Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 5 минута, Иван ♪♫ рече

Verovatno si htela reci da Bog ne sudi kao zakonodavac, po strogom pravilu, nemilosrdno kao ovozemaljski sud. Ali Bog jeste pravedan zato sto On definise sta je pravda, On je izvor pravde.

Он јесте парадигма правде, и извор, али Сам није увек праведан, јер врло често ставља милост испред правде. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Иван ♪♫ рече

Ko su sada urednici foruma ako nije tajna? Da li su Rakic i Rulah jos uvek admini? 

 

чекај ниси чуо за "ризницу богословља" !?!?  ... он је мој омиљени  уредник

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Снежана рече

чекај ниси чуо за "ризницу богословља" !?!?  ... он је мој омиљени  уредник

чекај... нећеш ваљда да кажеш да је он бановао ове људе јер уопште нису коментарисали његове текстове??

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Vladan :::. рече

чекај... нећеш ваљда да кажеш да је он бановао ове људе јер уопште нису коментарисали његове текстове??

Није... он се уоптше тиме не бави...  а ови који су бановани, то су добили из одговарајућих разлога. Оставите дечка на миру. Нећемо толерисати овакве ствари. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Поуке.орг инфо рече

Није... он се уопте тиме не бави...  ... Оставите дечка на миру. Нећемо толерисати овакве ствари. 

У ком сте ви мњењу када не капирате да је то шала аман...

Сви знају да се ризница није у такве ствари упуштао чак ни онда када је око његовог текста први пут банован @Ведран* и увређен @Zoran Đurović и морали сте да се извинете за целу ујдурму.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Vladan :::. рече

чекај... нећеш ваљда да кажеш да је он бановао ове људе јер уопште нису коментарисали његове текстове??

не, он је модератор он не може да банује.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Поуке.орг инфо рече

а ови који су бановани, то су добили из одговарајућих разлога

А ти одговарајући разлози су тајни, непознати или су несазнатљиве суштине (осим вашим ипостасима)?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Искрено, мени је Ризница   више него ок.Не бави се тривијалним темама,  притом поставља  предивне теме (чланке , предавања) која можда, кажем можда јер стварно не знам, ретко ко чита. Али то више говори о нама који се бавимо тријијалностима него о њему. 

  • Свиђа ми се 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vladan :::. рече

У ком сте ви мњењу када не капирате да је то шала аман...

Сви знају да се ризница није у такве ствари упуштао чак ни онда када је око његовог текста први пут банован @Ведран* и увређен @Zoran Đurović и морали сте да се извинете за целу ујдурму.

Та прича је давно завршена...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vladan :::. рече

гле сад... и ти не капираш виц... види се да си била у уредништву... :)) 

криво седи, право беседи, мене тако мама научила

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Поуке.орг инфо рече

Та прича је давно завршена...

Па јесте, зато и јесте шала у питању аман... "ризница банује јер му неко од 23 хиљада људи не коментарише текстове"... у ком матриксу би то била стварна оптужба...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

Искрено, мени је Ризница   више него ок.Не бави се тривијалним темама,  притом поставља  предивне теме (чланке , предавања) која можда, кажем можда јер стварно не знам, ретко ко чита. Али то више говори о нама који се бавимо тријијалностима него о њему. 

Он за сајт ради огроман посао које многе од форумаша не занима. Али, има много оних које баш занимају те црквене вести и који долазе на Поуке само због тога. На пример, њих уопште не интересује оно што друге интересује. Већ смо говорили, ствари су повезане, оно што се постави на насловну, поставља се аутоматски и на форум с тим што то нико не мора да чита ако неће. Свако пронађе шта га занима, али изгледа и то да неке само занима свађа и препирка, вређање и ниподаштавање. Наравно, да то неће толерисати, нема ту никаквих опомена. Та прича је испричана давно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ризница богословља ја редовно читам његове чланке има који су доста интересантни и занимљиви. Не знам ни које ни шта је али делује ми ок.

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Поуке.орг инфо рече

Свако пронађе шта га занима, али изгледа и то да неке само занима свађа и препирка, вређање и ниподаштавање.

Ово је ипак интерактивни  сајт (бар је замишљен тако) и људи се боље упознају  кроз  те можда  и тривијалне теме ,  сви добијемо по неку увреду , по неку виртуелну модрицу,  али у тој борби  у којој има и увреда и  свађа , нешто и научимо , и на крају се све добро сврши, а ми смо богатији   за  понеку увреду  за понеко знање и тако то. :D  Битан је дух заједништва и интеракције.        

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...