Jump to content

Da li je sex između supruznika uzvišen čin, ili je to nešto sto činimo zbog slabosti, i ne treba mu pridavati značaja?

Оцени ову тему


Дејан

Препоручена порука

Пили сте кока колу?!?!

 

12:smeha:  12:smeha:  12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пили сте кока колу?!?!

 

Тешко је ипак суздржавати се стално. Ту смо мало пали, хтели смо да нас удари шећер у главу и да ђускамо целу ноћ уз хаус, да се проведемо ко да смо на Фешн журци.

 

Ал после тога више нисам никад. Надам се да више и нећу.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иако је оваква тема по "n"-ти пут на Форуму, мало смо се нашалили, а сад нек` каже ко шта мисли о овоме...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно да је потреба, чим је захтев наше природе. Наука је показала јасне благотворне утицаје секса на психосоматско биће човека. Е сад, бити без потреба - то је једна друга димензија постојања која се зове слобода. Неки људи, храбрији од осталих, покушавају да до ње дођу. Неки у томе успевају а неки не.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sex ne voli samo onaj koji ga nije imao

 

Ma sta kazes?

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Covjek je psihosomatsko, samosvjesno bice. Kako je psihosomatsko to znaci da se covjek ne stara samo za puko prezivljavanje vec nastoji da svoj zivot ucini kvalitetnijim i raznovrsnijim. Samosvjesno znaci da ne reaguje samo na spoljne nadrazaje vec da spoljasnje signale prima, interperetira, razmislja o njima i donosi odluke. S toga seks osim sto u osnovi ima produzenje vrste predstavlja i vid odnosa prema drugoj licnosti cime se ispoljava (ali ne i ogranicava) jedno od fundamentalnih stvari koje covjeka cine srecnim i zadovoljnim, a to je ljubav. Za razliku od zivotinja ciji hormoni rade u odredjeno doba kada su spremne za parenje, ljudski mogu da imaju svakodnevnu zelju za ispoljavanjem seksa, s toga je sasvim jasno da je seks potreba. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve na svetu se vrti oko seksa osim samog seksa. Kod seksa je u pitanju moć. - Oskar muškarčina Vajld

 

Inače, odgovor na pitanje zavisi od osobe, kod većine jeste mada i mi, duhovni bednici, ponekad imamo

od Gospoda blagoslovene trenutke u kojim shvatamo punoću slobode u Hristu, slobode koja ne zna za

telesne stege jer nadilazi telesno.

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sigurno da je potreba ali, jacina te potrebe, tj. njen intenzitet, varira.

Sto rece moj psiholog, nekome se vise jede cokolada nekome manje.

O ovim stvarim treba diskutovati da ne bismo zalutali.

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

и да забрани женама да толко наваљују. 

 

:)) 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imao sam prilike da pricam sa jednim doktorom,i on mi je rekao da je dokazano da je sex potreba.Sta vi mislite o tome?

 

Ako nije "naucno dokazano", onda nema sta da brines. Izbegavaj sarlatane i lake zene.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...