодговарају, а можда ни жене нису могле наћи у теби чврст ослонац.

Сјети се само по св.Писму и да опис прворајског стања наговјештава да је Адам највише одговоран за пад, иако је жена прва потегла питање брања плодова са дрвета познања, Бог се није обраћао Еви првој, него Адаму када су ови убрали плод. Од њега је тражио већу одговорност.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...