Jump to content

Da li je sex između supruznika uzvišen čin, ili je to nešto sto činimo zbog slabosti, i ne treba mu pridavati značaja?

Оцени ову тему


Дејан

Препоручена порука

Troje, brate!A ti?

Свака част, нек су живи и здрави и родитељима на радост!

Ја засад двоје  4chsmu1

U njihovoj opskrbi radim dva posla, iz želje da im obezbjedim sve, a oslanjam se na Boga, divan li je On pomagać.

Овај стих брате може право да се дода међу Псалме у Библију.

Догодине на Косову!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Troje, brate!A ti?

Свака част, нек су живи и здрави и родитељима на радост!

Ја засад двоје  4chsmu1

U njihovoj opskrbi radim dva posla, iz želje da im obezbjedim sve, a oslanjam se na Boga, divan li je On pomagać.

Овај стих брате може право да се дода међу Псалме у Библију.

Onda ja i ti shvatamo u pravom smislu riječi značenje izraza bijela kuga.

Naime, želja mi je da ukažem našim, vašim majkama da bježanje od više djece znači izumiranje rase, naroda vjere, itd.a naravno to neznači rađati djecu ko telad, rodiš odhraniš pustiš.Mislim odgoj dati djeci.Imam prijatelja zvršio je pet fakulteta a njegova hanuma je inženjer hemije .Žive u Jordanu i imaju vjerovao ili ne 12-oro djece.Ali svako od njih je odgojeno.Ja kažem prijatelju:Halide kako si ih uspio ovako odgojoiti, nasmija se i reče odgojiš prvo kako treba i ostali prepisuju od njega.Svako kako stiže sa uzrastom ide na fakultet.Ima kćerku Merjem bila je učenik generacije na fakultetu teologije u Jordanu.Svako dobro.a za one lijepe želje meni i mojoj djeci ja ti se zahvaljujem i želim tebi i tvojoj djeci i tvojoj ženi još bolje i još ljepše od onoga što sebi željeli.Svako dobro brate!

vmzn06.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakav je stav vaše vjere prema onanisanju?

Дал' Ти знаш због чега се каже онанисање? И то има у Старом Завету, за који Ти кажеш да нам представља терет.

Brate pojasni i navedi što piše o tome , jer zaista neznam!

Човек по имену Онан је то први урадио. Просипао је семе ван жене, мислећи на жену. И кажњен је смрћу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakav je stav vaše vjere prema onanisanju?

Дал' Ти знаш због чега се каже онанисање? И то има у Старом Завету, за који Ти кажеш да нам представља терет.

Brate pojasni i navedi što piše o tome , jer zaista neznam!

Човек по имену Онан је то први урадио. Просипао је семе ван жене, мислећи на жену. И кажњен је смрћу.

Ali ne zato sto je to uradio nego zato sto je prkosio Bogu isao svesno protiv volje Bozije.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakav je stav vaše vjere prema onanisanju?

Дал' Ти знаш због чега се каже онанисање? И то има у Старом Завету, за који Ти кажеш да нам представља терет.

Brate pojasni i navedi što piše o tome , jer zaista neznam!

Човек по имену Онан је то први урадио. Просипао је семе ван жене, мислећи на жену. И кажњен је смрћу.

Ali ne zato sto je to uradio nego zato sto je prkosio Bogu isao svesno protiv volje Bozije.

Па, тиме што је то урадио, он је пркосио Богу. Наравно, да је свесно то учинио. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па, тиме што је то урадио, он је пркосио Богу. Наравно, да је свесно то учинио. :)

Poenta je da ako neko to uradi nece biti ubijen od strane Boga jer je slucaj sa Onanom specifican.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Просјечна породица у нашим крајевима имала је 4-7 дјеце, и то у вријеме када ни у лудилу није било оволико благодети цивилизације и конкретних олакшица за живот, па нико није умро од глади.

Пропаганда о 2 дјеце као разумном броју преко кога се не иде почела је са комунизмом,

а данас ријетко ко се одлучује да уопште има дјецу, а бракови трају кратко.

Узрок је једноставно општа саможивост и недостатак жеље да се ишта у животу жртвује,

све је подређено некаквим имагинарним "каријерама" које ником истинску срећу донијеле нису,

а срећне људе и аутентично здраву дјецу сам видио не у растуреним браковима

у којима тата и мама имају посао и "кућног љубимца" који дјетињство проведе у вртићу,

код баба и деда, дадиља и затворено у бетонске кућице, него у вишечланим породицама

које, зачудо, никада нисам чуо да ропћу јер их је много и јер им стога треба много новца.

Много више пара троше они који су се посветили предавању властитим слабостима

од оних који новац не троше на изласке, пића, путовања и крпице него на породицу.

Догодине на Косову!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па, тиме што је то урадио, он је пркосио Богу. Наравно, да је свесно то учинио. 0304_smile4

Poenta je da ako neko to uradi nece biti ubijen od strane Boga jer je slucaj sa Onanom specifican.

Да.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има и код нас, у Светом Писму - кад Бог храни и одјева птице небеске, како ли неће нас (парафразирам).

A što se tiče hrane djece, zar dragi Bog nedaje opskrbu svima? Kod nas se kaže u Kuranu o tome:I neubijajte svoju djecu iz straha od neimaštine mi njih opskrbljujemo a i vas!......

************************************************************

По мени требамо да следимо Шиптарски принцип размножавања dada

Да имамо стално секс али без презерватива, пилула и тих антихришћанских ствари, тако да би имали по 10 деце

Semberac, bre, pazi šta pričaš, približavaš se nama muslimanima! :cheesy:

Бураз, колико ти имаш дјеце?

Troje, brate!A ti?
U njihovoj opskrbi radim dva posla, iz želje da im obezbjedim sve, a oslanjam se na Boga, divan li je On pomagać.

  1000000001010
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakav je stav vaše vjere prema onanisanju?

Дал' Ти знаш због чега се каже онанисање? И то има у Старом Завету, за који Ти кажеш да нам представља терет.

Brate pojasni i navedi što piše o tome , jer zaista neznam!

Човек по имену Онан је то први урадио. Просипао је семе ван жене, мислећи на жену. И кажњен је смрћу.

Mislim da već ima tema o onanisanju,ako nema otvori novu pa pitaj tu.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...