Jump to content

Jonizator vazduha?


Препоручена порука

Da li se neko od vas susretao sa ovakvim spravama? Imate li neko iskustvo?

http://www.kupujem.rs/jonizator-vazduha-plazma-p-28.html

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako se razumeš malo u elektrioniku, možeš sam da napraviš jonizator. To su sve komponente koje imaš u bilo kojoj radnji el.delova.

Pa vidi da li ti nešto prija...u principu je bolje, ja ga imam ugrađenog u klimu.

Da li nešto pomaže? Ne fali mi ništa ni sa njim, ni bez njega, ali gledano fizički bolje je provoditi vreme na planinskom vazduhu nego u stanu, tako i ovo. Nije to ne znam neka velika para, a može da znači. Opet, ako ti ništa ne fali, pa i ne treba ti. Takvo je moje rezonovanje.

Ne znam koliko je nov jonizator, ali za sastavljanje po uputstvu ti je oko 1000

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nov je oko 6000, tako kaze na ovom sajtu. Ako ima, bilo bi dobro da cujemo jos poneko iskustvo... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јонизатор, озонизатор, пречистач ваздуха, ноћно светло и скупљач комараца... Још ако неко направи туторијал како да се на тој справи испрже јаја, биће прави погодак... Не верујем у такве ствари. Познајем људе који га имају, али... Ја никад не бих дао новац за тако нешто, ма колико да имам новца.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

mislim da se ne isplati kupovati te igrackice, profi jonizatori su skupi pa se ni to ne isplati gringrin

iako profi spravu, recimo ostavis ne znam kolko sati u autu i obnovi enterijer ko da je izaso iz fabrike...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јонизатор, озонизатор, пречистач ваздуха, ноћно светло и скупљач комараца... Још ако неко направи туторијал како да се на тој справи испрже јаја, биће прави погодак... Не верујем у такве ствари. Познајем људе који га имају, али... Ја никад не бих дао новац за тако нешто, ма колико да имам новца.
Хахахаха... Требало би неко да спроведе озбиљно истраживање, да види да ли ти пречистачи и јонизатори ишта делују.

Шефе, који ти је враг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је један укључен у спаваћој соби 24/7 а у дневној укључујем други кад другари направе пушницу.

Чистим овај у спаваћој једном месечно (то је онај са ноћним светлом и кувањем пасуља док сам на послу) а овај већи једном у шест месеци.

Ако си у крају где има пуно прашине, пуно нечистоће долази са улице и слично, препоручујем. Само га редовно чисти.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

te kineske igrackice verovatno imaju delovanje analogno placebu, al jes te parice se vise isplati potrositi na par dana na planini

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Као што је Сића рекао, није то нека мудрост ни направити, кондезатори подигну напон и диоде га усмере, само ко има времена да прави плочице и да пакује у пристојно кућиште, тако да ни за кинезе то није баук. Пошто већ праве копије неких машина које су много захтевније.

Поента вица је да људи укључе јонизатор и отворе прозор па нема ефекта. То је као да укључиш климу и луфтираш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 9 years later...

evo ja bih jos samo dodala na temu da su i fotokataliticki filteri dobar izbor pogotovo sad kad je korona. ja imam dvoje male dece i razmisljala sa sta da nabavim ali sam se odlucila za ovakav tip modela posto unistavaju viruse i bakterije a i bezbedni su da rade kada u prostoru ima ljudi i dece. ostavicu i adresu ako nekoga zanima. pozdra

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...